S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. zář 2009

čaute ,ženy,my sme včera poobede chodili so psami po krajine,tak som padla do postele o 21. ako zabitá.
bambucha,to ste sa priplietli do policajného zásahu proti squatterom,ktorí chceli obsadiť pamiatkovo chránený dom a polícia im v tom bránila 😀 ,....ona ide do Prahy a hneď také zážitky 😀 😀 😀 😀
ja budem možno poobede na cvičáku,takže sa ukážem až večer,moje.

vanjuška vydrž,si tu sama samička,my prídeme 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
13. zář 2009

ahojte 🙂
fris,presne tak,večer sme to pozerali na Nove a až vtedy som to zistila,čo to bola za ekšn 😀 😀 😀
malá dlho spala,tak za chvíľu vyrážame do mesta a podľa plánu A,Staré Mesto,Vyšehrad,Kampa,plán B mesto,Petřín,Kampa,plavba loďou-uvidím,čo stihneme 😝 😝
zajtra si požičiame vodný bicykel a poplávame po Vltave 😅 😅 😅 akurát som nasranaá,lebo naše obľúbené Tesco na Národní třídě prerábajú na obchoďák MY 😒 ,ale potraviny sa už dajú používať,tak aspoň to sme večer kúpili,aby bolo čo na raňajky 😝 tu síce máme blízko super pekáreň,ale cez víkend je zatvorená,tak zajtra si tu nakúpime voňavý chlebík
večer podám hlásenie,foťák nabitý,môžeme ísť 🙂 😉
majte sa kočky,peknú nedeľu vám všetkým prajem 😉
nikinka,fris už odpovedala za mňa,sme v Prahe 🙂 😉

vladkaz1
13. zář 2009

cafte nestiham prisli sme z jaku uz je dobre vcera som mojeho MM zbalila a vyhodila .. tak sa nasral ale nesiel nikam ze on nejde 😀 musim sa smiat ..
pecem bifteky s hranolkamferonkami a volskym okom nestiham mali sme navstevu tak sme boli cakat k vlaku malu zobral MM na kolotoce tak sme sa zabavili .. neskor sa ozvem 🙂

frisbee
autor
13. zář 2009

bambuľka,už mluvíš česky???pražsky??? 😀 😀 😀 ,ty nie že poplávate až do Nemecka,sa ani nenazdáš,nedáš pozor a už si v Labe a v Děčíne 😀 😀 😀 😀.
vladi,ja som vedela,že ty ho zvládneš,máš to pevne pod kontrolou.

Baby,ja sa chystám na ten cvičák,mám tam byť o pol 4.tej,takže sa ukážem až k večeru,držte palce,už som zabudla utekať 😀 😀 😀 😀 😀

vás všetky milujem...aj simonku zmiznutú 😉

frisbee
autor
13. zář 2009

tu som,starý pes si doma skoro zlomil nohu ☹ ,šoky a mladý zase nemohol na cvičáku na zadné nohy,budem ho musieť nechať vyšetriť ☹ ...kde ste v riťke??? 😕 😕 😕

frisbee
autor
13. zář 2009

kua,som sa stratila v pralese,alebo kde som,sama samička,už viem,ako sa cíti Snehuľa 😀 😀 😀 😀

martinano
13. zář 2009

ahojte kocky
hlasim sa po sto rkoch neala som ked ani citat ☹
taknavsteva na slvensku ok, ja som ale musela zostat aj s malym,tatino vcera odisiel.kedze som sa na stare kolna dala este na jedno studium vs,tak pisem diplomovku a pani konzultantka mi to dala prepisatlebo ona chce trosku inu temu,takze som zostala este nejaky ten tyzden,ze urobimvykum a potom pojdeme za tatinom.ab toho nebolomalo este sommala aj zlcnikovy zachvat asi,boasom na sono kamen ani blato tam nie je,asi podrazden,alebo moja varianta,ze priscviknuty nerv,alebo oplatnicka lebo je to take neurcite no uvidime.
vladkaslubenymal poslem len somsa k tomunedostala prepac a ostatne dufam,zesa mate fajn,papa

frisbee
autor
13. zář 2009

martinka naša,hurá,prosím ťa,kľud,nestresuj sa,na žlčník si kúp jablčný ocot,ja som ho začala piť po 8.mich rokoch záchvatov a mdlob a už 12 rokov mám pokoj 😉 .A ako sa máš psychicky,srdiečko?

vanja
13. zář 2009

čaute baby, som tu, dúfam, že dnes už nie sama, ja vúl v plote. 😀

vanja
13. zář 2009

martinano, klobúk dole, že stíhaš aj vš, ato už robíš druhú?
si šikuľka 🙂

frisbee
autor
13. zář 2009

vedúca,tu som,i keď v depke

vanja
13. zář 2009

čauko fris, z čoho máš depku, kvôli psom?

frisbee
autor
13. zář 2009

da da,to je ako s deťmi ☹

vanja
13. zář 2009

tak smladým hneď k veterinárovi, aby si vedela čo s ním je. A starý čo robil?

frisbee
autor
13. zář 2009

ale,mm šiel s tým stredným na prechádzku a my sme sa chystali s najmladším na cvičák a starý radostne poskakoval na verande,až sa mu pošmykli nohy a nemohol vstať a potom už iba ťahal tú jednu nohu za sebou...a ten najmladší je tak nadržaný na tom cvičáku,že sa vysílí i pri čakaní a potom mu akoby ochrnú zadné nohy.Máme ísť na očkovanie,tak ho nechám hneď vyšetriť,ale ťažko to zvládame celá rodina.No dosť,čo ty,čo víkend?

martinano
13. zář 2009

ahoje
fris dakujem a radu to som nevedela kupimsi urcite keby nahodou, davas si pravidelne?
inakksa mam celkom fajn taka pohodicka bola teraz nam tata chyba maly rano vstal a prve co bol k otvoril oci tata,ale zachvilku sme spolu tak bude dobre.fris inak ten mo zachvat no to ti poviem porod taky nebol, to bola pohoda cely porod oproti tomuto.
vanja ano druhu ja som mala bc,chcela som to mat koplet to este za slobodna,ale ked uz som sa na to dala uz to dorobim,aj ked to obcas bolo zaujimave 😅

vanja
13. zář 2009

martinano tak držím palce.
Fribude dobre uvidíš.
No my sme včera celý deň makali s manželom vonku, búrame starý rodičovský dom, a dnes sme boli u svokry, lebo včera bolo márii, tak sme boli troška pokecať. 😀

frisbee
autor
13. zář 2009

marti...najprv som si to dávala po každom jedle,mne robili zle aj obyč vajíčka alebo párky...trochu jablčného octa do 2 decí minerálky,alebo džúsu....najlepší je taliansky,náš smrdí ako ponožky.Potom už iba sem tam,napríklad po mäse, a teraz tak 2x do roka,mám všetko v poriadku 😉 .Ja som ležala po diétnom párku v mdlobách na dlažbe v kuchyni,tak viem,čo to je 😝

martinano
13. zář 2009

vanja dakujem
fris bude dobre

vanja
13. zář 2009

a ja som si dnes dala 3 dcl suchého červeného vínka a tiež mi je dobre, 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. zář 2009

vanjuš,a my marhuľovicu a asi zaspíme 😀

frisbee
autor
13. zář 2009

ešte som zabudla,martinka,s tou školou si frajerka 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
13. zář 2009

ahojte idem spať, dala som si záväzok, že budem chodiť spať ešte dnes, a nie až zajtra 😀 😀 😀 😀 😀
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noc

frisbee
autor
13. zář 2009

páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

jalao
14. zář 2009

Slnecne dobre rano prajem vsetkym!! 🙂 🙂

frisbee
autor
14. zář 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
14. zář 2009

No nazdar lidi! Fris, este mas hosti v dome? Ja mam rada hosti, ale potom tie riady spratavat..to ma nebavi 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. zář 2009

čo hostí,to sú domáci,mladá sa vrátila zo súťaže z BA,tak sme tu všetci,nezvykle plný barák 😀 ..aha a že slnečné ráno,neprovokuj,tu prší jak sviňa 😎

jalao
14. zář 2009

Nie, isto neprovokujem, tu je fakt krasny den... 😝 Vikend som preflamovala, som stastna, ze zajtra je volno... neviem, ako to tu do 4 vydrzim 😔 😔 🙂 co to bola za tanecna sutaz ?...aj moja dcera tancuje uz 4 roky, aj disco, ale hlavne showky. 😉 Po izbe sa jej NEPORIADNICI valaju diplomy, ale miesto im najst, zial nevie.. 😠

frisbee
autor
14. zář 2009

to boli majstrovstvá sveta v disco dance street show v BA 🙂