Robotický vysavač. Jakou máte značku?

rrk
5. říj 2011

chtěla jsem se zeptat někoho kdo má robotický vysavač, jakou má značku, kolik stál a jak je s ním spokojenej. Chci si ho kupovat, tak jsem ráda za každý názor.

evaviki
6. říj 2011

ja mam cleanmate a nic moc.. rodicia maju roombu pet (kvoli dvom psom), brat ma tiez roombu a nestazuju sa 😀

rrk
autor
6. říj 2011

@evaviki A můžu se zeptat, kolik stál ten Tvůj a ten Tvých rodičů? mosc děkuji za odpovědi 🙂

rrk
autor
6. říj 2011

@evaviki A ještě jestli se můžu zeptat s čím nejsi spokojená?

evaviki
6. říj 2011

@rrk ja mam tento http://www.cleanmate.cz/cleanmate-qq-1.html stal ma v akci cca 4500kc. Nevyhoda je, ze chodi pomalinky, takze dlhsie vysava (inak celkom dokladne). Dlzku vysavania si nastavujes sama - od 10 minut, maximum je tusim 60 minut (neviem, nepamatam presne)
Roomba rodicov a brata vysla cca na 6000Kc, obe boli objednane v USA a prostrednictvom znamych poslane. Inak su drahsie.. ale ak by si mala takuto moznost, tak sa to oplati.. niekde tu tusim je tema, kde sa o tom bavia (neviem, ci nie na stranke modrastrecha.cz) Roomba beha rychlo, sama si urcuje dlzku vysavania, ma v prislusenstve virtualne steny (ale to si mozes zavriet dvere a je to to iste..) Cleanmate je tusim trosku hlucnejsi ako roomba..

evaviki
6. říj 2011

@evaviki kup si casopis dtes, teraz su tam roboticke vysavace.. pripadne mi posli do IP mail, skusim sprovoznit scanner 😀

evaviki
6. říj 2011

@rrk odpovedam sama sebe 😀DDDDD

rrk
autor
6. říj 2011

@evaviki Moc děkuji, jsem ráda, že jsi mi napsala svůj názor, neznám nikoho kdo by ho měl.

evaviki
7. říj 2011

@rrk tak mi chyba jeden kabel, nevieme kde je, asi sa pri stahovani stratil ☹(

mamkamarketa
7. říj 2011

ja mam ja mam robzone gold-ten nejlepsi ve sve kategorii. mam doma alergika na prach a roztoce a SUPER jedine negativum,ze baterie na muj vkus by mohla vydrzet dele...ale fakt uklidi suprove! 😵

mamkamarketa
7. říj 2011

@rrk mrkni na robzone.cz muzes si zajit mrknout jak vypadaji v akci 😉

evaviki
7. říj 2011

@mamkamarketa tak robzone v dteste nebol.. a beha rychlo? ja rozmyslam, ze casom kupim iny, tento v podsatte ani nepouzivam, fakt je dost hlucny.. ☹

mamkamarketa
7. říj 2011

@evaviki nemam porovnani,ale prijde mi dostatecne rychly 😉
myslim,ze nekde na praze 10 maji predvadeci centrum,nezavazne se tam objednas a oni ti predvedou. je akt,ze stal 10 000,- ale zase mi opravdu usetri praci a znici roztoce,my mame plovouci podlahy+parkety+dlazba a ma i mop na ''suche'' vytirani. mama ma ten samy,ti zase maji vsude kobrec a psa a je spokojena taky 😵

rrk
autor
7. říj 2011

@mamkamarketa moc děkuji za odpověď, podívám se na ty stránky co jsi mi doporučila 🙂

rrk
autor
7. říj 2011

@evaviki To nevadí i tak Ti moc děkuji 🙂

frankie
8. dub 2012

Ahoj holky, prosím poraďte. Chtěla bych robotický vysavač líbí se mi RobZone ROOMY GOLD nebo iRobot Roomba ( přesný typ nevím ). Máte některá zkušenosti s nějakým? 😒