Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
blahovka.cz
30. lis 2009
tak jsem zpet,jsme museli odsat a napapat se ,ja doufam,ze malej tak do pul hodky pujde spinkat a pak se najim i ja 😃

ahojky peti,teda ja ten rustovy sprut jak rikate u malyho nejak nikdy nepozorovala,je vam uz rostou zoubky a jak to vypada,jako Onda ma to docela hodne pripravene asi koupim do pohotovosti ten gelik 😃 dekujeme za pranickooo

monci musis holka vydrzet,hele cetla jsem tu nekde dobry heslo :BORDEL V BYTE,SPOKOJENY DITE 😃 😃 😃 😃 proste domacnost malinko vypust a mama,tak nemohla by uz mit prvni prdiky???????trebas,malej je taky mel kolem toho 4.tydne hodne 🙂
sacvi
30. lis 2009
Ahoj holkýýý 🙂 ,
blahu taky přeju malýmu vše nej a nej hlavně ať je zdravoučkej, maminku moc nezlobí a dělá Vám jen radost x-)

Holky teda esi tu dostaneme eště podobnej úkol jako tu koláž tak to už nepřežiju 😃 😃 Stáhla sem nějakej program..samo v anglině takže sem ničemu nerozumněla 😃 Po 80letech to nějak udělám..chcu vložit na koníka tak je to moc velký tak pořád zmenšuju a teď zas vidím že to na jedný straně mám víc u okraje než na druhý :-p 😃 Ale už na to kašlu :-N 😕
prosteja
30. lis 2009
BLAHU já vám taky chtěla ještě popřát k svátku všechno nej nej nej, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se má malej čile k světu a dělá vám jen a jen samou radost 😉

ahoooj SAC x-) já se to chystám udělat v programu malování nebo někde takhle.... doufám, že to jde :-N
svoja
30. lis 2009
Ahoj holky!!!

Ondraskovi vse nej x-)

Boli me brisko a zada jako pro ms....fuj fuj :-S
blahovka.cz
30. lis 2009
holcinyyy dekujeme vam,teda ondrasek dekuje,z postylky 😃

ahojky sac,ja proste nemuzu z toho tveho vieda,jsem rikala manzovi,at to udela taky 😃 a tu kolaz teda nevim,nevim 😃 jestli to udelame,jestli to zvladnem 😃

jj protejko ja to taky chtela zkusit tam 😃 uvidime 😃
prosteja
30. lis 2009
ahooj SVOJI x-) no jo, všechno se to tam chystá na den D 😉

BLAHU snad to dáme nějak dohromady 😃
svoja
30. lis 2009
No jestli budu tohle prozivat jeste mesic, tak potes.... :-S :-S
prosteja
30. lis 2009
holky já nemůžu z té firmy, co jsem u nich objednávala předplatné časopisu Maminka... ještě že AMAL už porodila, protože kdyby tohle četla a byla ještě 2v1 tak Amálku vyklopí doma 😃 minulý týden jsem jim volala a ověřovala si tu adresu pro dodání a ptala se, jak to chodí s tím dárkem k předplatnému.... adresu mi potvrdili, dneska ráno mi přišel mejl, že nemůžou najít číslo popisné ]-( tak jsem jim to znovu psala, celou adresu a teď mi volala ženská, že tam tu adresu mají pořád neúplnou 8-( :-N je to možný, člověk si to z vlastní iniciativy ověří, zjistí, že adresa je úplná a v pořádku a oni to asi dnes rozesílají nebo co a ptají se na celou adresu dvakrát znovu 😃 ]-(
svoja
30. lis 2009
prostej....co dodat 8-( 8-( 8-(
sacvi
30. lis 2009
blahu já na to video koukám každej den asi 4krát 😃 :-N

holky a hehenka si tu koláž pak jako okopčí z mojeho alba nebo jak to udělat?? :-N

svoji ahoj, mě ten podbřišek taky dost dlouho bolel :-|
prosteja
30. lis 2009
SVOJI radši nic 😃 😃 my těhotný se nemáme rozčilovat ne?....... a ty bolesti, tak uvidíš, třeba malá nakonec vyleze i dřív 😉

SAC jj, HEHE říkala, že stačí tu koláž uložit k sobě do alba a poslat jí do IP odkaz 😉
p.e.t.u.l.k.a
30. lis 2009
Blahu nám jdou vidět už zoubky bílounké jak lezou, ale nám rosotu zoubky už tak 14 dní na lévé straně bude dřív 😃 Skusím to nějak vyfotit navečer ale jak mu se chci na ně podívat tak mě hned začně "kousat" 😃
p.e.t.u.l.k.a
30. lis 2009
No já mám objednanou Mámu a já a dneska mi z druhým číslem přišel dárek modrý župánek tak to dám Vítkovi pod stromeček ani jsem ho nerozbalovala ať to je překvapení 😃

Holky taky je u vás tak šílený větr?
svoja
30. lis 2009
SAC ja koukala na to video a je to naaaaaaadhera x-) x-) x-) x-) me se chce uplne brecet :-N
No to me ani nestras, vcera zrejme odeslo neco jako zatka a ted si pripadam, jak kdybych mela ms...to me ceka krasnej mesic teda :-|

PETUL 😃 😃 😃
sacvi
30. lis 2009
díky prostejko 🙂 Jinak s tím časákem to je něco :-x

holky mě štvou ta témata : jak přestat kojit..jak odstavit dítě od prsu :-p Já bych dala všechno proto abych mohla kojit a holky tady řeší jak to udělat aby přestaly 😞 Teď mně zase došlo nějaký edukační cd a celý o kojení a málem sem u toho brečela 😢 Mě to totiž vážně mrzí a oni o tom všude píšou jako že kdo chce tak kojí a kdo nechce tak nekojí a dělá špatně.. Ale co ten kdo prostě nemůže?? Nemá mlíko?? To nikde nezmíní že někomu se třeba mlíko nevytvoří dostatečně 😞 I ten spurt..je to i u dětí které jsou na flašce?? To se nikde nemůžu dočíst :-p Malá totiž dělala to stejné akorát ne u prsa ale s flaškou..kdo ví no.. 8-(
p.e.t.u.l.k.a
30. lis 2009
p.e.t.u.l.k.a
30. lis 2009
Sacvi tak to nevím ale myslím že by to mělo být i u dětí na UM
Vítek teď spí venku tak jdu pomýt a dopoklízet a na oběd dělám špenát asi
sacvi
30. lis 2009
svoji ale zase tě můžu uklidnit..mě totiž břicho jak při ms bolívalo během celého těhu :-N

u nás taky fučíííí :-S
sacvi
30. lis 2009
holky já jdu taky honem něco dělat..no malá se už asi budí..zatím ahoooj 🙂
prosteja
30. lis 2009
no já jen doufám, že mi to dorazí.... jak časák tak dárek 😉

SVOJI no četla jsem, že z tebe odešel nějaký hlen.... tak uvidíš, to nemusí nic znamenat 😉
svoja
30. lis 2009
PETUL vim, ze tim ultrazvukem se ledasco zmuze, ale takovyhle siditko...nevim no :-|

SAC tos me uklidnila :-N 😃
blahovka.cz
30. lis 2009
JUPIII tak prostejko v tom kresleni to jde udelat krasne,to byl muj 1.pokus kuk do albika 😃 😃 😃
blahovka.cz
30. lis 2009
dekuju za pranicko svoviii ,no asi te nepotesim,ale me to bricho takhle bolelo celej 9.mesic + nality prekrveny rodidla :-| :-x

jooo cobych za to dala sac taky jeste kojit,respektive,vim,co bych za to nedala 1200kc mesicne 😃

peti,tak to blejstkni,to jsem zvedava,me se zda,ze Onda uz to ma totiz pripraveny =-) 😃
prosteja
30. lis 2009
BLAHU tak to vypadá parádně 😉 taky se do toho musím vrhnout
sacvi
30. lis 2009
blahu jak jsi to tam udělala?? ]-( Mně to nešlo :-p 😃
prosteja
30. lis 2009
a s tím bolením břicha mě nestrašte..... mě včera prďolka pěkně nadával v bříšku.... odpoledne bylo tak krásně, že jsem se rozhodla vyrazit ostříhat keříky na naši terásku, ostříhala jsem 2 a začalo mě píchat v podbřišku, takže zbytek dodělával manžel a prcek pak kopal a asi mi nadával :-N
sacvi
30. lis 2009
blahu my dáme taky tak 1400 za měsíc..
chystám se dělat to tiramisu jak jsi sem dávala recept 😃
prosteja
30. lis 2009
teda holky to jsou pálky za to krmení pro prťata |-|
blahovka.cz
30. lis 2009
jako jen sjemn si s tim pohrala

a navod
zmensit fotky v kresleni na panelu je obrazek - moznost roztahnout ci zkosit )tak si ho zmensete jak potrebujete)
pak si otvrete novy soubor v kresleni -pod napisem soubor jsou ikonky na kresleni,jako guma,lupa,sprej,stetce a podobne,tak vyberte vyber (carkovany obdelnik,hned v prvni radce nastroju) - no pak si udelajte na plose souboru potrebny ctverec - kliknete do nej pravim tlacitkem na mysi - objevise moznost VLOZIT Z - no a vyberte soubor kde mate ulozeny fota - vlozte foto a je to 😃
prosteja
30. lis 2009
tak to nevypadá tak složitě BLAHU 😉

Začni psát odpověď...

Odešli