S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
16. zář 2009

gris a iba písanie ti trvá dlhšie? Viešm zisťujem že na čo sa mám pripraviť. 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. zář 2009

tu som ženy 🙂
vladka,tomu sa hovorí závisť a blbosť 😒 😒 😒 nevšímaj,nerieš 🙂 😉 H&M je kvalita,na rozdiel od Nextu 😅 😅 😅
vanja,veru,človek by potreboval občas preplesk od ľudí,čo už poznajú cenu života,aby si ho vážil ☹
držím tej susedke palce,nech bojuje ďalej 😔 stojí to za to...
a fris,to by som Ťa tým neotravovala,ja už zajtra kúpim bublinkatú obálku a pošlem Ti to,aby si mala svieži dych,ale bacha,ten Listerin je fakt bomba 😀 😀 😀 páli,jak sto čertov 😝 😝 😝
a dnes sme sa s mužom zhodli,že už by to chcelo zmeniť lokalitu,napr.Paríž 😀 😀 😀 alebo Znojmo?? 😀 🙂 😉
teda len na výlety zatiaľ 😀 😀 😀
a konečne domáce jedlo,robila som zemiakovú babu a zeleninkovú polievku,na zajtra si chlapi rezne objednali 😅 😅 hneď idem mäso z mrazáku vybrať...a vladka,len sa pochváľ,ja sa tiež inšpirujem,my Ti nezávidíme,vieme,že si šikuľka 🙂 🙂 🙂
a frisuľa sa má,keď jej to vysáva samo 😀 😀 😀 super investícia,nechcem furt o peniazoch,ale bolo to drahé??to čudo?? 😅 😅 u nás by malo čo robiť,ja za malou nestíham behať s tým malým ručným vysávačom 😝 😝 😝

vanja
16. zář 2009

vladka no moja spí, to bude asi z toho vína čo som si dnes dala 😀 😀 😀 😀

vanja
16. zář 2009

gris je fris hej 😉

vanja
16. zář 2009

čauko bambi, vitaj, a čo je zemiaková baba?

frisbee
autor
16. zář 2009

vedúca,kľudne mi hovor gris,ty si tu šéf,ty určuješ 😀 😀 😀 😀 .na značky kakám,kupujem si,čo sa mi páči,som svojprávna,predsa nebudem skákať v hovienku,pretože to robia ostatní 😀 ...vlaďulík,ser na primitívky,máš nás 😀 ....bambuľa,mňa by to neotravovalo,urobím klik na počítači a objednám ti to,nemože trpaslík zostať bez bábiky...povedz,a klikám 🙂 ,vanji,to víno je dobrý nápad 🙂

frisbee
autor
16. zář 2009

bambi,ten robot je v cenových reláciách od 5 do 15 tisíc,ja mám za 7,5....je super,pretože si robím inú prácu a on si jazdí a vysáva ako magor a poctivo 😀

bambi09
16. zář 2009

vanji,ja viem,čo je gris 😀 😀 😀 😉 šak som z vychodu,ňe?? 😀 😀 😀 😉
a zemiaková baba sú zemiakové placky na diétnejší spôsob 😀 😀 všetko zmiešaš,capneš na plech a máš veget 😀 😀 😀
a ďakujem šéfke za privítanie,poteší 😅 😅 dočkaj,v noci budem posielať fotky ako divá,nebude net stíhať 😀 😀 😀 uvidíš tie Snehuľky 😀 😀 tá plstená je fakt zlatá 🙂
a tak keď raz budem mať dom,kúpim aj ja ten zázrak,na tých našich 55m2 aj s balkónom stačí aj Elektrolux,ale super,že nemusíš robiť to,čo Ťa nebaví 🙂 😉
a na značky si ani ja nepotrpím,ale ak je výpredaj v H&M-ku alebo v C&A zabehneme,ale nie som značkomanka 😀 😀 a vanja,Cherokee je tiež značka 😉 my máme väčšinu vecí na oblečko z Tesca a ešte Hugo Miletič to istí 😀 😀 😀

bambi09
16. zář 2009

fris,ono je tam cca 40 bábik a keď neprestanú posielať,tak sa nedoplatím 😀 😀 😀 ďakujem za ochotu,keď zmením názor,poprosím Ťa,neboj 🙂 🙂 😉 si zlatá 🙂 🙂

vanja
16. zář 2009

a ja som si dneska kúpila parfém................, aby ste vedeli, ha 😀

vanja
16. zář 2009

HM neviem či je v košiciach, ale CA je nový obchod v Optime, tu na východe asi všetko ide neskôr, alebo možno je, ale som už 2 a pol roka doma tak mám medzery :- 😀 😀 😀 😀
a v Ca-čku som si asi pred mesiacom, kúpila nohavice, košelu a papitričko, ako hovorí moja malá na podprsenku. 😀

vanja
16. zář 2009

a ja som si dneska kúpila parfém................, aby ste vedeli, ha

a teraz sa ma máte opýtať, že aký?

bambi09
16. zář 2009

vanji,aký,joj,tú dámsku jazdu Ti závidím,kde ste parili?? 😅
ja som mala minule malý pohárik tak dobrého vínka,že si ho chcem kúpiť len pre seba ešte raz 😀 😀 😀 vyslopkám ho sama,také delikátne,jemné,ružové,sladké,mňáááám,aj malá mi potom dobre spala 😀 😀 😀

vanja
16. zář 2009

Boli sme u Zlatého zvona, asi, myslím....... 😀
Ja mám rada suché červené......
bambi jediná slušná osoba: lacoste - love of pink 🙂

frisbee
autor
16. zář 2009

no vedúca,aký????

vanja
16. zář 2009

viď 23:02

frisbee
autor
16. zář 2009

lacoste,i ty jedna 🙂 🙂 🙂

vanja
16. zář 2009

bambi a ešte mám rada hubert de luxe - šampanské....

bambi09
16. zář 2009

fíha,tak Lacoste???hmmmm,oňuchám v parfémikoch 😅 😅 mne muž odoprel pralinky v takom super obchodíku,že nebude predsa 500-ku rozmieňať pre pár cukríkov 😀 😀 😀 ale tak nehádzala so sa o zem,keby som veľmi chcela,tak si kúpim,ale už som bola tak uchodená,že mi to bolo fuk 😀 😀 😀

vanja
16. zář 2009

fris nie i ty jedna, ale i ty volá domú bolo nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a mužovi vravím, že som si kúpila parfém, a on že koľko stál a ja že, 39,- euro a on že no dobre, elbo ja som si dnes tiež kúpil, ale za 39,90............... hobľovačku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
16. zář 2009

parfém bol v akcii a páčil sa mi 🙂

frisbee
autor
16. zář 2009

ET phone home 😀 😀 😀 😀

hahahahaha,ale ty máš lepšie...počkajte chvíľku,končí Hriešny tanec ☹ ☹ ☹ ☹

bambi09
16. zář 2009

joj,tak to mám rada aj ja,jedno sa nám chladí už asi 3 týždne 😀 😀 😀 len bublinky rýchlo stúpajú do hlavy aj do nosa 😀 😀 😀 ale raz by som chcela ochutnať originál šampáňo 😅 😅 my sme vínkoví a pivoví,tvrdé len vo forme švédskych kvapiek 😀 😀 😀
a fris,akú značku ten ocot kupuješ??ja si asi dám kúru 😝 😝 😝

vanja
16. zář 2009

kde ide hriešny tanec? u nás išiel včera duch.
aj my sme vínkoví a pivoví. 😀 😀 😀

bambi09
16. zář 2009

fris,na čom pozeráš??? ☹ ☹

vanja
16. zář 2009

a hriešny tanec by mal u nás ísť v nedeľu na jojke.

bambi09
16. zář 2009

Ducha sme stihli,len nie celého ☹ muž urobil rýchlostný rekord-cesta tam 2 hodiny a 45 minút a domov 2:59 😅 😅 😅

vanja
16. zář 2009

a to ešte keby si šoférovala ty.............

vladkaz1
16. zář 2009

vanja dobry vyber 😵 😉 ja zboznujem versace ten kristal .. neviem ako sa to vola ale je uplne bohovy ...no nuz .. asi az na vianoce .. teraz mam to belagio .. no nevoni mi to moc ja som na take kvetinove alebo koreniste vone ..

vanja
16. zář 2009

vladka diky
knedľu ešte máš, lebo som hladná.
Dnes sme si dali na večeru s kámoškami grícky šalát s pizzovými tyčinkami a dresingom....... mňam, nasýtilo, ale už vytrávilo, ale sa musím krotiť, lebo mi začala riť kysnúť..... 😀 😀 😀 😀 😀