Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
7. pro 2009
HYPO tak zítra budu držet palec, aby bylo vše ok a narazila jsi na někoho dobrýho 😉
hehenaautor
7. pro 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 vy jste mě všechny takhle odhadly jo? 🙂)) no to se picnu 🙂)) 😃

to je zvláštní HYPO, že po magnézku jsi měla křeče v lýtkách... já křeče mám taky, ale právě jsou to stejně jako u dělohy nějaký svalový stahy a to magnézko by mělo pomoct i lýtkám že jo 🙂) zajímavý...

jo já včera HYPO v noci zvládla těch 10 za hodinu (jen během 10-15 minut to bylo 3x), proto jsem byla tak vyděšená a ten výtok teda, či co bylo... no to se picnu, fakt popis přesně jako hlenová zátka... ale asi to souviselo fakt s tím sexíkem předchozí den no... ale fakt víc než to tvrdnutí, který mívám i v noci a často mě to falešně budí na záchod, tak ten výtok mě teda dorazil no 🙂)) te'd už nebudu tak zmatkovat když něco...
hypo
7. pro 2009
diky
jinak jsem zas neodolala a i kdyz jsem rekla ze vanoce letos bojkotuju tak uz jsem nakupovala darky 🙂 zas tak bojkotovat se asi nedaji..... hlavne kdyz mi babicky volaji co by si asi tak prali 😃 😃 😃
tak jsem stahla ucet zas o peknych par penez a tise doufam ze mi dorazi zbytek nemocenske, jelikoz nez nabehne materska tak to budou amalce urcite 3 mesice 😞 ]-(
hehenaautor
7. pro 2009
HYPO tak to jsem moooc zvědavá na první dojmy z Podolí 🙂
hehenaautor
7. pro 2009
ty jo zavolat mi babičky, co chtějí, tak jim řeknu, že dostanou vnuka, když budou hodný 🙂)))

my fakt pokoupíme jen drobnosti... babi zase asi dostane krédo na mobil 🙂)) 😃
prosteja
7. pro 2009
HEHE no odhadly, máme tě přečtenou 😃 ..... a důležitý je, že jsi tam šla a už můžeš být v klidu..... 😉
hehenaautor
7. pro 2009
no já si tu přebalovací podložku musela koupit že jo 🙂)) ono to nemohlo už počkat do ledna 😃 😃 😃
prosteja
7. pro 2009
HEHE no nemohlo 😃 a bylo tam hodně lidí? já do IKEA potřebuju taky, ale před Vánocema mě to děsí :-N
hypo
7. pro 2009
no oni to jsou taky jen blbiny jako drogerie a vitaminy 🙂 myslej to dobre at nekupujem nic vic, ze budou radi za pravnouce 🙂 to tchyne chce rovnou zehlicku, tak jsem rekla at si ji koupi sama ze manza ji to zaplati 🙂
ale tak aspon nejaky ten darek vypotim, dokonce i mazelovi jsem koupila termo hrnek co mu padne do drzaku v aute 🙂 coz bylo snad nejhorsi schaneni 🙂
prosteja
7. pro 2009
HYPO taky kupujeme babičkám vitaminy...... 😃 a jinak teda nic moc kupovat nebudeme, ani sobě, řekli jsme si, že jen nějakou blbost, máme hrozný vydání za toho našeho prďolku a to bude příští rok ten největší dárek x-)
svoja
7. pro 2009
HEHE ty jsi teda nezodpovedna, takhle nedat vedet ]-( ale hlavne, ze jsi v poradku...magnosolv mam taky...pusobi to na me spolehlive i jako projimadlo, takze super 😉 ...ale uz ho asi pit nebudu, nebot uz si myslim, ze to neni tvrdnuti u me pokazde, ale ze se tam toci ditatko 😃

Tak jsem se prevlekla, umyla, naobedvala, vyfotila nas pribytek, udelala buchtu a jsem ko....
hypo
7. pro 2009
vuuubec nema silu zehlit, nejradeji bych si zavolala nejakou uklizeci sluzbu na zehleni ....... 🙂
jdu dat aspon varit maso na polivku.........
hehenaautor
7. pro 2009
ty jo termo hrnek - to je super HYPO! .) x-) x-) x-) kde kde?

SVOJI jj jsem si na tebe a na projímací efekt hnedle vzpomněla 🙂)) x-) a upřímně se těšííím až se konečně pořádně vytento, aniž bych se na záchodku hodiny kroutila 🙂)) a jinak se ti SVOJI omluvuju... ses z toho ještě mohla rozrodit...
hehenaautor
7. pro 2009
HYPO tak TCH by ráda žehličku... hele jednu erár tu mám... je sice 20 let stará, ale určitě ještě poslouží 🙂))) 😃
prosteja
7. pro 2009
HEHE už je plná humoru 😃 😃 😃 to je jedině dobře...... no a co jinak HEHE, ve čtvrtek jdete na ten 4D a pak jdete kdy do poradny?
prosteja
7. pro 2009
SVOJI teda to sis mákla 😉 .... tak teď odpočívat 😉
hehenaautor
7. pro 2009
já poradnu zmákla dneska PROSTEJ - měla jsem jít v pátek na KO, ale tak sestra mě vzala dneska, za což jsem moc ráda, když už jsme tam jeli... no a další kontrola je 5. 1. 2010 🙂 - poslední UTZ 🙂 x-)

jo holky a jestli jsem dneska správně viděla a nešálil mě zrak, tak je Kuba otočenej hlavou dolů... ale samozřejmě jsem si to uvědomila až v autě 🙂)) jsem se mohla na tý koze už taky zeptat 🙂)
prosteja
7. pro 2009
HEHE aha, já právě nevěděla, kdy jdeš na další poradnu 😉 tak to je super, že tam nemusíš v pátek znovu 😉 ..... a třeba už je Kubík hlavičkou dolů, to je šikulka x-) .... se příště zeptej.... a nemáš to v průkazce? já jo :-N
svoja
7. pro 2009
hehe no a kdyz si predtim das jeste bilou aktivii, tak se vys*res z podoby :-N :-N ...mmch, ja mela predepsanej sacek a pul na den(dr me varoval at to nepiju najednou, ze se poseru)...tak jsem si v nouzi delala i dva najednou :-N 😃

zehlit bych taky potrebovala....a luxovat, kurnaaa...me se nechce a vsechno me boli.... 8-(

jo a do toho ockovani nejdu asi....sem se poptavala a neznam snad nikoho, kdo by me to vylozene bezvyhradne doporucil nebo me tam poslal....snad jen ten muj dr a ministryne :-N
cat79
7. pro 2009
...tak jsme zpět od pediatra🙂
hehe super že jste s Kubulou v pohodičce, hezky papej to magnesko a víc odpočívej!!!!

Blahu kdybych tak věděla jak vám pomoct, kdybych věděla o práci pro manžu dám vědět, jo?
Hlavně se nestresuj, máš malýho a ten tě potřebuje, sociálka vám taky něco dá, neboj😞((moc mě to mrzí!!!

Jé hypo ty už to máš za pár🙂)
Jo a jinak k pediatrovi..úúuúúú´žasnej pán, přijde se na nás podívat hned po porodu do porodnice, až nás budou propouštět tak pojedeme hned za ním je to od porodky kousek, můžu volat ve dne v noci, i kvůli blbostem, napsal super knihu, spolupracuje s Motolem a Karlovkou, má vlastní laboratoř, no super dojem, milej, je teda starší, ale klasa, byl prpfesorem medicíny ve Švýcarsku!!!

Jo a říkal mi, prej, kdy rodíte?Za týden??a já, ne až za 4, a on, no tak to nebude za 4, to bude dřív podle bříška:🙂))tak to jsem teda zvědavá, ale za týden??hihi na moje narozky🙂))
prosteja
7. pro 2009
SVOJI tak ministryně ať si kecá co chce 😃 😃 😃 .....nebooj, máš to za pár, na co si oslabovat organismus ještě nějakým svinstvem :-S

CAT tak to je super, že jste spokojení s doktorem 😉
hehenaautor
7. pro 2009
mě dr. řekl, že nejdřív mám zkusit 2 denně, a pak to snížit až se to zklidní... ale pán v lékárně mi říkal, že bych předtím ani potom dvě hoďky neměla mléčný výrobky 🙂)) že to pak nemá takovej účinek... o sra*ce mi nic neříkal 🙂))

PROSTEJ a kdy se ti prcek otočil? jsem ráda, že mám konečně v průkajdě pořádně ty týdny 🙂))
hehenaautor
7. pro 2009
jo a na UTZ jsem byla naposled ve 22. týdnu... a polohu zatím nekontroloval...
prosteja
7. pro 2009
HEHE my se neotočili ještě =-) ale mám v průkazce napsáno u každého vyšetření - POLOHA PLODU a tam jsem mohla vyčíst, že minule jsme byli koncem pánevním 😉
prosteja
7. pro 2009
doktor si polohu kontroluje pokaždé, jde jen o to, jestli ti to napíše do průkajdy 😉
toltec
7. pro 2009
ahoj holky! hlásim se z pelechu 😞 asi na mě skočil nějaký bacil... viděla jsem fotky cat - vtipné nápady a moc hezké, jinak taky něco četla o financích.. no bude to boj.. bez nějakých malinkých rezerv bych do mimča nikdy nešla a vlastně ani nemohla v klidu normálně fungovat. Ale je to hrozné to číst co někdo musí zažívat.

jo a jinak hehe, Tvoje zátka.. to ze mně škrát denně vyteče něco hodně tekutého a kdybych nemusela ležet v posteli už taky mažu k mudr, abych si byla jistá, jestli to není nějaký únik plodovky. Ale teďka na to radši nemyslim.... postě stojim a když třeba ráno ještě na sobě nemám kalhotky, tak to vystříkne a teče po noze :-o co to muže být?
hehenaautor
7. pro 2009
tak já POLOHU PLODU vyplněnou nemám...
hehenaautor
7. pro 2009
jsem teď málem zdechla bolestí ty jo... až mi slza vytryskla 🙂)) taková křeč do nohy, no parááádní 😃 😃 😃
prosteja
7. pro 2009
HEHE to je jak já s tou plodovkou, taky jsem si myslela, že to vůbec nekontroluje a ejhle.... jsem si dávala dohromady papíry o víkendu a on mi z každé návštěvy dává ještě vytištěnou zprávu z karty... a tam vidím, že si každou návštěvu zaznamenával, že množství plodové vody je přiměřené :-S to jsem docela čučela..... nikdy to nezapisoval do průkajdy, ale do karty si to zapisuje pokaždé, stejně jako polohou plodu 😉 ..... no a až když je to důležitý (jako že jsem té plodovky měla teď míň), tak to zapíše i do průkajdy k té dané kontrole 😉
prosteja
7. pro 2009
HEHE aha..... tak se příště poptej.... 😉 mě zase zaráží vyplněná výška fundu...... ta má být v centrimetrech a já tam mám 2/P :-o :-o co to je? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli