S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
3. zář 2009

🙂 ja som odsúdené nepozerala, hovoríš, že dobré to je, tak pozriem ďalší diel 🙂

bambi09
3. zář 2009

ženy,tu som 😝 😝 😝

vanja
3. zář 2009

bambi vitáj 🙂 🙂 🙂
tak kdes bola doteraz 🙂 🙂

vanja
3. zář 2009

ja som sa tu sama so sebou, a potom prišla vladkaz tak sme si ako dve hrdlički hrkútali. 😀 😀 😀 😀
mančaft spí? 😀

vladkaz1
3. zář 2009

bambi no vitaj Vanja ze hrdlicky 😀 ja kukam archiv panelaku? 😀

vanja
3. zář 2009

ja lúštim maľované krížovky

bambi09
3. zář 2009

vanja,mali sme návštevu,potom malú kúpať,poháre umyť... 😝 😝 😝 😀 tak dnes som sa postila od MK 😀 😀

bambi09
3. zář 2009

malá sa mi tiež budí,akurát,ako som napísala-som tu sa zobudila 😝 😝

bambi09
3. zář 2009

teraz ste mi zdrhli vy,aspoň prečítam,čo si vanja písala sama so sebou 😀 😀 😀
ozaj,frisuľa poslala mms-sme tu 🙂 🙂 🙂 tak sa vytešujem,len mne to stále pre ňu nevie odoslať 😝 😝 😝 nechápem 😒 a maľované krížovky sú pre mňa španielska dedina,skúsila som,ale nechápem 😅 😅 inak krížovky milujem,ale klasické,ani sudoku mi nereže,to skôr mladý 😅

vanja
3. zář 2009

no to je super že fris dorazila v pohode.
aj moja sa stále budí, a len cicku chce,
sudoku rieši dcéra a mňa pred pár mesiacmi naučila maľované sestra, tak teraz sa neviem od nich odtrhnúť. Vieš to tak teší keď ti vyjde obrázok. 😀 😀 😀 😀

vanja
3. zář 2009

no obrázok vyšiel, baby idem spať, tak dobrú nocku, sladké sníčky. Opatrujte sa a zajtra čaute.

vanja
3. zář 2009

teda už dnes, ale pekný čas mi vyšiel čo? :- 😀

bambi09
3. zář 2009

vanja,no pekne si trafila,keď prídeme nabudúce na kávu,naučíš ma,nech nie som za dementa 😀 😀 😀
tak dobrú nocku,idem aj ja,asi bude rušná noc aj u nás,včera bola aj teplá malá v noci a tie zuby sa nie a nie prerezať,ale už je to ako pred výbuchom,červené 😒 😒
zajtra popíšeme,dúfam 🙂 🙂 😉 tak čaute 🙂

jalao
4. zář 2009

Dobre rano, zabky, rozbieham rannu sichtu! 🙂

jalao
4. zář 2009

docitala som vasu relaciu Nocne dialogy... 🙂 🙂 🙂
Takze - sranda, aka nahoda, ja som pred MD pracovala tiez v institucii s predpisovym oblecenim, vtedy mi to pripadalo uplne prirodzene - sukienky po kolena, bluzecky, opatky, dnes som s obliekanim uplne inde, tu je to kazdemu jedno, takze mozem prist normalne v rifloch, aj v mikine (krajsej, nie z na futbal 😉 ). A kedze som cely den v tempe, nosim len nizke sportove topanky, ale potom sa vyskytne daco, ze sa mi treba pekne obliect a uz je probleeeem ☹ . V juni ma sef vzal do velkej Bratislavy na jedno obch. forum, no ja som tyzden nervacila, v com tam, preboha, mam ist?? Sami businesmani, zeny v kostymkoch...MUSELA som si skratka ist kupit slusivy ohoz 😝 😝 Esteze mame buduci tyzden tu stretavku, tak tam to vyuzijem 🙂 🙂
Pokracujem o chvilu. 😖

bambi09
4. zář 2009

zdravím nedisciplinované trpaslice 🙂
účasť na klábosení mizivá,to čo je toto za poriadok,hááá?? 😀 😀 😀 kde ste všetky??
u nás sa riadne ochladilo,včera večer zafúkalo,padlo pár kvapiek a zima zostala,brrrr,sme nadávali na teplo,teraz budeme zas na zimu a chlad 😅 😅

jalao
4. zář 2009

no cau!
ani som nepokracovala od rana, reku...so sebou sa mi pisat neoplati.. 🙂 🙂
Chcela som ti Bambi este o tom gympli, urcite si nemyslim, ze by sme synatorovi nejako poskodili detstvo, jemu konkretne to dobre prospelo, je nuteny na sebe viacej pracovat, aby "drzal tempo". Jeho spoluziaci, ktorych opustil na ZS ako sikovnych ziakov, sa dost zlenosili, takze aj pre toto som ja rada, ze uz mame vystarane so strednou skolou, fakt, nemusime sa stresovat z monitorov. Naviac, nas gympel ma dost dobru uroven ohladom vzdelania, je to tam oproti ZS ovela akcnejsie a mnohi si robia aj cast rocnika v zahranici, co by som mu VELMI rada dopriala, len ho treba stale pohanat a motivovat 😖 😖 😖 a bolo by mi luto nevyuzit tu jeho chytru hlavicku 🙂 🙂 🙂

bambi09
4. zář 2009

jalao,ja som to nemyslela s tým gymplom tak,len my sme vystriedali viac ZŠ s mladým,najprv waldorfskú školu,ale na slovenský spôsob 😒 ,potom klasickú ZŠ,tam sa nudil,tak potom vyrušoval a mal nervní pani učiteľku,tak na odporúčanie psychologičky sme ho dali do školy pre mimoriadne nadané deti,tak sa mu páčilo,len nám tajil,že ho spolužiaci šikanujú a zistili sme to až keď som si všimla zmenu v jeho správaní-potom všetko prasklo 😖 😖 a pani riaditeľka nemala snahu to riešiť,my sme len obyčajní ľudia,mali sme len Škodovku 😀 a tam chodili hlavne deti snobov,chválili sa,koľko miliónov má ktorý na knižke 😕 😕 náš nemal žiadny milión,tak nezapadol 😀 😀 😀
takže teraz chodí na cirkevnú a sme spokojní,on práve potreboval pokojné a stabilné prostredie a kamarátov,preto sme ho nedávali na gympel,inak by na to určite mal,len nám to neodporúčali práve kvôli tým predchádzajúcim problémom,ale majú dobrých učiteľov,ktorí mu nedovolia zlenivieť,tak dúfam,že so strednou nebude problém 🙂 😉
ale inak tie gymple uznávam,len asi fakt deťom skôr skončí detstvo,lebo majú veľa učenia

bambi09
4. zář 2009

ženy,čo spíte?? 😀 😀
nemáte chuť klábosiť?? 😝 ja pobieham,občas mrknem a nikde nikto 😝 😝 chýba nám tu frisuľa 😀 😀

vanja
4. zář 2009

čauko, akurát som došlas kávičkou, malá spí tak mám veget, troška, lebo poobede idem s manželom do práce....

vanja
4. zář 2009

jalao a kdeje problém, že is nevieš písať sama so sebou? Veď sa pozri na večernú smenu ako som sa pekne porozprávala 😀 😀 😀 😀 😀
no a s tou šikanou ženy, to je hruza.

vanja
4. zář 2009

a u nás celú noc pršalo, a celý deň je pod mrakom, ale nie je nejak veľká zima. Viešm že presne pred rokom, keď deti šli do školy, tak sme už večer prikúrili, lebo bola zima.

bambi09
4. zář 2009

vanja,no servus,šéfka 🙂
veru,spomínam si,mne ochoreli obe deti,lebo nám nekúrili a ohrievač nestačil vykúriť,bola riadna kosa,Bratislavská teplárenská akurát robila opravy na rozvodoch 😠 😠 😠 ale tak nerátali,že v septembri už bude taká zima,to u nás v piatok bola tehotná kamoška v šlapkách,bolo cez 30 stupňov a v sobotu bolo 15 aj celý ďalší týždeň 😝 😝 😝
takže si to véééľmi dobre pamätám,syn len nastúpil do školy a hneď bol chorý a potom aj malá 😒 😒
a vanja,super,že už máte vlastný domček,ste šikuľkovia 🙂 🙂 🙂 😉

vanja
4. zář 2009

hej sme šikuľkovia, už len celý život splácať 😅

jalao
4. zář 2009

no tu som...konecne.
Vanja, ja by som pisala a pisala...jak Sejkspiiiir 😀 ...ja rada komunikujem, o tom, potom...ale ci by tie moje reci o ZIVOTE dakoho potom aj zaujali?? 😀 😀 😀
No BAmbi, to je dobre, za ma dobru ZS, aj to je dolezite, sikan som zatial nezazila, nastastie.
A ja som vcera bola konecne sportovat aj LIVE 😀 😀 😀 , nie len pred telkou na gauci, hravame vo stvrtok volejbal, tak sme sa konecne zisli partia a ta burka nas zastihla na jednej letnej teraske...ja som si dala kafe latte po dlhej dobe.
Ahojte, prajem vam pekny vikend vsetkym!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vanja
4. zář 2009

jalao, šak zaujať nemusia, hlavne že sa vyrozprávaš :- 😀 😀 😀
tak aj tebe pekný víkend, tu až v pondelok čo?
a to nemôžeš dakedy večer kuknúť 😕

bambi09
4. zář 2009

jalao,pekný víkend aj Tebe a píš,ja rada filozofujem aj čítam také úvahy 😀 😀 😉
no,ja by som tiež radšej,keby to syn nezažil,ale keď mu zlomili okuliare a povedal mi,že ho traja mlátili po hlave,tak som narobila v škole bordel a madam riaditeľka nech ide s takou školou do prdele 😠 😠 😠 nenechám si dieťa kaličiť 😠 😠
vanja,aj my až do dôchodku platíme jak murovatí 😒 😒 a to ani nemám dom,len dve blbé izby,ale aspoň sme už vo svojom,3 roky boli v auguste,predtým sme vyhadzovali peniaze do luftu-na podnájmy a to večné sťahovanie ☹ ☹
akurát v nedeľu som synovi ukazovala v KE balkón,z ktorého mu trčala hlávka,keď mal 3 roky 😀 😀 skoro som omdlela,len som ho chňapla,bývali sme skoro v centre 😝 😝

vanja
4. zář 2009

no tak na podnájmy ste poriadne lóve museli povyhadzovať, a ako dlho ste v BA?

bambi09
4. zář 2009

už cca 9 rokov 😝
3 roky sme bývali v KE,ďalšie skoro 3 v TT a potom v BA 😝 😝 keby sme mali skôr na hypotéku,tak už sme vo svojom skôr,aj toto sa nám podarilo s odretými ušami 😒

vanja
4. zář 2009

no v dnešnej dobe si človek bez pôžičky nepomôže, iba ak má bohatých rodičov 🙂 🙂 🙂 🙂