Rekvalifikace (kosmetička). Podstoupily jste?

mysulka
20. čer 2008

Ahojky 🙂

Zajímalo by mě, zda jste některá podstoupila rekvalifikaci v úplně jiném oboru a začala podnikat a jak se Vám "to" chytlo. Hlavně by mě zajímalo odvětví kosmetiky a pod.

Pokud se tu najde, některá šikulka, která si založila kosmetický salon, budu ráda za její názor.

gabinicee
20. čer 2008

hoj mysulka já jsem teda žádný kurz neprodělala ale má kámoška si salon otevřela a tak trochu o tom vím myslím si že zrovna obor kosmetika co se týče rekvalifikace není zrovna dobrý nápad protože potřebuješ na několik let garanta a ne jen že těžko někoho seženeš ale i to docela dost stojí ale hlavně musíš mít znalosti skoro jako zdravotní sestra tak bych radši doporučila jinou rekvalifikaci

karainnkaa
21. čer 2008

ahoj,já jsem přímo vyučená kosmetička,Mysulko,pokud je v tvém okolí už více otevřených salonů,tak bych do toho nešla....Ale kurz,proč ne?Třeba by Tě i v tom salonu přijali a nemusela by sis hned otvírat svůj,taky jsou teď hodně v modě nehtové modeláže,tak s tím by jsi měla další plus.Hmmmm ,jako zdravotní sestra,ne tak to zdaleka ne.Učili jsme se o kůži,nemocech,ale další orgány už v tom fakt nebyly! 😀 😀

mysulka
autor
21. čer 2008

Tak já nějaké základy ze zdravotnictví mám 😉 jinak jsem účetní ☹ tedy podle školy 😎 a salon je tu jen jeden, ale to je spíš taková ta drbárna jak u kadeřnice, takže nic moc 🙂

Nehtíky mě neba, to by dělala kamarádka 🙂

Karinnkaa, ty bys jako z oboru garanta nepotřebovala? Nevíš o tom něco blíž?

Gabi, ten garant se dá obejít jiným kurzem, chtěla bych nabídnout více služeb a minulý rok, když jsem se ptala známé na pracáku, tak třeba masér(teď doufám, že si neudělám ostudu a nespletu si obor, je to přeci jen rok), nikoho nepotřeboval a myslím, že tam bylo i některé odvětví z kosmetiky, jako poradce atd.

Mooc děkuju 😉

oliinkaa
3. kvě 2012

Ahoj, já bych moc chtěla jít na kurz kosmetičky, ale vůbec nemůžu žádný poblíž najít. jsem kousek od Brna, ale tak snad i do Brna bych klidně dojížděla. Nevíte někdo o nějakým prosím?

gabriela_x
23. kvě 2012

Ahojky. Pokud ti můžu poradit, tak se určitě mrkni sem www.ucednik.cz ..Je tam toho spousta, já jsem si tam sháněla kurz angličtiny, protože jsem to potřebovala do zaměstnání. Takže zkušenost s tím mám dobrou. Snad budeš mít taky štěstí 🙂

sarinecka61
24. kvě 2012

Ahoj Olinko. Já jsem dělala taky v Brně kurz kosmetičky. Našla jsem ho právě na těch stránkách co poslala Gabriela_x. Je tam spousta kurzů, tak snad tam najdeš i ted ty🙂

oliinkaa
28. kvě 2012

díky holky, hned se tam mrknu. Prozkoumám to, kéž bych už našla, protože už mě to nebaví hledat. A už to chci mít co nejdřív. No snad něco najdu a snad to i udělam :D

gabriela_x
28. kvě 2012

@oliinkaa Určitě něco vybereš!! A pak z toho budeš tak nadšená, že to uděláš, ani nebudeš vědět jak :D tak přeju hodně štěstí !!! 🙂)

oliinkaa
20. čer 2012

No tak to nevím teda :D ale kéž by...jinak uz jsem kurz tam našla...takze super 🙂 a v červenci nastupuju 🙂 tak mi držte pěsti prosim. Dofuám, že mě nečeká nic dramatického, že to bude vpohodě🙂)

gabriela_x
26. čer 2012

@oliinkaa
Určitě tě nečeká nic dramatického, toho se vůbec neboj 🙂. Jestli jsi pár let ze školy, tak tím mozná líp, budeš si vázit toho ze se zas muzes chvili učit :D
To říkají všichni. Navíc se ti rozšíří kvalifikace, takže to budeš mít lepší. A zas budeš mít chvíli změnu. Možná málo času, ale za to to snad stojí. Tak pak dej vědět, jak to jde 🙂