Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
6. dub 2010
SVOJI neplakej přeci. chápu tě, ale pokud pláče hlady, tak je to tak nejlepší. ty se nestresuj přeci a ona se pěkně napapá a je jí dobře. koj dokud to půjde, bude z tebe mít to nejdůležitější co potřebuje. já asi taky tak dopadnu, tak se snažím si to nějak vysvětlit a nemít z toho depku... fakt je nejdůležitější, aby jste byly obě v pořádku a spokojený. tak klid mamino, děláš všechno na jedničku! 🙂 😉
carculka
6. dub 2010
tak teda doufam ze nas ortoped to doporucil spravne =-)
carculka
6. dub 2010
holky furt obe kojite dyl nez my |-|
hehenaautor
6. dub 2010
jj CAR to je 🙂 on teda když nemůže zabrat, tak nějak kňourá a pokřikuje furt 🙂)) ale hlavně, že to není ten onen pláč a křik, bo to rve srdce a člověk neví... ten polštářek mu dělá evidentně dobře 🙂)) to vypadá nadějně že zabereee 🙂)))
hehenaautor
6. dub 2010
CARCUL tys taky udělala cos mohla, takže neřešit. malá je spokojená, tak je to fajn 😉 x-)
moncicak3
6. dub 2010
Ahojte holčiny 🙂 tak jsem vás rychle přeběhla co jste nabrebentily....

Hehe bojuj, to zvládnete, držím pěsti 😉 🙂

Anet, Vendulce přejeme s Teri všecičko nej k dnešnímu svátku x-) x-) x-)

Zuzi parádní bříško, však tam nosíš dvě štěstíčka, není tak veliký 🙂 ono ti ještě krapet poporoste, uvidíš x-)

Car taky nesnáším šišlání na děti :-S

Tol počkej za měsíc, to už se fakt nudit nebudeš 😃

jinak s tím širokým balením plínek, nám teda už v porodce primář ortopedie říkal, ať to nedáváme ani preventivně...je fakt vidět, co dr to jiný názor 😉

Svoji, třeba je to s tím mlíčkem fakt jenom chvilkový......a přesně jak říká Car, Barunka tě potřebuje a bude potřebovat pořád, jsi přece její maminka x-) x-) x-)
hehenaautor
6. dub 2010
CAR a co ty kupuješ za UM?

ještě by mohla dojít MONCI, ta tu psala o nějakým čajíku pro malou, že jí po tom dobře prděla a já samozřejmě zapomněla co to bylo... :-N
hehenaautor
6. dub 2010
týýýjo a MONCI je tu 😃 😃 😃 😃 😃 jsem tě přivolala ženo 🙂)))) 😃
moncicak3
6. dub 2010
holky my byly dneska na první lekci plavání miminek 🙂 jsem unešená a rozhodnutá, že v září dáme pokračovací hodiny 🙂 teda pokud na to budeme finančně stačit 😉
Terez je jak ryba ve vodě, vůbec nebrečela a když instruktorka polévala mimčům hlavičky, aby se naučily signál, tak to zvládla bravurně...však jsme to doma trénovaly 😉 x-) x-) x-)
moncicak3
6. dub 2010
Hehe 😃 😃 😃 😃 😃
je to čajík od čajánku fenyklový, je od ukončeného prvního týdne 😉 a nebo je ještě dobrý od čajánku Větrníček 😉
carculka
6. dub 2010
monci,to je supeeer..my jdem pristi tyden na vanicky...a jaky je signal?

hehe nutrilon comfort-normalni nam delal hroznej bolebruch..a pro me je nej ze je mala spokojena lepsi nez kojit a obe nestastny..ted na mne chrni 😃
hehenaautor
6. dub 2010
no to je super MONCI, že jste z plavání nadšený... a co Terezka? je po tom utahaná a spinká? 🙂 jestli jo, beru synka a běžím do bazoše 🙂))) 😃

čaj Větrníček, no to se picnu 😃 😃 😃 boží název 😃 a kdes kupovala? v DM?
moncicak3
6. dub 2010
akorát, že naše Téra mi z lahvičky už pít vůbec nechce a vrhá se na skleničky a na hrnky 😃 takže musíme zajet koupit takový ten hrneček na učení, aby mi v létě zlatíčko nestrádalo 🙂
a Téra leze a leze dokolečka, do poloviny místnosti než ji chytím, ale pozadu 😃 jako rak 😃 vztyčí se na rukách a šups zapře se a jede dozadu x-) jojo klidný časy skončily 😃
ale po plavání odpadla a spala neuvěřitelný 3 hodiny :-o :-o :-o
hehenaautor
6. dub 2010
CAR no přesně!!!!! fakt je nejdůležitější to, že je vám fajn! já se sice snažím, ale kdoví jak to dopadne a navíc mi Kubík fakt každou chvíli bečí... tak já si zas vyčítám, jestli ho netýrám a přemejšlím, jestli se na to nevybodnout no...
moncicak3
6. dub 2010
Car signál je jméno ááááááááá šup 🙂 přitom áááááááá se má díťátko naučit zadržet dech 😉 ale každá instruktorka to má jinak 😉 a nevím nevím jestli se to u vaniček využije, to se mimča ještě asi nepotápěj...tý jo, ale budu mít asi infarkt až budu mět potopit Téru =-)

Hehe, čaje od čajánku jsem sehnala pouze v nějakých lékárnách (musíš se ptát) nebo je mají v drogeriích Schlecker 😉
carculka
6. dub 2010
monci...to musi byt sranda 😃 a od kolika se dava ten hrnicek?

hehe ted jde o to jestli by um pomohla
hehenaautor
6. dub 2010
ty jo Terezka je neskutečně šikovná! x-) x-) x-)

u nás měl Kubula v sobotu skvělej den... vůbec neplakal, ani při přebalování - to jsem si neskutečně užívala, že nepláče a jen mě spokojeně pozoruje a normálně odpoledne spal od 17 do 22 hodin.. :-o :-o :-o :-o :-o :-o jak ty dny předtím skoro nespal, tak mi bylo ouplně líto ho budit 🙂 i neděle byla parádní 🙂 x-)

CAR a takhle s UM, jak ti spinká v noci? a jen pro info, kolik stojí NT Comfort?
moncicak3
6. dub 2010
Hehe oni od toho čajánku jsou božácký názvy všechny 😃
jukni semka http://www.liftec-pharma.cz/liftec/cajanek/prod...
carculka
6. dub 2010
monci nekdy natoc terez jak leze 😃
moncicak3
6. dub 2010
Car natočím, ale ona mě nesmí vidět 😃
hehenaautor
6. dub 2010
CAR no to je právě otázka... proto s tím zatím nechvátám, to si nechávám až na poslední chvíli, až prostě vyčerpám všechny možnosti i sebe, tak koupím UM a vyzkouším...

aha aha díky MONCI 🙂 x-) a ještě dotaz - jak jí ho dáváš?
moncicak3
6. dub 2010
Car ten hrneček je tuším od 6. měsíců, ale je fakt, že některý děti prostě odmítají pít z lahviček a přejdou od prsu k hrnečku.....tak to bude asi u nás, tak uvidíme....já vždycky když piju z čehokoli, tak Terez natáhne ruku, chytne si hrnek nebo sklenku a dělá že pije 😃 😃 😃 fakt sranda 😃

Hehe vidíš to, ono bylo fakt jen asi přechodný období 😉
carculka
6. dub 2010
hehe usne kolem devaty-koupem mezi pul osmou a osmou..a budi se jednou max dvakrat a pak rano tak v osm bud si hrajem a pak usne nebo rovnou ete usne..ale sofik je hroznej zrout..a stoji 240...ta mensi krabicka..je drazsi ale mala ho nejlip snasi,ma rozlozenou bilkovinu a je proti boleni briska
hehenaautor
6. dub 2010
MONCI a to kupuješ granulovaný?

jo CAR ještě k tomu širokýmu - já myslím, že když to nedáváš extra silný široký, tak tím asi nic nezkazíš, když je to jen na noc.
carculka
6. dub 2010
monci...nerada se nataci?
moncicak3
6. dub 2010
Hehe no právě v lahvičky....ale doporučuje se dávat čajík až tak 15 až 20 minut po kojení a asi tak 3x denně po nejvíc 20 až 25 ml....to platí samo jen pro začátek, pak už můžeš dávat třeba po každým kojení 😉
carculka
6. dub 2010
hehepres papirovku jednu slozenou plenu(na pul po dylce,jeste na pul a to pak prehnu,dam mezi nozky a presto ty kalhotky jak to drzi..pry se to takhle dava tak nevim
moncicak3
6. dub 2010
Car no ona když zjistí, že ji někdo natáčí tak se soustředí na kameru a ne na to co má dělat 😃

Hehe jj granulovaný, v čajích od Čajánku je laktuloza, která se vyskytuje v mateřským mlíku, tudíž je pro mimča lépe stravitelná a ne jako u ostatních čajů, kde je sacharóza....děti si na sacharózu rychle zvyknou, cukr no :-|
hehenaautor
6. dub 2010
MONCI to byl spíše výjimečnej víkend 🙂))) né budu optimista a budu doufat, že bude už jen líp prostě... 🙂))

CAR tak to je fajn... my ten režim pořád ještě hledáme... před tím než začal tak plakat, tak usínal kolem 9 hodiny a budil se mezi 4 a 5 a kolem 8 hodiny ráno... to bylo super... teď usíná nejdřív ve 22, spíše až ve 23 a budí se kolem 2 a pak kolem 6 a to už se mi teda stává, že většinou už nezabere... :-S takže je to s tím spánkem krušnější no...

jo jsem to přehlídla.. jsou granulovaný. to nám zas dr. v porodnici říkal, ať nekupujem pro mrňata granulovaný 🙂)) no tak prdím na to, vyzkoušíme uvidíme.. x-)
carculka
6. dub 2010
monci..ahaaa..
a cajik taky mozna zkusime..davame vodicku aby jsme nepresahovali tolik davky papani,mame hroznyho zroutika..a uz se taky neda jentak osidit

Začni psát odpověď...

Odešli