S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. črc 2009

no simonka,v tom teple ti to nezávidím,ja by som tam umrela 😉

frisbee
autor
24. črc 2009

http://www.green-acres.com/en/properties/8924a-...

takto vyzerajú franc.domy,keď to všetko rozklikáte ,tak v šoku zistíte,že barák s bazénom a hektárovými pozemkami stojí menej ako nový byt u nás 😠

frisbee
autor
24. črc 2009

http://www.green-acres.com/en/properties/8924a-...
http://www.green-acres.com/en/properties/8924a-...
http://www.green-acres.com/en/properties/8924a-...
http://www.green-acres.com/en/properties/725a-3...

takto vyzerajú franc.domy,keď to všetko rozklikáte ,tak v šoku zistíte,že barák s bazénom a hektárovými pozemkami stojí menej ako nový byt u nás 😠

simona55
24. črc 2009

fris to je tvoj dom? tak trochu je strasidelny 😀 😀 😀 ale zvnutra je super 😝 😀 ani zvonka to neni spatne len troch bojim. 😀 😀 😀 dufam ze som ta neurazila. 😉

frisbee
autor
24. črc 2009

simonka...to sú domy vo Francúzsku,vieš

simona55
24. črc 2009

aha chapem. 😀 francuzi maju dobry styl mnesa aspon ppaci .no ale ja take nebudem mat lebo este najprv musim vela splatit z hypo a az potom pre rabat z vnutra,. 😀 😀

frisbee
autor
24. črc 2009

simonka,aj my furt opravujeme,a nie je to poznať.

baby,som tak nasr...vždy chodím pre mladú na letisko,dneska pre ňu šiel jej otec,ja už som mala včera nápad,že by som ju na letisku počkala,aby sme sa aspoň pozdravili,keď domov pojde asi až v nedeľu...ja mám fakt tušenia,ktoré musím poslúchať 😠 ...vždy sa dívam na nete,či už pristali...videla som,že lietadlo je už v Brne a ona mi nevolá...po trištvrte hodine volala..slzy na krajíčku,že otec nikde,mobil mala vybitý,české koruny na taxík žiadne.Niekde našla zástrčku,tak mi zavolala...a že otcovo auto už vidí,a on jej ešte vynadal,že k nemu hneď neutekala 😠 😠 😠 On chodí celý život všade neskoro,ja to nechápem,ja tam vždy čakám polhodinu doprednu a on nechá svoje decko sedieť v hale...pretože on vždy sedí na hajzli s novinami a nič ho nezaujíma 😠 😠 😠

vanja
24. črc 2009

fris, treba mu vyčistiť žalúdok, alebo stiahnuť trenky. :- 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. črc 2009

vanja...to je bývalý,tam by nebolo o čo stáť 😀 😀 😀

vanja
24. črc 2009

fris mne sa ľúbi, ten tretí v poradí. 😉

vanja
24. črc 2009

ale tá hanba pre ňho😀 😀 😀
a kedy príde dcéra k tebe?

vanja
24. črc 2009

my sme sa dnes boli zase kúpať v Maďarsku, prišli sme až o 10-tej večer, takže kým som dala deti do poriadku, zase som tu až tak neskoro.
Manžel dnes zabudol, že už nemá dvadsať 😀 😀 😀 😀 , tak šiel so staršou dcérkou na tobogán s názvom, že KAMIKADZE, a tak sa narazil pätu, že teraz leží chúďatko dole v obývačke, ľad na päte, a čakám kedy mi zavelí, nech ho odnesiem na pohotovosť. 🙂
som mu hovorila, že to je pre deti a dorsast a nie pre starých chrenov..... 😀

frisbee
autor
24. črc 2009

ani mi nehovor o maďarskom kúpalisku...čítala som v správach,že v Busapešti v aquaparku vliezol chlapec do bazénu pre surfárov a zapli sa tie vlny,jeho to vtiahlo do nejakej polmetrovej výpuste,roztrhalo ho to a vyberali ho z potrubia 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
24. črc 2009

P.S. ten tretí je super 🙂

martinano
24. črc 2009

jejda frisbee to fakt hnusne
a chuda dcera viem si predstavit ako si bola na....

frisbee
autor
24. črc 2009

slepá som..budapešt tam malo byť.aha,a mladá asi až v nedeľu príde,zajtra napíše ☹

frisbee
autor
24. črc 2009

marti...ale to je vždy tak,keď si ju mal brať ako malú raz za 14 dní o štvrtej v piatok,sedávala oblečená s kabelou na cestu a čakala,on prišiel o jedenástej v noci a strašne sa divil,že ju nechcem zobudiť,keď už dávno spí 😠

vanja
24. črc 2009

to je fas, fris

vanja
24. črc 2009

fris, to som aj ja počula, my tam nechodíme, iba bližšie čo ju ku košiciam, ale jemu tam spadli okuliare či čo, a išiel sa ponoriť, a otvoril poklop, ktorý mal byť uzamknutý, ale nebol.

frisbee
autor
24. črc 2009

to je minimum...vždy ju vozil neskoro,jeden raz na poľadovici,snehu a hmle,nemal ju pripútanú,vletel do odstaveného kamiónu,zranil ju,boli na policajtoch,doviezol ich taxík,on ju postavil do vchodu,zazvonil a odišiel...nič mi nepovedal,decko v šoku,my sme rok jazdili po doktoroch,nič na to neprispel a ešte jej povedal,že to bola moja vina,lebo sa ponáhľal ju odovzdať.Mal ju vrátiť do 18.tej a toto sa stalo okolo 21.hod. 😠

vanja
24. črc 2009

zavesiť za gule do prievanu a rozhojdať 😠 😠 😠 😠
prídem pomôcť nadvihnúť 😀 😠 😠 😠

frisbee
autor
24. črc 2009

vanja..ale to je šok,ty brďo chlapec mŕtvy ☹

frisbee
autor
24. črc 2009

no užila som si,a on bol arogantný a ironický,naprosto nechápal...potom sme sa spolu 15 rokov nebavili a teraz sa k sebe chováme slušne,ale s odstupom.

vanja
24. črc 2009

no hrozná smrť, ale odbočuje me od hlavnej temy - s humorom..... 🙂

martinano
24. črc 2009

boze friss ani neviem co povedat, ja by som ho dorazila

vanja
24. črc 2009

martinano, prídeš pomôcť fris ,a by sme ho nadvihli. 😀 😀 😀 😀

vanja
24. črc 2009

ja idem asi späť, veď to je už zajtra, teda dnes.......... 😅

frisbee
autor
24. črc 2009

však keby som nemala humor,tak by mal ten smradľavý kúsok ufiknutý 😀 😀 😀

martinano
24. črc 2009

ok 😀

vanja
24. črc 2009

ale ešte furt by bola za čo zavesiť.... 😀 😀 😀