Prvotrimestrální screening v Plzni zdarma?

monikabans
20. říj 2017

Maminky prosim jak je to s prvotrimestralnim screeningem? Vim, ze v roce 2015 mi gynekolog napsal zadanku (tehda jsem bydlela a chodila na gyndu v Praze) a nic jsem neplatila. Ted po prestehovani a zmene gynekologa me dr posila do Plzne na genetiku a tam se plati 1000,- me osobne to prijde dost, kdyz vim, ze ne vsude se za to plati. Proto prosim nevite kde v Plzni delaji toto vysetreni zdarma? Diky

sharisek
20. říj 2017

@monikabans já jsem byla v Genetice v Plzni a tu 1000 Kč jsem platila, ale VZP ji vrací jako příspěvek zpět, takže to vlastně zadarmo bylo. A osobně tu Genetiku můžu jen doporučit.

monikabans
autor
20. říj 2017

@sharisek prave ted mi rekli, ze je to nadramec pojistovny. Dostanu v tom 2 3D fotky, tak se asi plati za ne...

sharisek
20. říj 2017

@monikabans ne, ty fotky jsou v ceně. Prostě se zaplatí za celý screening 1000 Kč (vč. fotek), dají na to doklad a s tím se pak dojde na pojišťovnu a ta to jako příspěvek proplatí - tedy aspoň VZP to tak má: https://www.klubpevnehozdravi.cz/maminky

akinorev10
20. říj 2017

Ano, svagrove to taky proplatila pojistovna 🙂

msimankova
20. říj 2017

@monikabans mne to Prumyslova proplatila taky, a moje dr. rikala, ze se to plati normalne... A taky Genetika, fotky v cene a vse super.

ferrari
20. říj 2017

Já neplatila v Plzni nic a do jaké jedete Genetiky?já byla Eduarda Beneše 3x a nic jsem neplatila byla jsem tam srpen-září tohoto roku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru