Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
andreasek82
11. pro 2009
petulko, vitecek je krasnej a jak se uz zmenil, zadny mimco uz to neni, krasnej bucifalek! 🙂
heheno co nevidet uz budes mit kubika taky u sebe 😉
hehenaautor
11. pro 2009
jé ANDREASKU ahoooj 🙂 jak se vám daří? 🙂 x-) x-) x-)

mno jo, letí to neskutečně... už se vidím jak balím do porodky a frčím... pána boha.. 🙂))
sacvi
11. pro 2009
Jéé ahoj maminko Sabinky 🙂 Já vždy když kouknu na alba vidím novou Sabinku 😃 x-) Krááásná to holčička x-)
hehenaautor
11. pro 2009
zrovna mě kluk ušatá kope pod žebrama.. 🙂)
hehenaautor
11. pro 2009
jo SABINKA je nádherná... a tahle fotka... slint http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

jste krásný... ANDREASKU manža fotí?
andreasek82
11. pro 2009
jee holky, vy jste rychle 🙂
heheno mame se moc hezky, sabca uz je cislo 😃 no joo.. to ale bejvaly kopance 😉
sacvi, ja k vam taky nakukuju 😃 a diky, vsak vase janulka je taky kouzelna 🙂
andreasek82
11. pro 2009
jee tahle se ti libi? to jsem rada, vyslo hezky pocasi, takze se fotky vydarily.. 🙂
jestli myslis profi, tak to ne, koupili jsme si sice digitalni zrcadlovku, chytlo nas to, ale jsme zatim jeste zacatecnici.. 🙂
sacvi
11. pro 2009
díky 🙂

ty jo ta fotečka je vážně krásná :-o x-) x-) Tu sem eště neviděla 😃
angetha
11. pro 2009
Ahoj holky 🙂
všechny vás zdravím ale překvapivě opět nestíhám..nebo teda stíhám, ale ne koníka 😃 dnes jsem balila nějaké dárečky, Vendulka mi asistovala, dopoledne jsem jí měla v šátku a usnula tam x-) tak jsem s ní chodila po domě a slyšela jsem jak oddychuje, bylo to moc hezký 😉
Vítek už je velikej kluk 🙂 🙂
Hehenko hned zkouknu bříško, určitě je krásně kulaťoučky 😉
Ahoj Andreasku 🙂
andreasek82
11. pro 2009
holky no diky teda, jsem cervena az na zadku 😃
angetho ahoj 🙂 ja jsem sem vpadla jen na chvilku, znam nektere holciny z prvosenek, co jsme spolu chodily do temicka jako snazilky.. 🙂
dandelion
11. pro 2009
andre: ahojky.. 🙂 a copak máte za foťáček? 🙂
hehenaautor
11. pro 2009
u mě asi ty největší kopance ještě přídou... už to občas začíná být i docela nepříjemný 🙂))

no je to na těch fotkách poznat, že je to ze zrcadlovky... jsou to prrostě jiný barvy, mnohem lepší ostrost! na začátečníky si vedete moooc dobře 🙂 a co máte za značku ? 🙂
angetha
11. pro 2009
No jo krásněj pupíček..
a ta fotka Sabinky s rodiči je taky moc krásná x-)
my jsme dnes měli noc nic moc, Vendulka nějak ne a ne zabrat, pořád jsem vstávala :-p ale asi to bylo bříško, teď snad spí tvrdě, že bych se šla osprchovat.
sacvi
11. pro 2009
angetkho ahoj 🙂 Mně Janička včera v šátku usla dvakrát x-)
andreasek82
11. pro 2009
dande, mame canon 😉
hehenaautor
11. pro 2009
DANDE mno jo, tys taky fanda do focení??? 🙂)) si se vlastně ptala i mě viď...
hehenaautor
11. pro 2009
holky vy mě k tomu šátku ještě přemluvíte 🙂)
dandelion
11. pro 2009
andre: a kolikátku? 🙂 to víš jsem trochu zvědavá.... :-N
angetha
11. pro 2009
a ahoj Dandelion, doufám, že na testíku budou // 😉 x-)
hehenaautor
11. pro 2009
ANGE díííky 🙂 x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
11. pro 2009
Sacvi tak Vítek vydrží i sám si hrát 🙂 a proč myslíš pověrčivá? Já bych mu udělala i culik ale když ještě nemá srostlou tu fontanelu tak to nechci :-|

Andreasku Sabinka je nááááááááádherná . JJ Víteček už má skoro 7 kg 😃
hehenaautor
11. pro 2009
ANDRE další Kanonářka 🙂)) my taky máme Canon EOS 40D
sacvi
11. pro 2009
jooo hehenko jdi do něěěj 😃 Jako fakt doporučuju!!! 😃 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
angetha
11. pro 2009
Hehenko já myslím, že zrovna ty by sis šátek pořídit měla, sedíš a pracuješ u PC a tam potřebuješ obě ruce a miminko se bude chtít chovat 😉 a je opravdu lepší než vaky na jedno rameno
hehenaautor
11. pro 2009
ten vak je jako asi dobrej, ale zas je jen přes jedno rameno, tak myslím, že by z toho zase víc bolely záda... :-N
sacvi
11. pro 2009
no peti nechci ti to psát abys neřekla že tě straším s blbýma pověrama :-N
angetha
11. pro 2009
No nic, je mi tu hezky ale jdu se umýt a spát..
Dobrou noc děvčata 🙂 🙂
hehenaautor
11. pro 2009
ANGE 🙂)) 😃 😉 😉 😉 x-) x-) x-) tak jsi mi koukám i odpověděla..
hehenaautor
11. pro 2009
ANGE brooooooooou noc! ať je tahle lepší a víc se vyspíte! 🙂 x-)
sacvi
11. pro 2009
hehenko pokud budeš mít vak přes jedno rameno tak ve třech měsících ti to rameno po 10min.miminka v něm upadne!!!! 8-(

dobrou angethko a ať Vendulka hezky spinká x-)

Začni psát odpověď...

Odešli