Rodinné konstelace. Doporučte knížku, seminář

hlavinka
2. čer 2010

Ahoj holky, cetly jste o nich nejakou knizku? Na trhu jsou asi 4, ale nevim, ktera by byla nejlepsi. diky za info. 🙂
Pripadne chodite nekdo v Praze na RK? Doporucite? Nejlepe Praha 1 ci 4.

verbalinka
9. čer 2010

Ahoj, jo chodívala jsem a zrovna teď o víkendu jsem byla 🙂 Knížky jsem nečetla, nemá to smysl, lepší je si to zažít 🙂 Ale doporučuju jen vyřešit svůj problém a tím skončit. Není dobré si ničit psychiku a přidělávat problémy řešením cizích problémů 😉 Poptám se ti na konkakty a napíšu 😉

sambucca
9. čer 2010

Ahoj holky, vubecnetusim co to je, muzete me zasvetit? Nebo to jde "progooglit"?

verbalinka
10. čer 2010

Sambucca, to je "psychologická" metoda na vyřešení problémů (i zdravotních), ať už v rodině, nebo sám v sobě 🙂 Je výborná v tom, že je možné se podívat na opravdovou realitu svého života a vidět, co prožívají ostatní kolem nás bez toho, aby u toho museli být přítomni. Ale je důležité to vidět a hlavně zažít, jinak je to těžký vysvětlit a hlavně je to neuvěřitelný 🙂

hlavinka
autor
11. črc 2010

verbalinka: diky. Jasne, asi bych tam chtela jit vyresit jen svuj problem. Jenze ono to bude asi na dlouho, na vic sezeni...Tak uvidim. A kde jsi byla? dekuju

verbalinka
12. črc 2010

@hlavinka na konstelacích jsem už dlouho nebyla (teda se svým problémem), ale naposled jsem byla na přednášce Blanky Lohrové a ta dělá skvělé konstelace (i vyciťuje správné jméno pro miminko 🙂 )
http://babyname.aspone.cz/
Není z Prahy, ale je možné se s ní domluvit a do Prahy by dojela a konstelace by proběhly u paní Dobruské (ta dělá Reiki a má tady svoje "místo") - řešili jsme to právě na tý přednášce.
Je opravdu moc citlivá a fajn 🙂 Být tebou tak určitě neřeším, na jaký praze ty konstelace jsou, ale jdi spíš po někom, kdo je opravdu dobrý. Protože tzv. všeumělů je bohužel až moc 🙄 Ještě ti zapátrám u kamarádky a doufám, že si ještě vzpomenu na jedno jméno, u který jsem taky byla. A ještě bych ti doporučila metodu SRT nebo kineziologii, taky moc dobrý a nepotřebuješ k tomu nikoho jako u konstelací 😉
A ty jsi z modřan, viď? Že jsem tě tady ještě nepotkala 😀

lu777
22. črc 2010

já jsem kdysi byla dvakrát u Bhagata...
http://www.familyconstellation.org/prihlaskatre...

a byla jsem moc spokojená 🙂 je opravdu zkušený, všechno dotáhne do konce, měla jsem k němu opravdu důvěru...
byla jsem tehdy na takovým prodlouženým víkendu, byly to asi 4 dny a to doporučuju, je to fakt výborný, protože tam se člověk na to soustředí plně, plně si to prožije.... ono je taky docela důležitý mít u toho fyzickou aktivitu, aby si to jakoby "sedlo"... rozvíří se tím hodně energie a je dobrý ze sebe ty emoce dostat i třeba hodně rychlou chůzí nebo nějakou dynamickou meditací apod....

každopádně pozor abyste šli k někomu kdo tu konstelaci a ten problém dořeší! protože kdyby se to nechalo otevřený, tak by z toho člověk mohl mít problémy, hodně se toho tam během té konstelace otvírá a je potřeba to zase "zavřít" 😉

lu777
22. črc 2010

jo jinak mi to s vyřešením problému u sebe i v rodině dost pomohlo... je úžasný jak se něco v člověku posune a okamžitě na to na podvědomé úrovni reagují i ti ostatní členové rodiny, ačkoli ani třeba nevědí, že člověk něco řešil... u mě první konstelace fakt fungovala naprosto neuvěřitelně, až to bylo legrační chvílemi....

aniska
8. bře 2011

ja mam skusenost, a to taku, ze kamaratka po konsttelacii tazko ochorela(smrtelne, nastalo to par tyzdnov po konstelacii), takze si dajte fakt pozor, ako vravi lu777, ku komu pojdete, aby to nenechal neuzavrete

codal
14. kvě 2013

Chystám se na ně teď v neděli, opustil mě manžel a já se potřebuju sama někam posunout. Chci vědět, proč jsem se k němu až závisle a nezdravě připoutala a proč nedokážu věřit sama sobě...a chci se pokusit odpoutat a najít sama sebe a svou ztracenou hrdost a sebedůvěru... doufám, že mi to pomůže a já budu moct začít znova... snad mě to úplně nepoloží...

bachovy_esence_poradna
15. čer 2016

Doporučuju nečíst knížku, ale najít si dobrého terapeuta a jít na konstelace rovnou.
Je to výborná metoda na vyřešení potíží v původní i nové rodině, v práci, ve vztahu k dětem, ale i k sobě - včetně fyzického a psychického zdraví - různé potíže s imunitou, opakované a chronické nemoci, deprese, úzkosti, neklid, nesoustředění atd.

V mnoha věcech je lepší méně přemýšlet a více řešit věci intuicí 🙂