Reklamace staršího kočárku. Mám nárok na vrácení?

nycer
23. dub 2008

Ahojky holky 😉
Moc vás prosím o radu. Koupila jsem přes net starší kočárek a když mi dneska dorazil, tak jsem zjistila, že je úplně na ho.. nic. 😠 😠 😠
Ta paní co mi ho prodávala tvrdila, že je v pořádku. Má spoustu závad o kterých ani psát nebudu, protože na funkčnosti nemají vliv a u staršího kočárku je to celkem normální. Ale že má kolečka, která se při odaretování netočí dopředu, ale do boku div nevypadnou, tak to je dost závažný a takovej kočárek je na nic. Mám nárok na vrácení kočárku? Co když ho nebude ta paní chtít vzít zpátky 😕 😕 . Nemáte někdo s tím zkušenost???

abinka
23. dub 2008

ahoj nycer,
zkušenost s tím nemám,ale můj názor peníze z ní nedostaneš. 😒 Určitě bych ji zavolala a zkusila to,ale pochybuju,že si ho veme zpět.Žádnou kupní smlouvu asi nemáte tak může klidně tvrdit třeba že si to u ní nekupovala.Takové věci je lepší osobně.
Pak pisni jak si dopadla.

Jo a kde si to koupila??na bazaru co je na seznamu???

nycer
autor
23. dub 2008

Z toho mám právě obavu, že to z ní nedostanu. Koupila jsem to přes bazoš ☹ Jak může někdo jen tak s klidným svědomým tohle udělat?? 😠

krikri27
23. dub 2008

Ona ho bohužel jako soukromý prodejce asi chtít zpátky nemusí 😖 ☹ Ale je to děs, taková neférová prodávající 😝 😠