Rozdíl mezi sterilizátorem do mikrovlnky a obyč. miskou

kjajule
19. říj 2010

Zajímal by mě rozdíl mězi speciálním sterilizátorem do mikrovlnné trouby a obyčejnou miskou s víčkem...
Nedávno jsem byla u kamarádky a ta měla sterilizátor od chicca přišlo mi to jako obyš miska s logem, já jsem měla celou dobu za to že to jsou nějaké speciální nádoby buhví s čím...
Když tedy pominu , že v tom sterilizátoru to zůstane asi 24 hodin sterilní...

mmmk
19. říj 2010

Tak hlavne sterilizator jako takovy je obycejny kram do baraku 😀 Mam tu krabici do mikrovlnky a myslim to bohate staci. Mimochodem se da sterilizovat i tech detskych parnich mixerech. A proc 24 hodin sterilni? Na nejaky lekarsky nastroje mozna, ale kdyz sterlizovany zavres do krabicky, nebo vylejes vodu a nechas to v te krabici, tak se tam taky nic nedostane 🙂

jijitka
19. říj 2010

Podle mě obyčejná plastová miska do mikrovlnky poslouží stejně - taky jsem ji používala. Jediný rozdíl vidím v tom, že sterilizátor má různé držáky a oddělení na lahvičky a savičky, do misky to prostě naházíš 😉

zabinka88
29. říj 2010

Já mám teda ten sterilizátor do mikrovlnky.Koupila jsem ho v tescu.Stál pár korun.A narozdíl od té misky-Tam dospodu naleješ předepsané množství vody, na to položíš mřížku a naskládáš lahvičky... takže to neleží v té vodě, ale sterilizuje se vlastně v páře.Párkrát jsem sterilizovala ve vodě na sporáku a ty lahvičky pak byly takové zanesené od vodního kamene.Z mikrovlnky z páry jsou pěkně čisté 😉