Rozvádím se, beru antidepresiva. Smutné Vánoce

sayast
23. pro 2010

ahojky,
nevim ani co napsat. rozvadim se, beru antidepresiva, Vanoc jsem se strasne bala a jsou tu. sice na okoli pusobim dost vyrovnane, ale to je bohuzel jen moje maska a nejak to na me padlo 😔 . chci pro svoji dcerku krasne Vanoce, ale neumim si to uzit. jeste jeji tata,muj jeste manzel je svym chovanim jak aprilove pocasi, uz me to nebavi. zitra jsme pozvany na obed k memu tatovi, dalsi moje citova zalezitost-nasi se rozvedli kdyz mi byl rok a pul, tata zajem nikdy nejevil, pred 15 lety se potreti ozenil a od te doby kontakty nic moc,jeho zena nas nemela rada ☹ a ted jsme prvne k nim pozvany 😲 . nejak se ve me vse tluce a strasne se bojim ze to julince zitra zkazim 😔
je tu jeste nekdo kdo neni uplne v pohode a boji se?

spes2009
23. pro 2010

@sayast, sice vůbec nejsem ve stejné situaci, ale držím Ti moc pěsti. Vím, že to není jednoduché, ale na všechno se povznes a užijte si s malou krásné Vánoce. A neboj, určitě jí to nezkazíš. Přeji Ti, ať se Vám zítřek, vlastně už dnešek vydaří jak nejlépe to jde. Jsi maminka, a to je nejdůležitější na světě. Držím pěsti 🙂

sayast
autor
23. pro 2010

@spes2009 moc dekuju! je to nejaky tezsi nez jsem myslela. a to jsem jeste pred hodinou byla v pohode ☹

spes2009
23. pro 2010

@sayast Vůbec nevím, co prožíváš, co se v Tobě všechno mele, ale povzbudit jsem Tě musela. Chápu, že spousta lidí by nejraději Vánoce zrušila, protože to je pro ně depresivní, ale fakt neboj, zvládnete to nakonec lépe, než si myslíš. Vyspi se a těš se na večer, kdy uvidíš rozzářená očička Tvojí princezny nad dárky pod stromečkem 🙂

sayast
autor
23. pro 2010

@spes2009 dekuju. a mas pravdu, nejlepsi bude jit spat. rano moudrejsi vecera 🙂. dekuju!

spes2009
23. pro 2010

😉

lojzina
24. pro 2010

@sayast Mas zdravy dite a to je hlavni 😉 ,vse ostatni jde resit 😉

flagicka
17. říj 2014

Ahoj děvčátka,je tu někdo kde se ted rozvádí?děkuji