Robila som brušáky a začala slabo krvácať

nestea.ada
1. bře 2009

Mám 17...pred týždnom som mala pohlavný styk, ktorý bol ale s ochranou...ja viem že kondomy niesú na 100%...o týžden by som mala dostať menštruáciu...ale dnes ráno som cvičila brušáky a začala som slabo krvácať. Teraz sa bojím....počula som, že ak je žena tehotná a robí brušáky môže zostať nepolodná.....ja sa bojím...je to naozaj tak? možno som dostala predčasne...ale čo ak nie? :(

emamamamu
1. bře 2009

tunelem..😀 😀
se tady jeste priucim, oc rict mojemu zvedavkovi..😀

majcik
1. bře 2009

Astrane - super ... paci sa mi to ... tak nejak si to aj ja predstavujem, ze dietatu spociatku stacia taketo info a postupne sa moze pridavat ..

babatko88
1. bře 2009

astrane 😀 super, ale veď to je v pohode takéto vysvetlenie, nie? len čo, keď príde na to, kde je ten tunel? 😀 😀 😀

emamamamu
1. bře 2009

pak nebude chtit nic jineho nez tunely.... 😀 😀 😀 😀

majcik
1. bře 2009

Nooo, podla mna mu jeho mama moze povedat napriklad aj to, ze ten tunel je prisne strazeny a do neho nema hockto pristup, no nie? 🙂

astrane
1. bře 2009

Na to má ještě hafo času!!!!Ale taky čekám,že při příštím těhotenství už se zeptá.... 😀

astrane
1. bře 2009

Majcik-to by šlo,to je dobrý....já myslela,že mu řeknu,že je to jen pro ty miminka a pak to zapomenou,ale my máme knížku O matce a dítěti,tak mu to pak asi ukážu...přece jen mu bude už pak nějakých 8 nebo 9.....tak mu to nějak šetrně vysvětlím... 😉 😀

majcik
1. bře 2009

Astrane - 🙂 je urcite vela sposobov a myslim si, ze rozumny rodic to zvladne ... Dolezite je podla mna si vytvorit taky vztah, aby sa dieta nebalo sa svojho otca ci mamy spytat na tieto veci ... tak drzkam palceky vsetkym a aj sebe, jasna vec.

babatko88
1. bře 2009

majcik, presne tak 😉 držíme palčeky aj ja, aj keď my na to ešte máme dosť času 😎

majcik
1. bře 2009

Babatko - ked uz o tom debatia dvojrocne deti, tak uz az tak casu nemame ... ale snad to zvladneme 🙂

babatko88
1. bře 2009

no hej, ale možno tým našim to bude dlhšie trvať 🙂 teda dúfam, lebo do škôlky sa ho tak skoro nechystám dať 😅 chcem ešte budúci rok jedno mimi a potom sa uvidí, kedy to nebudem zvládať a šup a je tam 😀

majcik
1. bře 2009

Materska a zakladna skola - to su fakt zaujimave zdroje na taketo info ... uff

babatko88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majcik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tomaslavka3
1. bře 2009

baby-moje dcera bude mat o mesiac 18r.vieta ako tazko sa to hovori o sexe,antikopcii a tychto veciach svojmu vlastnemu dietatu,ktore nim bude vzdy.Tazko,ale predsa prezivam jej zaciatky,ked potajme s niekym je...,rozpravame sa o sexe a ja si predstavujem,ako mi ju niekto miluje a vlastne berie...Lepsie by sa mi to vysvetlovalo cudziemu dievcatu,ako tomu co som porodila.

emamamamu
1. bře 2009

tomi ona uz to stejne davno vi, ne???

tomaslavka3
1. bře 2009

furt mi rozprava,ze ona vie viac ako ja

kili
1. bře 2009

toma, splodila si trojičky prirodzenou cestou, určite nevie viac, ako ty 😀

tomaslavka3
1. bře 2009

kili-dufam,ze len teoreticky

kili
1. bře 2009

toma, jak teoreticky, čo máš teoreticky trojičky?

danullinnka
2. bře 2009

Holky,já jsem měla spolužačku,trošku naivní a všemu věřila a kdysi ji kluci na střední škole řekli,že když si dá mezi nohy acylpirín,tak neotěhotní,věřila,jsem ji to musely vymluvit,že si z ní dělaly strandu,že je to blbost 😝

A v bravíčku bývaly dobře debilní otázky 😀 😀

titkovamiriam
2. bře 2009

typu:plavala som v bazene a co ked sa tam vyhonil chlap mozem otehotniet 😀 😀 😀 😀

elitera
2. bře 2009

danu, pokud ho tam celou dobu udržíš, tak to je prakticky antikoncepce 100%. Jen to nepočítá s polohama zezadu 😀

titkovamiriam
2. bře 2009

😀 😀 😀

danullinnka
2. bře 2009

Elitera,tak ted má 27 a má až ted chlapečka,má skoro dva měsíce,tak acylpirín asi zabral 😀 😀

titkovamiriam,a nebo seděla jsem na wc po chlapovi,neotěhotním?? 😀 😀 já myslím,že 100% 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
2. bře 2009

z takych otazok 😀 😀 ma ide 😀 😀

danullinnka
2. bře 2009

jaj,když jsi vzpomenu,jak jsme žrali celé Bravíčko 😀 😀 😀 no,puboše,nooo 😅

Tak ta 17-letá křepelka,kdo ví,jestli si jen dělá srandu nebo jestli to myslí vážně?? 😝 😅
No,ještě že mám dva kluky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emamamamu
2. bře 2009

krepelka uz se tady moc neukazovala, bud posiluje, nebo kupuje vybavicku..😀 nebo sla na motorkarsky server hazet debilni otazky o motorkach..😀

danullinnka
2. bře 2009

emi,asi jak má složit motor,že ji teče olej 😀 😀 😀 😀 😀 😀