Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
5. pro 2009
svoji..zitra nevylezu z postele,nanejvys kdyz pujdu do kuchyne pro mnamku 😃 ..no vidis-jsem to rikala..a to je zas uz vetsi :-N
svoja
5. pro 2009
CAR dobre 😉 😉

Dobrou noc vsem x-)

Jeste mam takovej zvedavej a mozna trapnej dotaz....ale RODI SE V PONOZKACH???? Me bude asi zima na nohy 😃 😃 😃
carculka
5. pro 2009
svoji ty jdes uz spinkat?tak dobrolu

jinak o tom sem nikdy nepremyslela ale proc by ne 😃
hehenaautor
5. pro 2009
ahoooooj holky... tak jsme byli v kině na novým českým filmu ZEMSKÝ RÁJ TO NAPOHLED... a rozhodně nedoporučuju ... děs... možná se to vyloženě nehodila do kina, a doma by to bylo lepší...

jinak pro Pražandy - Village Cinemas a Palace Cinemas mají od čtvrtku akci - vstupný 50.-
tak hurááá do kin 🙂)) ale snad na lepší film 🙂) 😃
eeefffaaa
5. pro 2009
no holky jak jsem sem psala,tak me pak sel Milan masirovat nohy a zada a ja vytuhla az do ted 😃 blahu mas pravdu,samy chlapsky filmy,ale me to dneska neva,kdyz me chlap namasiroval,aspon se mel pritom na tom na co koukat a mel na masirovani chut 😃

amal krasne jsi poslala porod 🙂 me zase utkvelo to a musela jsem se pritom smat,jak si psala ze jsi rikala,ze se poseres a manza s mudrou ze se neposeres 😃 hlavne ze uz to mate za sebou...

svoji ja mela celou dobu na sobe ponozky,protoze jak jsem rodila v lete tak kvuli vedru venku a bakteriim tam meli trosku chladneji,ale jak jsem sla tlacit tak mi ty ponozky samy sundali...nevim proc,ale rikali,ze ponozky ne

no a fakt uz se tesim,az sezase pekne ustrojim,namaluju,nacesu a vyrazim mezi lidi!!!casto na to myslim,jaky by to bylo fajn,takze az budu mit prilezitost tak asi vyrazim...

holky dobrou!!mejte se krasne
hehenaautor
5. pro 2009
CARCUL jsem se nefotila, neb jsem si říkala, že když už jsi objednala, tak ti brzy dovalí... tak se blejsknu ještě teď... teda snad se donutím 🙂)) 😃 😃 😃
hehenaautor
5. pro 2009
tak huš to stahuju CARCUL 🙂)) co já bych pro tebe neudělala... svlíknout, navlíknout do košilek, svlínkout a zase se normálně oblíknout 🙂)) 😃
hehenaautor
5. pro 2009
CAR tak to máš v IP .) nejlepší se mi zdá ta s těma kytičkama... bála jsem se, že by z toho mohly lízt prsa - jak psaly holky - ale teda vůbec - je to perfektně ušitý! ta modrá je v prsou trochu volnější, ale taky myslím, že k rozhalení dojít nemůže... 🙂 a ta růžová je též fajn, vypadá bře, jen teda tam si myslím, že po kojení bude nutný to nití chytnout, to ta vkládka je menší asi než by měla být a trochu se to odhaluje - ale celý prsa rozhodně ne, jen kousek - vadí jen to, že to navypadá pěkně, ale to je fuk - - - uvidíme, která bude nakonec v praxi nej 🙂 😉
hehenaautor
5. pro 2009
a teda rozhodně nelituju, jsou super.... takový úžasný košilky jsem nikdy neměla a rozhodně se v nich dá spát i pak že jo 🙂)) no prostě paráda i za tu cenu - jak je to prostě na postavu krásně vypasovaný - střih pod prsa, v bocích zúžený, no prostě jsem nadšená, že jsem šik i do postele... 🙂 x-) x-) x-)
hehenaautor
5. pro 2009
mno vidíte.. fusky přímo k porodu... 🙂
hehenaautor
5. pro 2009
ty blázne... 29tt... a zase se divím.. :-o uf uf fakt to hnusně kvapí...
cat79
6. pro 2009
Ahoj holky, krásnou neděli přeju!!!2.adventní, to snad není ani možný...musím dokoupit dárečky🙂)

Tak poslední pračka vypraná, vše vyžehleno, ještě vymyslet v čem půjde malej z porodky a zbaleno už máme🙂)ještě ty nové dudlíky🙂)))

Amal, jdu si přečíst popis porodu🙂
tak ange má vybraný šátek, super🙂
Carcul už se rýsuje bříško,
Hehe já jsem slyšela že ten film nic moc😞
Effi, nebooj, tatinek se postará, jen ať si zvyká🙂)
Blahu a jak je na tom Ondrášek???
Svoji mě taky podbříšek občas pobolívá, myslím, že se to tam už asi chystá pomalinku ale jistě🙂)
svoja
6. pro 2009
Ahojte!!!

Hezkou nedeli prejeme x-)

Dneska bude McDonald...huraaaa 😃 😃 😃
luciebx
6. pro 2009
dobre ranko holky.. tak konecne je tu nedele.. .planuju nedelat skoro vubec nic.. max zapnu pracku a je to... 🙂 🙂
cat79
6. pro 2009
..tak jsem přidala pár prvních foteček, ještě to jsou teda tzv suroviny, než se to upraví v PC, ale jsou už teď úžasný🙂))

Amal ten tvůj popis mě rozbulel, už mám asi tu hladinu hormonů na krajíčku🙂))hihihihi NÁDHERNÝ!!!!
svoja
6. pro 2009
cat to je nadhera x-) x-) hrozne vam to slusi x-) jsi moc krasna maminka 😉
cat79
6. pro 2009
🙂 no na některých fotkách vypadám jako když mi ulítly včely🙂)hihihi, ale včera jsme jich nafotili asin 500, tak prý za těch 10 dní budou už ty nejhezčí upravené, tak na ty se těšte víc🙂tohle je taková ukázečka🙂))
hehenaautor
6. pro 2009
AMALLI x-) x-) x-) hrozný a krásný zároveň... jsi statečnice! x-) x-) x-)
hehenaautor
6. pro 2009
CAT krásný fotky! Denísek bude model 🙂 x-) x-) x-)

všechny zdravím a zas jdu... jedem trochu výletit a pak si skáknu ke kadeřnici. snad po cestě kooupíme i ty barvy na malování konečně... ahoooj
angetha
6. pro 2009
Cat moc vám to na fotkách sluší..moc a moc a moc 🙂 🙂
p.e.t.u.l.k.a
6. pro 2009
cat moc krásné fotky x-) x-) x-)
carculka
6. pro 2009
ahojky holky 😃 😃

hehenko..kosilky paradni a nejvic mi prijde ze sedi ta kytickovana 😉

cat..no teda,vam to ale slusi..nadherny fotecky..se tesim na dalsi 😃

eff.si vyraz 😉 davidek to s tatkou urco zvladnou
angetha
6. pro 2009
Tak jsem udělala konečně věneček na dveře, je sice hroznej ale můj 😃
Efi já už byla několikrát bez Vendulky a vůbec jsem jí nechyběla 😉
carculka
6. pro 2009
ange ahuuj
angetha
6. pro 2009
Ahoj zase čekám kdy se Vendulka vzbudí.. 🙂 takže až neodepíšu je to jasný
carculka
6. pro 2009
ange 😃 😃 😃 jasny..a jak se mate holky?
hehenaautor
6. pro 2009
jsem tu ženy 🙂)

CARCUL mě taky příde, že ta kytičkovaná nejlíp padne - i na ty prsiska 🙂)

tož jsem ostříhaná - až lehce oškubaná 🙂)) a je ze mě vyloženě kluk, bo pán mi to vzal nějako moc 🙂)) ale nevadí - už jsem byla ostříhaná i stokrát hůř, takže to nesu statečně 🙂)) 😃 😃 😃

a jdu krapet poklízet a tak vůbec .) tak zas pááá 🙂
carculka
6. pro 2009
hehe tak se nam pochlub jak ti to slusi 😃
angetha
6. pro 2009
Carcul tak malá ještě spinká, ale manžela chytla uklízecí mánie, tak jsem musela uklízet i já..
a chce mi nakukat, že ráno za oknem byl balíček od Mikuláše 😃 ale vypadá to, že to tam dala tchýně 😎
angetha
6. pro 2009
Tak už slyším křik, loučím se ahoj ahoj 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli