Řešení zamítnuté reklamace. Jak postupovat dál?

l78
19. lis 2010

Stalo se, že Vám neuznali reklamaci? Jak jste postupovaly dál, jaké argumenty jste použily...díky za reakci

lenkabu
19. lis 2010

Nestalo ale asi bych se obrátila na ČOI.

beruska2x
19. lis 2010

Zalezi co je to za zbozi, co ma za vadu, jestli je to opravnena reklamace 😉 nebo z jakeho duvodu ji neuzali...

l78
autor
19. lis 2010

@beruska2x jde o moje boty, jedná se o to, že do bot na přední straně teče a zadní část v okolí paty, na pravé i levé botě je zlomená a to jen na vnitřní části, doufám, že je to srozumitelný
popravdě musím říct, že vyjádření vedoucí jsem ani nečetla, prodavačka řekla, ať přijdu zítra, to bude v práci vedoucí.

beruska2x
19. lis 2010

@l78 tak to je dost dulezity, jestli jsou to boty na denni noseni nebo ne.. jestli jsi je pouzivala k tomu na co jsou urceny.. jestli to je vada materialu nebo usiti nebo jsou tak prodreny 😅

l78
autor
19. lis 2010

@beruska2x jde o klasický zimní boty s kožíškem, myslím, že jsem je používala jen k tomu, čemu jsou určený 🙂 ...prodřený nejsou 😀 , řekla bych, že jde o vadu materiálu

beruska2x
19. lis 2010

@l78 no a co tam pisou za duvod?

l78
autor
19. lis 2010

@beruska2x to je právě to, co jsem psala nahoře, nečetla jsem pořádně, jednak jsem byla dost naštvaná a druhák 😀 mi prodavačka řekla, že bližší vysvětlení mi dá vedoucí a ta je tam zítra, tak na ní zítra nastoupím ,ale potřebuju mít argumenty 😉