Psycholog, Brno a okolí. Poraďte

orisek1
3. srp 2007

Ahoj,
nevíte o nějakém dobrém psychologovi v Brně a okolí, který se zabývá léčbou deprese? Je to dost akutní, předem děkuji za jakýkoli tip.

naty
3. srp 2007

zkus mrknout na seznam...už sem je taky hledala a je jich tam docela dost...ale osobní zkušenost bohužel ( naštěstí 😔 ) nemám...

orisek1
autor
4. srp 2007

naty, díky za odpověď . Podle seznamu je právě hledat nechci, potřebovala bych doporučení na někoho konkrétního. Není to pro mě, ale pro kámošku. Už jednou se odhodlala a k psychologovi zašla, ale ten jí po několika sezeních (a taky pořádně zaplacených) řekl, že jí pomoct nedokáže a že léky na deprese nepředepisuje, protože je neuznává. Takže k někomu naslepo už jít nechce a bojím se, že by ji další špatná zkušenost od léčby už úplně odradila.

macek28
18. čer 2008

Orisek1,s psychologem a psychiatrem jsem bohužel jedna ruka.Moc hodnej a bezvadnej je v dětské nemocnici jmenuje se Pilát,ale čeká se na termín i měsíc.Tak hodně štěstí at problém brzy vyřešíte!

elitera
1. črc 2008

Jsem zvědavá, jestli to ještě bude něco někomu platný, ale:
a) neplést si psychologa a psychiatra - psycholog je absolvent humanitních studií a nesmí předepisovat léky, psychiatr je čistokrevnej MUDr. a léky předepisovat smí.
b) skvělá psycholožka je PhDr. Šiškeová na poliklinice Viniční. A rozhodně to není taková kráva, aby odmítla poslat někoho k psychiatrovi pro prášky 😖 to mi fakt hlava nebere...

lucka32
23. črc 2008

Zkus Mgr. Gabrielu Hroncovou, je to soukroma psycholozka. Jedna moje kamaradka k ni chodila a pochvalovala si ji. Ma kancelar nekde na Hybesove, nevim presne, ale urcite to pujde najit na seznamu. A mela celkem kratky cekaci doby.

ria80
23. črc 2008

Tak mi to nedá,ale chci varovat před paní Šiškeovou.Máme s ní velice špatné zkušenosti,projevila se jako naprostý neprofesionál.Kdyby byla poslední na světě,tak k ní nejdu!Léky samozřejmě nepředepíše,to se musí za psychiatrem.

evanek77
23. črc 2008

ahoj holky,
nedá mi to, já chodím k psychologovi od června, kdy nám už podruhé umřelo mimi, nikdo po mě nic nechtěl platit a chovaní 1 s hvězdičkou

mima868
27. črc 2013

Ahojte, som slovenská študentaka v Brne a hľadám psychológa/psychoterapeuta pre dospelých v Brne. Neviete ako je to so slovenskými poisťovňnami, alebo neviete o niekom v pohode a s rozumnou cenou pre študenta? ...ďakujem 🙂

novakomoni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naty80
9. únor 2017

Ahoj, doporučuji doktora Sýkoru z portálu mojra.cz. Je opravdu dobrý a bere to i přes psychosomatiku