S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. zář 2009

no baby,kde ste,bambuľa sa vráti a bude v šoku,ako sa prepadáme do minulosti 😀 😀 😀 .Chvíľu sedím a pijem kávu,od rána som vyprala a vyžehlila 4 pračky,niečo zbalila,nakúpila,v servise som bola,chlap mi jedno opravil,sadnem do auta a ono neštartovalo,super,tak zase opravoval,dúfam,že sa mi to nestane v noci v Alpách 😝 .Mladá príde zajtra doobeda,naložíme veci,upracem dom a tradá 🙂
Kde ste všetky,vladka,je lepšie?Vedúca a simonka,nedělejte,že nejste 😀 😀 😀

vladkaz1
1. zář 2009

ahoj Fris no dufajme ze auto nesklame bohaca a mas odvahu ist s nim? nemozes si pozicat nejake spolahlive?mala je ako tak oki no je dost soplava ale zla jak cert zajtra idem dokine nech jej da antibiotika a MM je uz ko chory horsie ze zajtra ide do prace na poobednu

frisbee
autor
1. zář 2009

vladi,ja si beriem číslo na ten servis,oni by ma v prípade poruchy odtiahli až k nim,je to záruka po oprave,no ale nerada by som zostala niekde trčať v Alpách...mm je nervózny jak stará panna,on to síce nepovie priamo,brble furt okolo,ale tiež sa bojí.Napíšem bambuli na mobil,či som dorazila na miesto,ona vám povie 😉

vanja
1. zář 2009

ahojte baby, ja len na skok, idem spať som unavená. Dnes som upratovala, a tiež prala žehlila, ako fris.
Fris, ja tu už zajtra do obeda asi nebudem, tak vám želám príjemnú dovolenku, aby vám vyšlo počasie, aby auto vydržalo a šťastlivú cestu a šťastný návrat domov.
Majte sa pekne a dobrú noc.

frisbee
autor
1. zář 2009

vanjuška,ďakujem pekne,a držte tému,nech sa nestratíte v "propadlišti dějin" 😀 😀 .dobrú

simona55
2. zář 2009

friíííííííííííííííííís, neviem ci este ti stihnem zazelat prijemnu dovolenku, 🙂 a aby ste stastne prisli do ciela, aj spet,a keby daco tak , daj vedet, co je svami ,budes nam tu chybat maminka nasa 🙂 😉

vladkaz1
2. zář 2009

Fris uzite si to !!!!! odreaguj sa a hlavne ked dorazite daj vediet potom vyloz nohy a veget 😀 jaj jak vam bude dobreeeee 😀
Idem za chvilu s malou dokine a na usne na kontrolu som zvedava moj MM nechce ist dokine nadavam mu hned z rana sme sa chytili tak vecer 39 teplotu a on che ist dnes do prace? ked tam odpadne .. no chlapy ja neviem ako si to predstavuje 😖 drzte palce aby sme dobre dopadli s malu

jalao
2. zář 2009

nazdar zienky, tak uz som tu, vidim, ze fris sla do sveta, Bambi bola tiez prec, Vladka, drzte sa na ORL, o uskach som ti minuly tyzden uz pisala, takze ta uplne chapem...aj Rebeccu som si kupila, aj Listerin som ziskala ZADARMO 😀 😀 , takze Listerin+dobre citanie, no nekup to!! 😀 😀

frisbee
autor
2. zář 2009

kočky,ďakujem pekne,teraz sa ukáže,ako som na vás závislá 😀 😀 😀 .mám vás rada,opatrujte sa a dúfam,že budete mať detičky v poriadku. 🙂 práve som si nafarbila vlasy a napatlala pleťovú masku,tak som krásna 😀 😀 😀 .upratujem,chystám,ešte sa ukážem,než odídem,pusinky 🙂 🙂 🙂 🙂

simona55
2. zář 2009

je fris jak sa tesim ze este som ta stihla, 🙂 joj aj ja utekam k dokine cela rodina soplujeme, 🙂 prsi prsi robime cely den 😀 😀 😀 hrdlo a co ja viem co nas boli, ale neva nech len horsia choroba nas nezastihne, 😀 teraz cavte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
2. zář 2009

Simonka, no tu uplne prazi slniecko! 🙂 🙂 🙂 nejako sme to pocko zamenili, co? 😉

frisbee
autor
2. zář 2009

ahojte,ženy,u nás bolo slnko,zaťahuje sa,no nerada by som jazdila v noci Alpami v daždi...aby sme si nakoniec nebrali bundy 😀 😀 😀

pobehujem okolo,budem zapnutá do piatej,tak budem nakukovať 🙂

bambi09
2. zář 2009

baby,ja som vedľa sama a sa čudujem,čo nepíšete 😀 😀 😀 a vy ste všetky tu 😀 som zabudla,že tu píšeme všetko 😀 😀 😝

jalao
2. zář 2009

no cau teda, zvladli ste to vsetko bez ujmy? Dnes uz skolaci nastupili, nasi su uz aj doma od 11, tak sa poflakuju... 😉

bambi09
2. zář 2009

jalao,mladý je už doma a to mal ešte povolenú hodinovú vychádzku 😀 😀 😀
na východe sme absolvovali samé milé návštevy,tak sa dalo,skoro sme neboli "doma" 😀 😀 😝
dorazili sme včera neskoro,len sme vybalili nutné,sprcha a spať,ledva som držala rozlepené oči 😝 😝 😝 otestovali sme náš autobus na dlhú cestu a konečne muž nefrflal,kam to všetko dá,keď mama začala kopiť,čo si máme zobrať 😀 😀 😀 mali sme do polky naplnený kufor a zobrali sme ešte aj malej kolísku na hranie ešte po mne aj nákupný vozíček po synovi 😅 😅 dnes mám pranie,len ten pán dokončí opravu havárie a lečo idem robiť,mám tu kopec papriky a paradajok,tak treba spracovať 😝 😝 😝
takže sme unavení,ale v pohode,nabití pozitívnou energiou 🙂 🙂 🙂

jalao
2. zář 2009

no super, to rada pocujem...tak vravis, ze babka nabalila, to sa mi vzdy paci, ale zial, nemam to tak ja 😔 , ale ved nemozem mat vsetko. My sme vcera vyuzili krasne pocasie, davnejsie sme planovali turistiku do Terchovej, na tie Janosikove diery...kokso, dnes tu ledva chodim ☹ ☹ , presli sme dokopy PESO cca 13km a to myslim aj nasu Tanu!! 😉 😉 Je to cistokrvna turistka 😀 😀 , vobec nefrfle a slape! Dosli sme az vecer tiez unaveni, ale spokojni... 🙂 🙂 Uz len deti do vane a odpadli sme na gauci 😉 😉

bambi09
2. zář 2009

tak som vás dočítala a ...som smutná,všetci ste pochoreli ☹ ☹ ☹ mňa začalo v noci u našich hrdlo škriabať,ale ráno mi nič nebolo,inak večer a ráno je už riadna zima,aj včera sme sa po ceste na pumpe a v aute prezliekali do teplejších vecí 😝 😝 😝
idem upratať ten bordel po majstrovi,sa čudoval,čo za diletant robil tie ventily 😠 😠
vladka,daj vedieť,čo nové s malou a muž nech ma neserká a ide k MUDr.,to nie je sranda,pobabre si srdce 😒 je mladý,má zodpovednosť za vás aj za seba
simonka,vy sa kurírujte a vanja mi tu chýba,aj darinka ☹
jalao,tak super turistika,ja tiež rada chodím po túrach,môj najväčší výkon je Sitno,ale to som myslela,že dušu vypustím,ten prvý úsek cez les a šialené stúpanie 😝 😝 😝
ozaj vanja,kývala som na križovatke,ale asi si ma nevidela,bola si 11km ďaleko 😀 😀 😅

bambi09
2. zář 2009

a akú máme peknú stranu 100 😅

frisbee
autor
2. zář 2009

idem s vami osláviť stú stranu 😀

jalao
2. zář 2009

bambi, s touto symbolickou stranou 100 sa musim rozlucit, idem v dcerkou ku zubarovi a potom ma cakaju zapisy na kruzky s nou 😉 , idem vyplatit zalohu do restiky, co organizujeme maturitne stretko a idem skusat mladeho, zajtra ho cakaju postupovky z nemciny v jazycke a je le-=ni-vy jak diva svinka, a po prazdninach fakt uz zabudol aj to malo, co vedel predtym...takze perny vecer zase.....pripojim sa zajtra do temy Co vsetko stihate 😀 😀 😀
paaaacek!!
a pozdravujem aj ostatne, co pridete, cau! Vasa Julinka

frisbee
autor
2. zář 2009

pááááááááááááá

bambi09
2. zář 2009

čau lááááááááááááááááááááááááásko a opatrujte sa,budeš nám chýbať,veľmi,ale naberaj energiu mora 🙂 😉

bambi09
2. zář 2009

ja som teda teraz skončila s upratovaním,aj voda tam bola pod novým linoleom,tak som žmýkala 😝 😝 😝 uf,uf 😝

bambi09
2. zář 2009

Julinka,pááááááááááá aj Tebe,páni,Ty toho fakt stíhaš,si stíhačka?? 😀 😀 😀

vladkaz1
2. zář 2009

babyyyyyy nestiham vas docitat momentalne ale len hlasenie MM isiel do prace aj horuckov povadili sme sa jak dive psy 😝 😠 🙄 takze ziadna slava ...
Mala ma antibiotika , na usnom stale do okola to iste kvapkat kvapkat ☹ bohaca nevie jej dat nieco ine ? uz v oboch usoch kvapkat .. 😝
a ja som momentalne jak macalka boli ma hlava jak kona takze do vecera pocitam s teplotou a pobolieva ma hrdlo ..
idem rychlo aspon spratat nieco doma mam vybuch plny drez riadov no hruza ..
Vsetky vas pozdravujem 😵 lubenkam vas ,a neskor sa zastavim a docita a odpisem vam ..na co ste sa pytali
Friis uzite si to ,musis byt nadherna s vlaskami novymi 😉
Bambi super ze ste sa mali skvele ,maly do tej nemciny pride neboj 🙂 ,pozname to 😀
Simi cim skor sa vyliecte ,no to pocko nezavidim .. ked sa usejes bude urcite slniecko 😀
jalo si zlata!!! dakujeme jasne listerin aj my uz preplachujeme 😀 no nekup to 😀 ale nebolia ma dasna vobec od kedy kloktam len je to strasne silne .. a super ze sa ti dobre citalo 😉 si ma potesila

frisbee
autor
2. zář 2009

baby,vypínam počítač,cmuk cmuk,chovajte sa mrane,udržujte tému a vladka,ty už nelez do tém o sexe,hneď tam prestali písať 😀 😀 .
a nech vám detičky vyzdravejú.dari,jalao,vanja,bambi pá a simonka,mám vás rada,budete mi chýbať 🙂

bambi09
2. zář 2009

fris,šťastnú cestu,aj my Ťa máme radi-veľmi a budeš nám chýbať,ale choď prečistiť mozog,my Ti to doprajeme,človeku to dobre padne,narušiť stereotyp 🙂 😉
tešíme sa na Teba po dovolenke 🙂 🙂 🙂 cmuk,cmuk,cmuk 😉

simona55
2. zář 2009

cawte, ja som nedobre napisala tp prsi,prsi malobyt ze kychame o106 😀 😀 😀 😀 😀 teraz by somnerada mala navstevu sme sama bacila 😀 😀 😀 😀 😀 inac pocasie je na zdochnutie ,strasne pali slnko.

vanja
2. zář 2009

čaute baby, tak večer je tu a vy nikde 🙂
vladkaz, simi rýchle vyzdravenie vám želám.
bamib vitaj po dovolenke. Lečo hotové? Šak aj ja som ti kývala..... 😀
a frís už ibatelepaticky, príjemnú dovolenku a užívaj, a užívaj, a užívaj....

vanja
2. zář 2009

ženy, nik nepíše, tak dám 3000 príspevok v tejto téme ja. Si dovolím, hej.......