Robot na čištění oken, máte ho doma?

stanahap
18. pro 2013
Uživatel stanahap je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od stanahap.

Ahoj maminky,nevěděla jsem kam šoupnout toto téma, tak jsem ho dala sem. Rozhodně mytí oken není můj koníček, takže je to takový antikoníček 😀
Jen mě napadlo, jak dávají ted ty reklamy na robota na čištění oken, od Datartu tušim je to, tak nemáte ho někdo doma? Zajímalo by mě jak to čistí, nějaké zkušenosti. Protože nám by se dom něco takového opravdu hodilo, máme obří okna a nemáme jich málo, a naši vedle na statku toho mají ještě dalko víc. Takže nám by to ulehčilo práci, ale nevím, jestli takové věci stojí za to, tak jsem sem přišla za vámi pro radu 🙂

blahova_andrea
18. pro 2013

my s tím zkušenost nemáme, ale podle té reklamy nám to přijde jako docela blbost. je to kulatý a okna obvykle hranatý, takže dobře to umývat prostě nemůže. navíc umýváš přece i rámy, parapety, ne jen sklo. taky já teda mívám okna tak špinavý, že nejdřív musím na hrubo umýt tu nejhorší špínu a pak teprve něco leštit. no nějak si neumím představit, že by to mohlo fungovat ☹

marcinek
18. pro 2013

@stanahap ja umyvam okna zrovna dneska a myslim, ze ramy a parapety ti to uz neumyje, protoze umyt sklo je to nejlehci. Takze podle me rucne strucne 🙂

berenika39
18. pro 2013

stojí to asi sedmičku, mě myje okna jeden hodný pán, on si vydělá, já bez práce...bere si pětistovku. takže při mojí frekvenci jednou v roce na vánoce (tak dobře, dvakrát) mi ty peníze stačí na několik let.
myje to jen sklo. nic víc. parapet, rámy, to se musí růčo fůčo.

jpetraa
18. pro 2013

..a já myju okna takovou tou stěrkou, podobnou maj třeba na benzinkách a úspora času a práce je neskutečná, žádný dlouhý leštění, jen umyju hadrem a pak setřu a hotovo.

blahova_andrea
18. pro 2013

@jpetraa jj, já taky. umyju vše okolo a pak hadrem ošudlím sklo, stáhnu a je hotovo.

rory_g
18. pro 2013

Lepší je ovyčejná stěrka, než takovéhle udělátko, které udělá jen kousilínek práce 🙂

jarkalada
18. pro 2013

a od Karcheru ta stěrka? Je to k něčemu? Někdo si to chváli, ale já zkušenost nemám. Oken máme tady habakuk 😝

medvidek
18. pro 2013

Nejdříve nahrubo hadrem a potom stěrkou, za dvě hodiny mám umytý celý dům, a že těch oken není málo, nejhorší jsou ty střešní.

zelva
18. pro 2013

Stěrka je dobrá, ale já jí můžu mít okna maximálně v obýváku, když stojim na balkoně. Protože jinak se mi otevírají okna dovnitř a to si zkrátka a dobře nemůžu nechat stékat tu vodu z oken do bytu.. 😉 Jestli chápete teda 😀 No a pak to setřu utěrkou z mikrovlákna, ta to hezky vyleští. Žádný Iron a podobné zastaralé přežitky nepoužívám.

jarkalada
18. pro 2013
jenkova
19. pro 2013
Uživatel jenkova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jenkova.

já jsem si ho minulý týden koupila, ještě jsem ho nezkoušela, mám ho mít jako dárek pod stromeček 🙂
Ale doufám, že to bude super, těšim se, že konečně nebudu muset okna mýt já. Je to fuška.
Když se koukneš na jejich stránky, na toho robota, tak tam je popis: http://www.datart.cz/Roboticky-cistic-HOBOT-HOBOT-168.html

kamino
19. pro 2013

Podle meho neni nad sterku a octovou vodu. Okna jsem myla vcera,obe patra maji dohromady 22 oken a za dve hodinky bylo hotovo..jak psaly holky,pochybuju,ze ti to umyje ramy na patapety..

kamino
19. pro 2013

Ted jsem se divala na ty stranky..takze ono to jen lesti a nemyje..nesmi byt sklo vlhke..no jestli mas deti,tak jsou asi skla upatlane,musince take musis umyt rucne,ty se nerozlesti..takze skla nejdriv stejne budes muset umyt nahrubo,nechat uschnout a az pak to teprve robot vylesti..metr za 4 minuty,takze jak psali okno 6 minut..no mam dojem,ze rukou je to nepomerne rychlejsi..

jarkalada
19. pro 2013

koukám na toho robota - píšou- napájení ze sítě. Né že bych vůbec uvažovala si ho za tu hříšnou kupu peněz koupit 😀 , ale my třeba u každýho okna zásuvku nemáme, a tahat k tomu prodlužku by mě nebavilo..

hojda
19. pro 2013

Já měla půjčené od mamky toto

http://www.leifheit-shop.cz/cistic-oken-leifhei...

Ale pozor záleží, jaké máte okna, pokud to novější pěkná skla,tak to jde dobře, ty starší se s tím moc dobře neumejou, tam to dělá čáry.

zaneta264
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terryska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zaneta264
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezzzza
28. kvě 2015
terezzzza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tonda007
22. bře 2016

Jaké jsou Vaše zkušenosti? Chceme si robota pořídit. Máme novostavbu a hromadu obrovských oken. Umyje to okraje, rohy? Na co vše se to dá použít? Zrcadla, dlažba?