Rozum vs. přitažlivost

helen12345
21. zář 2017

Nevim co mam delat..jsem jiz nekolik let ve vzahu..partnera miluji a nechtela bych o nej prijit..do zivota mi vsak vstoupil clovek ( kolega z prace) se kterym se vidam cca jednou za mesic (kazdy pracujeme v jinem meste)..neni to muj typ,, ani se mi nelibi jeho urcite vlastnosti..ale nemuzu si pomoct..casto na nej myslim...jednou mi i rekl, ze me ma rad apod. a odmitla jsem ho s tim ze mam pritele apod..po te zmenil chovani..komunikuje semnou jen kdyz musi a nejevi zajem..A to me hrozne stve!!chapu, co bych chtela, ze..myslite, ze jsem zranila jeho ego?muzu mit rada dva muze najednou nebo je to jen touha, predstavy a jakesi zpestreni sveho vztahu?........

pavca1982
21. zář 2017

Myslím že je to jen touha a zakázané ovoce chutná nejlíp...vztah bych románkem nekazila😉

misa357
21. zář 2017

@helen12345 Dej si studenou sprchu a bude to zas dobrý.

janawaes
22. zář 2017

Podle me je to tim, ze jsi ho odmitla a ted ti chybi jak se choval predtim, ale pokud jsi ve vztahu stastna a nechces o pritele prijit, tak myslim, ze neni co resit, dej si studenou sprchu a vykasli se na to, co by jsi chtela delat s chlapem, co se tak hned urazi 🙂

andiienka
22. zář 2017

Taky si myslím, že je to jen touha po zakázaném ovoci, to s chtíčem a později i rozumem udělá hodně... ale dělej jak to cítíš 🙂

helen12345
autor
22. zář 2017

vím vím, je to težký..nebyla jsem nikdy ten typ slečny na jednu noc apod., a jsem ve vztahu už několik let a trošku mě i děsí ta představa vzít si někoho a už nezažít nic jiného..ale na druhou stranu mám fakt hodného chlapa ve všech směrech a vím, že by byla chyba o někoho takového přijít...ale ta touha představa, že mám rada i toho jiného tam je....

jezz1e
22. zář 2017

Když jsi se rozhodla tehdy říci ne a vnímala jsi jeho chyby, není to teď trochu ješitnost z tvojí strany? On to akceptoval, ale tebe vlastně mrzí, že tu najednou není ten "rytíř, co se snaží dobýt princeznu", protože partner už takové cukrbliky nedělá?
Vykašlala bych se na to a byla ráda, že mám fajn partnera.