Roční dítě pořád pláče - je to běžné?

georgina_
22. bře 2017

Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda je normální, že roční dítě pořád pláče? Sousedovic klučík kromě spánku neustále pobrekává, někdy pláče víc, někdy se trochu vzteká...Zatím prcky nemám, takže netuším, co ho může trápit nebo zda si jen vymrzuje pozornost...jsem teď na nemocenské a musím říct, že už mi ten pláč trochu "kape na mozek"...občas zaslechnu i nějaké třísknutí něčím nebo jak sousedka zvýší hlas a malej pak pláče ještě víc...chápu, že jí už asi taky ujíždí nervy, ale nevím, co si o tom myslet...a taky se chci trochu připravit na to, že to není nic vyjímečného a že mě to taky čeká 😀

panickatlamicka
22. bře 2017

@georgina_ jo muze mit separacni uzkost nebo mu rostou zuby.. tech pricin je vic...

georgina_
autor
22. bře 2017

@panickatlamicka díky za info, zagooglim...

kaja2016
23. bře 2017

@georgina_ a nebo ji proste jenom neco spadne🙂 Za zed nevidis a je zbytecny premejslet co a jak...ale chapu, ze te to rusi, holt s tim se neda nic delat...

georgina_
autor
23. bře 2017

@kaja2016 nene, neruší, spíš se leknu a pak přemýšlím, když prcek spustí, jestli se mu něco nestalo...ale třeba jsem přecitlivělá, musím to asi brát s nadhledem 🙂 Dík 😉

kaja2016
23. bře 2017

@georgina_ a ty jsi těhotná? Hele moje skoro roční dítě taky docela pláče. Oni moc neumějí dávat jinak najevo, že se jim něco nelíbí. Ona umí ne, ale kolikrát říká ne i místo ano, ještě v tom má guláš. Pak uvidíš jak to je. Mě tvůj příspěvek připomněl jeden, co jsem tu četla, že dítě pláče za stěnou a volá máma, máma a autorka usoudila, že je tam tudíž samo a zpívala mu ukolébavku přez zeď. No mě to vyděsilo, protože moje dítě, když s ní jdu spat tak taky kolikrát brečí a křičí máma, máma, protože nemůže zabrat nebo je pretazrna a já jsem vedle ní a říkám si, co si asi myslí sousedka🙂