S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. říj 2009

ahojte,tak som celú noc nemohla zaspať,vstávala som 4.45.,domov prišla o 11.-padla do postele a chrápala.

simona55
3. říj 2009

ahojte aj ja som vcera vecer od 20,00mala poplach z malim, ☹ nejak sa dusil ci o robil ☹ strasne este ze mamzel bol doma,a az po tom isiel do nocnej, nie a nie male ho ukludnit, strasne plakal , mozno to bola ta vakcina co? a v noci uz som snim bola sama, no bolo mi smutno velmi maleho mal velmi vysoku horucku snad horel, ale som mu nemerala, ale ja uz viem kedy je vysoka horucka, ☹ naco picha doktora injekciu ked vie ze to moze ublizit. fu pondelok urobim ramus v ambulancii.uz sa ma lepsie ale este horucka bola aj rano .fris vidim ze si ustala chuda mamulka moja, 🙂

nikinka008
3. říj 2009

frisbee...a ako bolo?? 🙂

nikinka008
3. říj 2009

chleby napecenee 😀 😀 😀 ..mnamky 😝 😝

simona55
3. říj 2009

fríííííííííís mamulka, no co je stebou, kdesiiiiiiiiiii ? tysi mu sela vela robit, zesi hned ustala 🙂

bambi09
3. říj 2009

ahojte 🙂
tak my sme prišli pred pol hodinou,jooooj,krááásne bolo,malá celú cestu šľapala sama,som čakala,že v aute odpadne a ništ,pobieha tu,plná energie 😀 😀 😀 zato my sme death 😝 😝 😝 ten čerstvý vzduch nás dorazil 😀 😀 😀
pozreli sme si dvoch krásnych koníkov,čo sa tam pásli,všade plné chaty,jak som im závidela,hneď by som tam zostala aj týždeň,je tam nádherne,ticho,v lese stretneš pár ľudí,pekne sa vždy pozdravíme 😅 😅 nie ako na Železnej studničke,zajtra skočíme len do lesoparku k nám a na ihrisko 🙂 🙂 😉
friiis,už si doma?? a ako?? zapni skype 😀 😀
simonka,ach jaj,ja by som tú doktorku nakopala do zadnice,nemala ho očkovať,trúba jedna 😠 😠 😠 tak nech ste dnes už lepšie,musíte to zvládnuť a vydržať 😔
niki,hoď aj sem,tu mám hladných vlkov,ale už varím rýchlu večeru,rezance hrubé s tvarohom a makom,ryžový nákyp dojeme zajtra 😅 😅
Vladka,si ok??si dlho nepísala 😕
aj vanjuša,zas máte múračky??či búračky?? 😕
a darinka asi nemôže 🤐 Julka si užíva víkend s rodinkou,však??

frisbee
autor
3. říj 2009

baby moje,ďakujem..no bolo toho dosť,bolí ma chrbtica...ešte zajtra a potom už budem robiť dámu v kostýmku 😀 ...ešte vydržím tak hodinu a padnem,všetko vám napíšem v pondelok,až budem doma 🙂 ...dobrá správa,možem tam v noci na net,budem písať...kua,vy ste ako moja rodina 🙂 🙂 🙂

bambi09
3. říj 2009

fris, kua,to je dobre 😵 😵 😵
tak sa nám dobre vyhajaj a vydrž, potom už budeš len tá Dáma 😵 😵 😵

frisbee
autor
3. říj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simona55
4. říj 2009

dááááááááááááááááma? 😕 🙂 ved si aj bola, hoci aj s kosackou? ozaj fris ,a v zime miesto kosacky vymenis na lopatu? 😀 fris aj ja som tvoja rodina? baby teraz bez srandi, ja na vas myslim aj na zachode, alebo aj ked som v autobuse 🙂 sakra to to nem dobre 🙂 to uz budeme na seba zavisle ci co. mohli by sme byvat odseba 20km maly by sme sa blizsie no nie.?bambi pockaj ked pojdem zajtra dokine ja jej vynadam, ja som si myslela ze ona je ina ako starsia dokina,vies unas su dve , v pondelok a piatok zastupuje taka 70rocna dama, a ptom je mladfsia,ale prisla som nato ze ta starsia je skusenejsia, pona by neockovala ,chore babo, vies uz sa stalo aj z mladou dr take ze jeden 18rocny chalan isiel knej ze chudol za mesiac10kg , a ona ho neposlala nikam, len mu napisala vytamini,a basta a chlapec nadalej len chudol a presiel zase mesiac a potom ho poslala tato starsia na vysetrenia, a tam zistili ze ma rakovinu prostaty, a uz to mal v vo vysom stadiu. takze aj doktory vedia zabit. uz je tomu pol roka co sa chalan lieci ale uz to ma v koncoch chuda.

vladkaz1
4. říj 2009

cafte zijem zijem ,,dycham len sa mi nic nechceeeeeee.... 😝 vcera som pregrcala den no des..
Simonka no hruza s tou doktorkou a ako to dopadlo nakonec s tym chalanom? 😕

nikinka008
4. říj 2009

vladi...nebojkaj to prejde 😉 🙂 ....a pekna fotecka 🙂 🙂 🙂 ...

nikinka008
4. říj 2009

Oslavujeme dnes 6mesiace 😀 😀 😀 😎

vladkaz1
4. říj 2009

Dakujeme no som zvedava dufam ze prejde teraz som sa kupala s malu a tak mi prislo zle .. ale dostala som do seba aspon polievku hovadziu som robia so zeleninkou a cestovinku tak je mi teraz dobre inak sa najem malo a travim cely den ..
😀 6 ty mes.? tak vsetko naj k pol rociku 😀
Ta fotka je s toho casaku hodim vam link je to uz aj v druhom vcera som to objavila po upozorneni na netehttp://lesk.cas.sk/clanok/82798/laska-a-peniaze...

nikinka008
4. říj 2009

vladi dakujeme 😀 😀 ...pozrela som si ten link aj precitala 🙂 ale co to bolo hm?nejaka anketa alebo co? 😕 😅

nikinka008
4. říj 2009

ale ste krasna rodinka 😉 🙂

vladkaz1
4. říj 2009

nie nebola to anketa ,to s nami robili rozhovor normalka 🙂

frisbee
autor
4. říj 2009

ahojte oje,tak už som doma,aj vyspatá 😀 😀 😀 simi,to vieš,že aj ty si moja rodina...ty si v čele 😉 ...a veru,v zime mením kosačku za lopatu,máme najdlhší chodník v dedine 😀
vladka moja,drž sa..časopis mám doma,hrdo si ho schovávam.
niki...oslavujte,ešte ráz toľko,a budete mať prvú sviečku na torte 🙂

no a čo Snehuľa,bambuľa,daruľa,oľula? 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
4. říj 2009

vladi tak to dopadlo ze,uz len preziva a ze vraj uz len par tyzdnou ma. ☹ no mohol byt lepsie,ale doki ho pokazila stim ze ho neposlala nikam a az po esiaci h poslala druha.ale uz bolo neskoro.

vladkaz1
4. říj 2009

faris super si zlata ,som rada ze ti prvy den dopadol na jednotku a pekne si pospinkaj spanok je dolezity 😉
simi no hruza des .. to akoze sa da usudit aj za zanedbanie starostlivosti preboha a to je za taky kratky cas na tom tak zle? 😔
Ja pohoda striedavo oblacno raz dobre raz zle .. no co uz 😅

frisbee
autor
4. říj 2009

no simi,hrozné. ☹
vladi,deci piva po jedle 😉
😝
ja iba nakukujem,asi idem so psom na cvičák,ešte neviem

bambi09
4. říj 2009

ahojtéééééééééééé 🙂
tu som miláčik 😉 som rada,že si to zvládla,len tak ďalej,neboj,dobre bude,aj bony budou 😀 😀 😀
Vladka,tak grcavo??no,vydrž moja 🙂 🙂 🙂 😉 to hádam raz prejde,najneskôr po pôrode 😀 😀 😀 😉 😝
a fakt ste super rodinka 😵 😵 😵
simonka,to je hrozné,čo píšeš,také niečo,Bože môj,až ma mrazí,mladý človek ☹ ☹ ☹
a Davidko už je lepšie??? 😕 dúfam,že hej 🙂
nikinkaaaa,všetko najlpešie k pol rôčiku,nech vám rastie do krásy a nech je zdravá,bambuľka 😵 😵 🙂
darinka sa nehlási,dúfam,že je ok 😉
a fris,aj oje môže byť 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. říj 2009

bambuĺa 😀

bambi09
4. říj 2009

fris 😀 😀 😀 😀 a tie maily nemajú chybuuuuuu 😀 😀 😀 😀 dík 😉

vanja
4. říj 2009

čaute baby, nejako je tu prázdno
🙂

bambi09
4. říj 2009

no,pusto-prázdno 😕 😕 😕
dobrú noc,babule 😵 😵

frisbee
autor
4. říj 2009

tož dobrou 😀

bambi09
4. říj 2009

cmuky-cmuk,rodino 😵 😵 😵

veronkaj
5. říj 2009

ahojte babulky,
tak víkend dopadol najprv ako nádejne a potom nedeľa no katastrofa, napísala som to do prosím poradte ako ďalje tak mi teda skúste poradiť čo teraz.

až teraz ma napadlo, že som Vám to mohla dať sem ale keby som to sem skopírovala admini by asi nali námietky.

darina60
5. říj 2009

Čaute, prvá som zase neni, aj keď Julka ma pustila, no čo už 🙂 🙂 Dnes tu budem málo mám hrozne veľa práce. Víkend celkom v pohode´ 🙂 Idem mrknúť vedľa.