Robila som brušáky a začala slabo krvácať

nestea.ada
1. bře 2009

Mám 17...pred týždnom som mala pohlavný styk, ktorý bol ale s ochranou...ja viem že kondomy niesú na 100%...o týžden by som mala dostať menštruáciu...ale dnes ráno som cvičila brušáky a začala som slabo krvácať. Teraz sa bojím....počula som, že ak je žena tehotná a robí brušáky môže zostať nepolodná.....ja sa bojím...je to naozaj tak? možno som dostala predčasne...ale čo ak nie? :(

emamamamu
1. bře 2009

srandu si delej jinde kocicko 😉

nestea.ada
autor
1. bře 2009

nie...ja to myslím naozaj smrtelne vážne....mám strach

janulka7
1. bře 2009

Pozri neviem kde si to citala ale bude to asi hlupost, lebo ja som bola tehotna , nevedela som este o tom a cvicila som pravidelne v posilovni a hlavne brusaky, a nic sa nestalo. tak neboj , mozno ti to doslo len skor. 😉

pacna
1. bře 2009

z brusakov neplodna???? a si tehotna??

emamamamu
1. bře 2009

no tak alepson nesouloz s polstarem, at neotehotnis...a hlavne nepolykej sperma..to bys byla uplne v haji...

nestea.ada
autor
1. bře 2009

no ved neviem či som....ešte som test nekupovala....ale aj tak mi to ešte z brušákov nikdy skorej neprišlo......fakt dúfam že je to len blud s tou nepolodnosťou

morenka
1. bře 2009

suhlasim s janulkou lebo po tyzdni keby si bola tehotna tak to je este len zhluk buniek....to si len dostala predcastne....ked sa to krvacanie strati v ten isty den tak si sprav tehotensky test a uvidis ala ja si myslim ze je to plany poplach....

pacna
1. bře 2009

a kde si na to prišla?

emamamamu
1. bře 2009

v Bravicku🙂

skurinka
1. bře 2009

dr.sommer 😀

nestea.ada
autor
1. bře 2009

neviem to som niekde čítala....na nejakej stránke...len inokedy mávam aj silnejšie v prvý den...a teraz tak máličko....segra mi hovorila, že keby to bol náhodou potrat, že by to bolo vela krvi.....hmmm

skurinka
1. bře 2009

kdybys mela potrat tak mas bolesti

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nestea.ada
autor
1. bře 2009

no bolesti mám......

emamamamu
1. bře 2009

ja taky po kazdem styku zila tim, ze jsem potratila, MS je svine 😀 😀 😀 😀 😀

skurinka
1. bře 2009

ale asi jak primenstruaci ze?

nestea.ada
autor
1. bře 2009

no trošku silnejšie.....

skurinka
1. bře 2009

to byl tvuj prvni styk?

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
1. bře 2009

a kdyz neberes prasky, tak je snad normalni, ez ne vzdy mas MS ve stejny den ne?

astrane
1. bře 2009

po týdnu bys podle mě nic nepoznala...pokud žena přijde o plod hned s první očekávanou menstruací,tak o tom většinou neví a neví ani,že tam něco bylo...Prostě si to s cvičením přehnala,může to být i z námahy.......Někdy to přijde o týden dřív a nic to neznamená....
A nevěř všem pověrám..... 😉

nestea.ada
autor
1. bře 2009

nie nebolo to prvý krát......ale fakt mi velmi pomáha ked si so mna robíte srandu.......fakt DIKY

skurinka
1. bře 2009

tak nic neres mas trochu silnejsi menstruaci 😉

emamamamu
1. bře 2009

nemas zac, az budes mit zase debilni otazku, tak se stav, radi pomuzem😀
matky s.r.o. 😀 😀 😀 😀

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
astrane
1. bře 2009

No holky vy si děláte srandu,ale myslím,že byste se divili,čemu všemu mladá holka věří a jak je ,,informovaná".....bohužel to není k smíchu,ale k pláči...já když si vzpomenu na dotazy mých kamarádek,když jim bylo 16... ☹ 😝
Nějak i v době internetu to stále stojí za pendrek,i když už je to asi lepší než před těma 15 rokama...

emamamamu
1. bře 2009

astrane...co ja se nacetla Bravicek s takovyma otazkama..😀 polstare a polykani sperma byly taky otazky, kterym ty holky zrejme verily🙂

astrane
1. bře 2009

No právě,já u toho tehdy taky kroutila hlavou....-a to mi bylo 14,ale pro někoho je to fakt realita a pak má zbytečný stresy...
Ať žije bravíčko 😀 😉
By mě zajímalo,co ty děcka v té škole učí... 😠

astrane
1. bře 2009

ale jinak mě osobně se většina tvých reakcí líbí... 😉 sedí....

zuzanockamt
1. bře 2009

astrane ... to nie je uloha skoly, ale rodicov ... takze neviem, co ich ti rodicia ucia