S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
4. zář 2009

vladi,acylpirín na brucho a potiť sa na jeho tele a ani citróny netreba 😀 😀 😀 zajtra napíš,či zabralo 😀 😉 a aj ja vám želám dobrú noc,segedín vytrávený,môžem ísť hajať 😀 😀 😀 😉 tak zajtra kočky moje 🙂

vladkaz1
4. zář 2009

nemam moja iba uz medipirin p vyplate co je v pondelok musim ist dokupit zasobu liekov ta dobruuu zlatko 😵 , je dobre si si ten segedin vytravila ja nelubim moj ho zboznuje robim ho len pre neho 😀

bambi09
4. zář 2009

vladi,dobrú,neboj,zajtra Ti aj sám citróniky kúpi,veď Ťa ľúbi,tak k sebe pasujete,tak sa drž a nech si skoro fit 🙂 😉

frisbee
autor
4. zář 2009

ahojte,Snehula a trpaslici,dostala som sa k netu,zavislak 😀 😀 😀 ..teplo,teple more,hlucni talosi,uz som aj tancila na stole v marockej restauracii,co sa deje s darinkou,tesim sa na vas,aha striedali sme sa za volantom celu noc,chvilami sme zaspavali,je tu nadherne,chybate mi,jezis ,to by sme si tu uzili vsetkz spolu,co uhorky 😀

vladkaz1
4. zář 2009

jaj Fris no teda si zlata ze si si na nas spomenula 😵 , uplne super ze ste vporiadku dorazili ,tesim sa s vami ze vam je tak moc fajn!!! uzite si to!!!!!! pozdravujem a poriadne si oddychni a potom poreferujes ake uhorky tam boli 😀 😵
si zlata ze si si spravila cas mrknut a sem 😵 😵 😵 😵

bambi09
5. zář 2009

ženy,čaute 🙂
frisuľaaa našaaaa,všetko naj-naj-naj,nemohla som Ti poslať sms,nechce mi to odoslať,tak keď sa nám vrátiš,potrasiem Ti virtuálne paprčkou,čítam,že si to dobre oslávila,tancom na stole,Ty diablica naša malá 😀 😀 😀 😉 ako inak ženuše?? my pôjdeme púšťať šarkana,ak nejakého vyhrabeme v detskej 😀 😀 😀 fúka tu teda ukážkový jesenný vietor a kupodivu ešte na mňa nepadla depka,to až v novembri,keď sa schladí,ale to sa už bude opatrne tešiť na najkrajšie sviatky v roku,tak hádam to nebude také zlé 😅 😅 😅
čo porábate vy??
fris,tak si uži tú pohodičku a šťastne sa nám vráť na stanovište 😀 a kedy že sa vrátite?? 😕

bambi09
5. zář 2009

a to vieš,že by sme leteli za Tebou do Itálie 😅 na uhorkovú brigádu 😀 😀 😀
darinka je nám smutná,málo píše,ale chápem ju ☹
a Zelenoočko doma nesmúti?? za Tebou? 😅

bambi09
5. zář 2009

nikde nikto dnes?? 😝 😝 vladka mala nočnú 😉 a ostatné ste kde?? keby som vedela,že fris sa tak neskoro na nás napojí,vydržala by som 😅 😅

vladkaz1
5. zář 2009

bami ja ledvaj dycham v noci sa mi nedalo spat tak som len sem tam nakukala .. potom som zalahla a vsetci sme spali do 10 tej 😀

vladkaz1
6. zář 2009

co ste, kde ste? ja som ko chora jak hovado 😝 😝 😝 😝 😝

bambi09
6. zář 2009

ahojte 🙂
to čo je toto,ostrý štrajk?? 😕 😕 😕
vladi,tak Ty len pekne ležkaj a poť sa,na pohotovosť nezabehneš??asi Ťa manžel nakazil,čo?? ☹
vanja,simonka,darinka,nikto nepíše,čo je s vami?? 😕 😕
my sme mali včera ísť na koncert-Anastacia-teda muž o tom básnil,ale nemali sme stráženie pre malú a radšej sme zvolili výlet do Prahy 😅 ,ale keď bude nabudúce,dostane ako darček lístky 🙂 😉
takto pôjdeme len v novembri na Zlatý koncert-Lucka Bílá,Drupi-tešííím 🙂 🙂 a do divadla na Shakespeara,to máme z mužovej roboty lístky,tak bude trochu kultúrneho vyžitia 😅 😅 😅
dnes som mala raňajky do postele 😉 noc sme mali urevanú ☹ malá zaspala večer po ôsmej a stále sa s ohromným revom budila,trvalo to až do jednej,až potom som sa dostala do sprchy 😝 😝 😝 nosila som ju na rukách a skoro som sa dočúrala 😀 😝 lebo sme predtým s mužom zožrali polku melóna 😀 😀 😀 😝 tak sme mali prečistené obličky že až 😀 😀

vanja
6. zář 2009

no čaute, ja som večer neprišla, lebo manžel mal prácu na pc, takže som išla spať.
Dnes som tu len tiež na skok, lebo potrebuje niečo spracovávať, a tu nechytáme bezdrátové pripojenie na internet. takže inde sa neviem na vás napojiť. 😖 😖 😖 😖
vladkaz ako? už ti je lepšie?
bambi na anastaciu by som tiež išla, keby blava bola bližšie.
ja by som tak chodila čúrať, keby som si dala pivo.
fris asi zase žúruje....
jalao má víkend, takže sa ozve až zajtra. Všetkých nás zobudí.....
😀 😀 😀 😀 😀

vanja
6. zář 2009

len nás dávam do popredia 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lebo klesáme na dno bez povšimnutia
kde ste trpaslíčky? 😀 😀 😀 😀

jalao
7. zář 2009

Dobre ranko vsetkym! Vanja, dobre si to ty vedela!! 😀 😀 😀 😀

jalao
7. zář 2009

tak som vas komplet precitala, hoci ucast cez vikend bola oslabena 🙂 🙂
Ja som v piatok sla s dcerenkami, dalsou kamoskou a jej dcerkou ku spoluziakovi na PORADU ku tomu nasemu mat. stretku, skoro sme sa tam pocurali od smiechu, obvolavali sme este posledne spoluziacky, ktore sa nie a nie ozvat, ci laskavo sa zucastnia, alebo ich mame skrtat... 😠 Ja takuto vec skratka nikdy nepochopim, ze ked mi pride pozvanka s x telefonnymi cislami a pozyvaju ma niekam a prosia ma, ze mam sa im ozvat....tak sa VOBEC neozvem????? Ved ked sa mi teda neda, tak zavolam, baby, diky za pozvanie, bohuzial nemozem prist pre to a to....Pozdravujem vsetkych, aj triednu profku....Ved to uz pochopi kazdy, ze sa jej skratka neda pre nieco prist....Ci som uz fakt blba???? ☹ ☹ Myslim, ze je to minimalne od nich neslusne...
Sobotu a nedelu som venovala detom, domacnosti, zahrade a dvom navstevam. 🙂 🙂 A konecne som si zafarbila haaaaaro. 😝

jalao
7. zář 2009

Ach, Vanja, vidis, zase si pisem sama so sebou 😀 😀 😀 , dievcata, ozvite sa aspon strucne, co vam brani trosku zrekapitulovat viiiikend 🙂 🙂 🙂

jalao
7. zář 2009

no, pokracujem vo svojom vycibrenom monologu 😀
Hura, muz mi volal, spravil skusky aj obhajobu, taku mam radost!!! 🙂 🙂
Takze teraz to bude naopak - on bude chodit vecer po spickach a mna
necha na notebooku, lebo studovat idem pre zmenu aj ja!!! 😠 😠 😝 😝 😝

bambi09
7. zář 2009

ahojte,lenivé trpaslice 😉
jalao,tu som,som v tom s Tebou,neboj 😀 😀 aj ja som si tu sama vypisovala,už nech sa fris vráti,lebo to tu skapíňa 😝 😝 😝 ja som včera občas mrkla,ale nikde nikto,tak som to zabalila 😅 😅
a gratulujem mužíčkovi-šikulák 🙂 😉 a Ty čo sa chystáš študovať?? 😕
k tým stretkám,my sme už roky nemali,nemá kto zorganizovať a pozvať,mali sme asi len 2 stretká a potom sa na to všetci vyprdli,tak nech,keby mňa niekto pozve,tak idem s radosťou, tie Tvoje spolužiačky fakt nechápem 😖 😖
tu sa dosť ochladilo,aj v byte máme riadnu kosu,vyvetrám a prikurujem 😝 😝 😝
vanja,chapenzi,šak sa musí aj manžel realizovať 😅

jalao
7. zář 2009

Tak, tak, aj na mna si to studium pockalo...dlho som nad tym rozmyslala, no a nakoniec mi to sam MM navrhol, tak mi cosi kliklo v hlave, ze sak PRECO NEEE?? 😀 😀 Co som ja horsia? (nechcem napisat sprostejsia 😀 )
No ved Fris tu udrziava ohen cele dni, je to aktivna modra kobylka, takze teraz ma server trochu kludu 😀 😀 , sak nech si to uzije plnymi duskami, potom, ked bude musiet uz v robotke sediet, ktovie, ci sa jaj bude dat aj cez den prispievat... Tu sa tiez ochladilo, Tana rano plakala, ked som ju tahala do skolky, drkotala aj zubkami, natiahla som jej capicu na usi, satku na krk...ale teraz je uz fajn a na slniecku uplne teplucko, co som bola v okne.

darina60
7. zář 2009

Ahojte, nie je tu fris, tak podám hlásenie Vám a nie v mojej téme ale tu. Víkend bol po dlhej dobe v pohode, aj sme stihli prechádzky aj návštevy u jedných rodičov a potom u svokry, už sme dávno neboli takto spolu.Síce včera mi trochu praskli nervy ale potom sme sa udobrili 😀 😀 Už to smeruje k lepšiemu, aj muž povedal, že čo zas vymýšlam, ked je to už lepšie. Budúci víkend ideme do ZOO, to je u nás pokrok, lebo sme dávno už nikde neboli. No baby ešte ma dnes naštvalo, že už ma chytá paranoia. Volal mi , že koncom mesiaca ide na školenie, on tak chodieva a ja hned myslím, má tam ist s dákym kolegom a mna prepadá panika, že či nie s nou. Ja neviem, ja to asi nevydržím v sebe dusiť a opýtam sa ho na to.
Jalo, náš chodí do školky už tretí rok a v pohode, bez plaču, dnes tam plakal taký chlapec a náš velkáč na neho ukazuje že aha prečo plače? A Tvoja malá ešte len začala chodiť do škôlky?

jalao
7. zář 2009

Darinka, to rada citam, ze ste mali relativne "normalny" rodinny vikend, vazne.
Tana je ostrielana skolkarka, chodi uz skoro 2 roky, ale skratka akosi sa este nevie adaptovat po prazdninach, 6 tyzdnov tam nebola, maju tam dost cudzich deti, ma nove ucitelky, tak sa musi zrejme dostat do svojej formy... 🙂 🙂
Toto vam uplne zavidim, ze mozete uz chodit spolu vsetci kade-tade, my si doprajeme sice turistiku, ale to uz MM na mna vzdy zazera, co vseeetko on mohol na stavbe za ten cas stihnut!! 😠 😠

bambi09
7. zář 2009

darinka,tak sa tak opatrne teším,že už je to na dobrej ceste,klop,klop,klop 🙂 🙂 😉
a nemáš paranoju,to je normálne 😒 takéto myšlienky,neboj,to prejde,aj keď to bude chvíľu trvať asi...
užite si ZOO,idete do BA?? my v piatok ideme do Prahy,tak hádam počasie vydrží,aj naša malá 😀 😀 😝
jalao,Tebe držím palce,Ty na to určite máš,veď menežuješ veľkú rodinu,tak toto zvládneš ľavou zadnou 😉 ja až takto o rok v septembri sa začnem učiť-mučiť 😝 😝 😝 a tí muži,všetci sú asi rovnakí,aj keď môj s nami rád chodí,jemu na stavbe nič neujde 😀 😀 😀

jalao
7. zář 2009

Darinka, vobec sa nedivim tvojej "schiiize" 😀 😀 😀 😀 a je mozne, ze ta este bude prenasledovat, pokial sama neuvidis jednoznacne stopy z muzovej strany, ze sa mu to v hlave uklepalo...
Babmi, jej, tak do Prahy uz idete? To mate super, ak tam mate kde hlavu zlozit. My sme si uz tiez vraveli, ze by sme tam radi sli, ale snad neskor niekedy.
Co sa ides ucit od bud. roka?? povedz!! Ano, ja idem studuvat ten manazment, tak je to, chcem si to vediet doma este LEPSIE zmanazuvat vsetko!! 😀 😀 😀 😀

simona55
7. zář 2009

ahojte,babule, daríííííííííí ,vééééééélmi sa tesim z tvojho pokoja, 🙂 klop,klop,klop.jasom vedela zesa to uvas umudri, a budee vsetko ok. 😉 len tak dalej babika, bud taka aka si bola doteraz 🙂 babule trosku vas zanedbavam,ale ja si to v zime dozeniem, 🙂 len teraz mam trosku v mozgu chaos, 🙂 a neviem si ako poradit, 🙂 😝 😉 ale ptejdeto verim tomu.

vladkaz1
7. zář 2009

ahojte ja vas len pozdravim a ficim som stale chora jak das mala uz v poho boli ma cele brucho ako kaslem normalne mam svalovicu 😝 , pekny den vam vsetkym 😵

bambi09
7. zář 2009

joj,vladi,ta to čo je za pliaga???drž sa moja 🙂 🙂 😉
simonka,no že sa ukážeš ☹ 😀 😀 aspoň že vieme,že žiješ 😅 a keď máš problém,napíš vedľa,poradíme 😀 😉
jalao,ja som taká nedovzdelaná,ja len s maturitou budem bojovať,mám len učňovku,dúfam,že vám to nevadí 😅 😅 😅 a potom nadstavbu,vysokú jedine tak v dôchodku-Univerzita tretieho veku to istí 😀 😀 😀 u nás na štúdium neboli podmienky 😒 😒

jalao
7. zář 2009

jooj, bambi, no keby som si ja na takychto veciach isla zakladat, tak uz mam davno skoly narobene, ale takto 38 rocna kofa mi napadlo, ze este chytim zajaca za chvost!!! 😀 😀 😀 Ja praveze lutujem, ze som sa nerozhybala skor, aj cez MD, takto tam budem mat ulohu mamy na tej skole a budem mat asi 20 rocnych spoluziakov 😠 😠
Lenze kvoli hladaniu roboty si to chcem spravit... ☹ ☹
Ja ked som sa hlasila pred X rokmi na VS, mohli sme ist len na 1 prijimacky a hotovo!

bambi09
7. zář 2009

jalao,aj ja ľutujem,ja som to 2xskúsila,ale nedokončila 😒 raz to bolo z dôvodu,že som vstávala o 4:00,robota v jednom meste,škola v druhom,večer doma o 20-tej 2x do týždňa,ja sladkých 18-no,nechala som to,nemala som ani dobré dopravné spojenie,takže tak 😒
druhý pokus v BA,už mi chýbal len máj a mala by som akože 2 ročníky ukončené,došla salmonelóza,ja s malým sme skončili v nemocnici,potom doma v izolácii,syn bol večne chorý,tak som to nechala,nemala som žiadnu pomoc-muž bol živiteľ rodiny,tak nemohol zostávať na OČR,takže tak,ale neľutujem,moje deti vždy budú na prvom mieste 😉
aj keď mám teraz dobrú robotu,nie je to to,čo by som chcela robiť až do dôchodku,takže chcem sa pohnúť iným smerom 😉 a ja som mala tiež mladých spolužiakov 😀 😀 aj Zuzu Hroncovú,v Rakúsku ju vyliali zo školy,tak musela tu dokončiť maturitu,aj keď chodila na vlastnom aute do školy 😝 😝 😅

jalao
7. zář 2009

TAk, tak veru...ona je jasnym dokazom toho, ze na vzdelani PRD zalezi! 😀 😀 😀 😀
lenze ja take zazemie nemam, ani mi nic z neba (zatial) nepadlo!
No a hento s tou salmonelou, to bola fakt smola! A neboj, ja deti nejdem dat do detskeho domova za to, ze mama sa rozhodla na stare kolena studovat 😀 😀 😀 😀 Ved clovek nikdy nevie, ake prekazky ho mozu este stretnut a v najnevhodnejsej situacii zaskocit!! ☹ ☹ Fakt som zvedava, ako to vsetko pofrci...hlavne, nech sme vsetci zdravi a aj to som stastna, ze mam pracu...vlastne obaja...lebo sak o hypotekach ste to tu s Vanjou rozoberali.. 😖 😖 😖

bambi09
7. zář 2009

jalao,veď ja som nič také nemyslela,len že mladý bol naozaj vkuse chorý a malá má s tým srdiečkom problém,tak nič neplánujem,beriem,ako to príde a ja tu nemám rodičov,čo by vypomohli a na VŠ až ambície nemám,ale keď sa raz rozbehnem,ktovie,možno mi na hrob aj Mgr.vyryjú 😀 😀 😀
ja Ťa naopak veľmi obdivujem a s vanjou sme to v posledných dňoch preberali cez IP,mne to vzdelanie proste chýba k pocitu sebauspokojenia,aj jazykové znalosti,tak preto to chcem,len nie za každú cenu,prispôsobím to podmienkam 🙂 😉
no a k tej Zuzke,tej stačí maturita,aby rodičia nemali hanbu 😅 😅 😅