Robotický vysavač. Je dobrý?

mamkamarketa
25. čer 2011

ahoj. Shanim novy vysavac a prodavac mi na rovinu rekl,ze si mam koupit roboticky,da se sehnat pry i za 3000,-coz neni tak silene a predstava,ze za me bude nekdo vysavat... 😵 ale...chybi zkusenost.doma mame kachle,plovouci podlahu,parkety a semtam maly koberce.tak se bojim,ze to ten levnejsi nezvladne.prosim rady (i negativni) zkusenych klidne napiste i typ a kolik stal 🙂 dekuju

evaviki
26. čer 2011

ahoj, zase ja 😀 tak ja som si kupila od clean mate ten najlevnejsi (vtedy stal v akci 4500) http://www.cleanmate.cz/cleanmate-qq-1.html
rodicia maju dovezenu z usa roombu specialne na psacie chlpy a brat ma tiez roombu, ale normal
takze porovnanie tychto troch.. ak nemas zvierata, tak roombu pet nepotrebujes.. cleanmate chodi pomaly, nastavujes si sama dobu vysavania, ale ma nejake uv svetlo, ktore nici bakterie..
roomba beha o dost rychlejsie, sama si urci, ako dlho bude vysavat (nejakymi senzormi si spocita rozmer miestnosti), nasi k nej maju aj virtualne steny, co je fajn, ja moj cleanmate musim zatvarat do izby. roomba zvladne koberec v pohode, zalezi na tom, ake koberecky mas, napr take "behune" (myslim rucne robene z pruzkov latky) urcite posunie a pokusi sa "zozrat"
keby som mala volit znova, tak si kupim roombu, dovezena z usa stala vcetne postovneho 4500 kc, akurat tam treba mat niekoho, kto ti ju posle..

mahulka75
27. čer 2011

Ahoj, my máme roombu a je to můj nejoblíbenější člen domácnosti 😉 , ušetří mi šíleně práce. Máme jen plovoucí podlahy, ale přeleze i sušák na prádlo, takže s koberečky si určitě poradí. U roomby je jen nevýhoda vyšší pořizovací cena. Kamarádka má clenmate a taky je spokojená. Štˇastnou ruku při výběru, pomoc je to opravdu neocenitelná

corvetka
20. črc 2011

Ja mám doma roombu 531 a aj napriek tomu, že mám mačku, je super. Takisto povysáva ako "Pet" a je nepomerne lacnejšia.

pyramida
20. črc 2011

Ano, máme ho a je to skvělá věc. Máme ale za 10 tisíc, roombu, zvládá podlahy i koberce.

consti
20. črc 2011

Máme Roombu a je super! Už bych neměnila. Typ už nevím, cenu také ne, ale asi bych nešetřila. Za 3000,- toho asi moc nevydrží. Vysáváme s ní tak dvakrát do týdne. Máme ho už víc jak dva roky a spokojenost. Jen teda baterka už blbne, nevysaje třeba náš obývák (cca 30 m2) na jeden zátah a musí se nabít. Ale jak říkám, jede u nás pořád a máme tu velké plochy. baterka se dá dokoupit. Zvládne jak dlažbu, tak lino i koberce 😉 . Opravdu doporučuji!!

petra.happyday
21. črc 2011

Já tedy robotický přímo doma nemám, ale měla jsem možnost vidět tento vysavač v akci (a rozhodně to nebyl jeden z těch levnějších) a musím říct, že žádný zázrak. Myslím si, že není nad klasický vysavač....ale to je každého názor.