Robila som brušáky a začala slabo krvácať

nestea.ada
1. bře 2009

Mám 17...pred týždnom som mala pohlavný styk, ktorý bol ale s ochranou...ja viem že kondomy niesú na 100%...o týžden by som mala dostať menštruáciu...ale dnes ráno som cvičila brušáky a začala som slabo krvácať. Teraz sa bojím....počula som, že ak je žena tehotná a robí brušáky môže zostať nepolodná.....ja sa bojím...je to naozaj tak? možno som dostala predčasne...ale čo ak nie? :(

nestea.ada
autor
1. bře 2009

:D no moja mamina má 60 takže sa o takých veciach nebavíme:D

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nestea.ada
autor
1. bře 2009

bravo nečítam :P

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandarinka
1. bře 2009

No já teda nevím, ale my ve škole tohle kdysi brali při přírodovědě a už někdy asi v 7 třídě. Teda ne že po sklapovačkách budu neplodná, ale o lidském těle. Tak možná kdybs chodila do školy, tak bys neměla tyhle hloupý dotazy. a vůbec nezáleží na tom, kolik je mámě, ne? Snad by Tě měla poučit, abys pak mezi lidma nevypadala jak trdlo, když se zeptáš na takovouhle hloupost

emamamamu
1. bře 2009

ja nevim, ale ja jsem asi nejaka nadmerne inteligentni a takove veci me ani nenapadly...fakt me oplodnovani ve skole bavilo a pochopila jsem, jak to zhruba funguje a tudiz me ani nenapadlo, ze bych mohla otezotnet polknutim sperma..😀
a v 17 me ani nenapadlo myslet na samovolne potraty....😀

emamamamu
1. bře 2009

a jinak ve skole tohle opravdu uci....dejiny mi nikdy nesly, ale zakladni veci o lidskem tele jsem pochopila ihned..😀

astrane
1. bře 2009

něco se mají dozvědět doma od mámy ,něco ve škole v biologii 😉
Mě teda takový věci taky nikdy nenapadaly....měla jsem jiný starosti 😀
Já si stejně myslím,že to přehnala s cvičením a trochu se namohla a má to z toho-myslím bolení,i ta MS proto přišla už teď......

elitera
1. bře 2009

ema, jj, to jsem spíš žila v tom, že jakmile se ty dvě potvory spojí, tak automaticky následuje za 9 měsíců porod 🙂
Nestea, kondom jste použili. Užíváš hormonální antikoncepci? Jestli ne, tak je dost pravděpodobný, že menstruaci nemáš pravidelnou, takže bych lehkýmu špinění věnovala pozornost, ale ne přílišnou. No a na druhou stranu špinění tak týden před očekávanou menstruací může znamenat taky uhnizďování miminka, tak to třeba dopadne úplně jinak 😉 Každopádně bych ti poradila, ať především v nejbližší možný době vyrazíš ke svýmu gynekologovi a probereš s ním všechny svoje otázky. On je k jejich zodpovídání nejpovolanější. Plus si s ním můžeš pokecat o vhodný ochraně (patrně ti napíše HAK, pokud už ji nemáš). Hodně štěstí 😉

alon111
1. bře 2009

najprv teoria a potom prax.a potom sa nebudes musiet trapit takymi hlupostami 😉

emamamamu
1. bře 2009

astrane ja mam pocit, ze bych mohla jeste ja mamu ucit...😀
a pamatuju si, jak jsme dostavali na konci roku nove ucebnice na zacatek dalsiho roku a muj spoluzak Danek mi ukazovalna lavici, jak se soulozi....videl to totiz v lekci o oplodnovani...😀 no takovy mily desetilety chlapec a jak mi to zhnusil..😀
eli podstatne je, ze k tomu oplodneni potrebujes i kousek stesti..😀 😀 😀

elitera
1. bře 2009

ema, no obvykle ho mají ty, co nechtějí - třeba jsou tak v sobotu za kulturákem s pepou od sousedů... 😀

alon111
1. bře 2009

nie len stastia ale aj rozumu 😉

emamamamu
1. bře 2009

zakon schvalnosti, Eli...ten funguje spolehlive...lip nez antiko😀

kubaka
1. bře 2009

nestea - nečil se - to je fakt legrační otázka 😀 - ale bohužel se píše tolik neuvěřitelných nesmyslů, že se nedivím, že ti to vrtá v hlavě. 😖 Je to blbost s tou neplodností - tu mohou způsobit tak maximálně opakované letité těžké záněty pochvy a vaječníků. Pokud bys byla těhotná, ani test ti to zatím neukáže. ten je spolehlivý až tak tři dny po vynechání MS. Z námahy se ti ale mohla spustit i dřív, jak psaly holky.
Pokud jste použili kondom a po styku byl neporušený, tak šance otěhotnět je opravdu mizivá - my na něm "jezdíme" 😅 už 20 let a děti jsme udělali jen když jsme chtěli 😵

taky žasnu, jak v dnešní době informačního výbuchu může být taková neinformovanost - no, na druhou stranu ,nám bylo taky kdysi 17 😀 😀 😀

elitera
1. bře 2009

no, alon, kdyby byl třeba rozum, tak nejsou plný děcáky. Bohužel v tom s tebou nemůžu souhlasit 🙂 Nicméně kdybys to někam chtěla zaimplementovat jako podmínku pro tvorbu dětí, budu hlasovat pro 😉 😀

emamamamu
1. bře 2009

ja bych chtela rict jen tolik, ze mam kamaradku, spis znamou, ktera je tehotna poctvrte, podotykam ,ze dite nema ani jedno.....
dva roky chodila s klukem, nebrala antiko, aby nepribrala....rikala, si, ze uz je neplodna, rozesli se, hupsla na to s jinym a je zase tehotna....je to spravedlnost? mam ji rada, ale to dite ji jaksi uz nepreju....nemluve o tom, ze premysli nad ctyvrtym potratem....

alon111
1. bře 2009

elitera ved prave preto ze ich je tolko v decakoch by mala najprv mysliet a az potom nieco robit.aspon by nestratila par dni zivota strachom koli hlupostiam.

bejbypd
1. bře 2009

asi sem este niekto napise o radu no a tak to nevedela mozno je hlupe alebo co ale takto reagovat to je dost blbe fakt ste vsetky mile 😠

elitera
1. bře 2009

kubaka, to je hezky rozšířenej blud, že test je pozitivní až 3 dny po vynechaný MS - jsem živoucím příkladem toho, že test může být pozitivní už 7 dní po ovulaci 😉 Nicméně uznávám, že je to rarita, prý je to u asi 5% ženských 🙂

vilca
1. bře 2009

bejbypd, souhlasím s tebou...
nám "maminám" takový dotazy připadají směšný, ale třeba v tom fakt někdo nemá úplně jasno...a vy tady hned začnete rozebírat, jak je možný, že tu holku nikdo nepoučil...
když mi nějakej dotaz přijde blbej, tak na něj nereaguju...přijde mi trapný, že si některý z vás hrají na odbornice a dělají si z někoho srandu, když náhodou vědí víc než ta dotyčná...

dari
1. bře 2009

bejbypd, vilca ....tak tak.

mikalove
1. bře 2009

ale 17 ročná aby davala takéto otazky...v tejto dobe ,ked sa z oblasti sexu valia info na nas z každej strany už aj decká maju aké také znalosti,proste sa dospieva skor...trochu neobvyklé...to som sa nechcela nikoho dotknúť 😉

vilca
1. bře 2009

dobře, neobvyklé to je...ale já si jen myslím, že si z ní tady nikdo nemusí dělat srandu...stačilo jen odpovědět a napsat, že je třeba zvláštní, že to neví...

tomaslavka3
1. bře 2009

baby,tiez si myslim,ze netreba si z nej robit srandu ako napr.emamamamu.Predstavte si,ze aj v dnesnej dobe su najivne dievcance.Mam skoro 18r.dceru a vela mi porozprava o tych skusenejsich a aj o takych ako je tu nasa adeptka,co prosi o pomoc.A myslim si,ze si dostala,menstruaciu skor a tehotna urcite nebudes.Mozno si len trochu prechladnuta,alebo si zmenila prostredie,potom to cvicenie a uz je to tu.

janulle22
1. bře 2009

to je hrozne ftipne ze... 😠 😠 ... tak se pobavte kdyz to neumite jinak 😖 😖 ... jak maly decka fakt... 🙄

asi to bude tim, ze jsi cvicila a nebo proste jednoduse to prislo driv... pokud se bojis tehu tak by bylo lepsi si nechat napsat prasky at mate jistotu... 😉

kyri
1. bře 2009

hele, ženy, mně se taky moc nelíbí, že si děláte prdel z těch dotazů. já mam matku, co ji její matka porodila ve 38, tím pádem už taky nebyla zrovna mladice, a z vyprávění vim, jakýma bludama o těle a sexu babi mámu krmila. kdyby matka neměla tetu, starší ségru a kámošky, tak asi ani nejsem na světě 😅

i kdyby si nestea dělala prdel, tak jistý si tim bejt nemůžete, že jo? 😉

nestea - klidně to může být cvičením, jídlem (když sníš hodně jahod nebo citronu, tak to taky dost šibuje s menstruací) anebo můžeš mít zánět atp. ale z cvičení břišáků rozhodně neplodná nebudeš 🙂

barborenka
1. bře 2009

ja tiez nechapem ci je na tom srandovne.............
ja mam kamaratku,co je teraz tehotna a ma 25rokov,no a tie otazky co mi niekedy dava 😲 pytam sa jej kde to bere a ona ze to ma tiez bud od nejakych kamosiek alebo citala,ciste bludy,,,,,,,

emamamamu
1. bře 2009

hm, tak ja si myslim, ze kdo pise, je mi 10, potkala jsme hezkeho kluka, nejsem tehotna, tak si dela srandu🙂
pardon, moc takovych lidi nepotkavam 😎

cipca07
1. bře 2009

emamamamu ale kazdy nemoze byt taky nadpriemerne intelientyny ako ty.ties ked som citala bravo a tie otazky tak mi to bolo trosku smiesne ale zato si nerobym srandu.ties ked nieco neviem tak sa radsej opytam ako by sa malo stat nieco zle aj ked je to hlupos a myslim si ze si dost stara nato aby si mohla mat trosku porozumenia aj z takymito dievcatami ?!CI NIE??