S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

bambuľa,okolo druhej tančí mladá,može to byť skorej alebo chíľku po,takže som tam a číham 😀 😀 😀 .A čo uhorky? 😀 😀 😀 a kde máme simonku,jej dám na riť 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

fris,mám to pustené,teraz sú tam nejakí Slováci,dúfam,že potom bude Tvoja kočka 🙂 😉
uhorky sú v kľude,teraz má prednosť paprika,rajčinky,slivky 😀 😀 😀 o uhorkách písali 2 týždne dozadu v Eurotelke 😀 😀 😀 čítala som 😀 😀
simonka neviem,kde je ☹ ☹ ☹

bambi09
10. zář 2009

ale ten moderátor,eee,taký nič moc 😀 😀 😀 my sme mali na firemných akciách z mužovej roboty Slava z Okey rádia,to je iná papuľka,aj sympatický,aj hlas príjemný... 🙂 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

moderátor je nevysmrkaný a má strašnú angličtinu 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

sa pokakám,furt nič

bambi09
10. zář 2009

😠 😠 😠 tak už ma serkajú,ale hádam sa dočkáme 😅
a takto čítať po anglicky by som aj ja zvládla,je trápny,chlapček,ale namyslený 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

no aj mňa,ešte majú vystopovať 4 skupiny,ja nenávidím čakanie

bambi09
10. zář 2009

inak tie mníšky sa mi celkom páčili a tí s pavúkom-Arachnofobia 😅
ja také veľmi nesledujem,ale dá sa 🙂 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

tí s pavúkom boli výborní.kua to trvá.poviem ti novinku,ako tu ťukám,našla som že robotický vysavač,čo vysáva sám a sám zaparkuje do nabíjačky a hubí roztoče,tak som si ho objednala 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

škoda,že taká malá obrazovka ☹

frisbee
autor
10. zář 2009

no škoda,ale zase ich strčili na koniec ako minule,teraz sú tí litevci a potom už iba dve skupiny a je hotové

bambi09
10. zář 2009

tak si počkáme,nakoniec to najlepšie 🙂 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

dúfajme 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

sa potatám 😠

bambi09
10. zář 2009

bože,je trááápny ten pako 😀 😀 😀

vanja
10. zář 2009

ženy tu som stíham pozrieť aj ja a kde tancujú, rýchlo daj link. 🙂

vanja
10. zář 2009

fris bambi i jachcem kukať. 😠

vanja
10. zář 2009

serete na mňa?????????? 😠

bambi09
10. zář 2009

vanjaaaa,čauuuuu 😀 😀 😀

vanja
10. zář 2009

no to je dosť
😠

vanja
10. zář 2009

už som to prešvihla čo?

frisbee
autor
10. zář 2009

už bude akurát vyhlásenie,kreténi,ubrali kameru,v utorok boli detaily z pódia...vanji..www.discoworld.sk2009...rozklikni live a video live a keď vyhraje niečo ego v červených odevoch s čiernym,tam je mladá

bambi09
10. zář 2009

vanji,prepáč,sme boli nervózne 😀 😀 😀
mne sa páčili,aj poslední,také svieže 🙂 🙂 😉
ten Titanic,to čo bolo??? 😕 😕 😕

frisbee
autor
10. zář 2009

vanji,my sme tu neboli,práve vystupovala mladá so skupinou...oni fak netočili detaily z pódia,videla som ju dvakrát a aj to si nie som istá.Finále je o piatej,ona zase napíše,kedy budú vystupovať.Titanic bol strašný

vanja
10. zář 2009

a mne to nejda, mám si dačo nainštalovať, ale sa bojím, lebo manžel tu má robotu, tak že mu dačo neposeriem.

bambi09
10. zář 2009

Tvoja kočka bola úplne vpravo,druhá rada??
no,ten Titanic,fakt otras,pozlipané,bez ladu a skladu 😒

vanja
10. zář 2009

ženy idem, malá vstala, prídem večer, keď nezaspím jak včera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris pošli dajajé foto mladej, nech ju vidím aspoň tak.

frisbee
autor
10. zář 2009

ono tam kopa ľudí píše,že im to nejde,že iba cez explorer,ja mám mozillu,ešte to ide nejako cez facebook..No a vo finále to pojde rýchlo,tam ich bude iba pár.bambucha,ja som ju postrehla na začiatku vpredu na ľavej strane a potom niekde vpravo,ale to pohnojili s tým prenosom,keby to nebol moj obor,tak mlčím,ale asi im došli prachy...v utorok boli detaily tanečníkov z každej strany 😠 .vanji,e-mail

bambi09
10. zář 2009

fris,no,bolo to úbohé,tá kamera ☹ 😒
a ja to mám cez Google Chrome prehliadač a v pohode 😎
mužovi som poslala link,tak mu to nešlo cez IE,ani cez Mozillu spustiť 😕 ,ale pozeral potom a tiež písal,že čo to je,ten Titanic 😀 😀 😀
a moderátora už ani nekomentujem 😀 😀 😀 😅

bambi09
10. zář 2009

inak baby,toto som včera robila http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17168
a je to mňamózne,neviem sa toho dojesť 😀 😀 😀 ,chlebík alebo bageta s maslom a na to tá pomazánka,mňááááááááááám,podarilo sa 😅 😅