Rymanos sirup - máte zkušenost?

br_han
17. lis 2017

Prosím, máte někdo zkušenost s tímto sirupem - RYMANOS, jsou to bylinky, koupila jsem na doporučení lékaře, kdy syn píchal ucho kvůli zánětu a má ho brát chvíli preventivně, aby se mu to nevrátilo, nemá ucho stoprocentně zdravé.
Po nasazení toho sirupu mám totiž pocit, že se mu rozjela rýma a kašel (vykašlává.. tak jestli je to tím, že to třeba podporuje tvorbu hlenu...) Nikde nemůžu dohledat žádné recenze, zkušenosti :( Děkuji za postřehy

anguly
17. lis 2017

S tímto sirupem zkušenost nemám, ale syn po píchání uší měl taky nějaký sirup (bohužel si nepamatuju název) a hroznym způsobem se mu spustila rýma a začal i kašel (který vůbec neměl). A když jsem se na kontrole ptala doktora, tak mi řekl, že je to dobře, že se od těch hlenů čistí... Tak jestli třebas to není, né na tvorbu hlenu, ale že to ty hleny uvolňuje...

br_han
autor
17. lis 2017

@anguly děkuji 🙂

tynka9
17. lis 2017

Určitě hleny netvoří, ale uvolňuje je, jak bylo zmíněno výše. Dutiny a dýchací cesty se tak hezky vyčistí. Je to relativně novinka, složením podobné sinupretu, ten je trochu známější.

br_han
autor
3. pro 2017

Děkuji za rady, jen mě zaráží, že Rymanos je od 3 let a Sinupret, který obsahuje alkohol je už pro děti od 1 roku.