S dítětem na dobrovolnické misi. Víte o tom něco?

anatanka
4. led 2011

Teprve nyni pro me nastaly vhodne podminky k odjezdu tam, kam jsem dlouho chtela -. na dobrovolnickou misi. Problem je ovsem v tom, ze jsme dve. Mate nekdo zkusenosti s takovymto pobytem? Vzhledem k male mi jde spise o kratkodobejsi zalezitost. Pracuji s detmi, takze i zamereni pobytu by melo byt timto smerem a tim padem i dcerka by nemela tolik prekazet.
Kdo o tom neco vite nebo mate jakekoliv kontakty, dejte mi, prosim vedet. Je vubec mozne s ditetem takove veci podniknout, aniz bych ho ohrozila a vystavila nevhodnym podminkam?
Diky

veruska007
5. led 2011

No, zalezi, co bys delala a kde. Vetsinou v oblastech, kam jezdi dobrovolnici, nebyva bezpecno - bud je tam vysoce kriminalni prostredi nebo nedostatecna hygiena... trochu o tom vim a tam, kam se bezne jezdi, bych nejela s ditetem ani nahodou. Jedine bys tak mohla zkusit vesnicku souziti u Ostravy - jestli teda jeste funguje. Jinak to moc neni sranda.

cocoska
5. led 2011

@anatanka kam bys chtela odjet?
moje znama byla nekde v jizni americe.

anatanka
autor
6. led 2011

Nasla jsem prave taky Peru jako jednu z nejvhodnejsich destinaci. Jenze jde o chudinskou cast a nemam vubec predstavu, co by to pro dite obnaselo - uz jen co se hygieny a bezpecnosti tyka.

anatanka
autor
6. led 2011

Veruska007: Pardon, tvoji odpovedi jsem si vsimla az po napsani predchoziho vzkazu. Cili jsi to zrejme zodpovedela za me. ☹
Sama za sebe bych jela kamkoliv, taky toho mam trochu za sebou, ale s ditetem si to clovek poradne rozmysli...

cocoska
7. led 2011

@anatanka je to povoleno - vzit si sebou dite?