S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. říj 2009

haha. 😝
no to s tým kúrením je super 😠 ...ja mám v zásobe dva olejové radiátory,keby niečo,zima mi je furt,a s malým, dieťaťom je to teda drsné.

vladkaz1
15. říj 2009

no nic moc ked nekuria sice este my neprikurujeme len fakt ked je mi kosa zapnem a vypnem potom ked je uz teplo ... pojdem asi spat sme sa osprsili nejako ma to zmohlo

bambi09
15. říj 2009

no,tak to je fakt hrozné a to býva skoro v novostavbe a malá sa plazí po zemi,že sú naobliekaní,jak Rusi 😝 😝

bambi09
15. říj 2009

tak my máme radiátory teplé stále,ja neznášam mrznúť,aj keď som zimné dieťa a hlavne kvôli malej 😝

bambi09
15. říj 2009

trpaslíci,nástup na nočnú smenuuuuuu

simona55
15. říj 2009

fris vidim ze mas novu fotku , 🙂 pravdu povediac si pekna kocka ,ved ty vizeras mladsie ako ja 🙂

frisbee
autor
15. říj 2009

simi,napíš mi mail do IP,pošlem ti fotky 🙂

nikinka008
15. říj 2009

ejha jaka naladicka 😀 😀

nikinka008
15. říj 2009

fris dakujem za fotecku,,pekne vlasky 🙂 😉

frisbee
autor
15. říj 2009

som veselá,som stará...hahahahahaha

frisbee
autor
15. říj 2009

no tak tu čakám ako kl v plote Milouš Jakeš 😎 ..a nikde nikto..idem búvať...tak ráno,oko ide do Brna,nemá kto brblať 🙂

frisbee
autor
16. říj 2009

kůl

frisbee
autor
16. říj 2009

ty vole..ste sa stratili?Vedůca,morálka tu nie je žiadna,pevnú ruku to chce 😀 😀 😀 😀

jalao
16. říj 2009

dobre rano a kdeze je ranna smena??? 😲 😲
Tu uz nasnezilo pekne, snah sme odhadzali, Julinka si zimny kabatek nahodila, aj salu na krk...no otras!!! To nikomu nevadi, ze mam zeleninu a kvety v zahradke???? Tu uz fakt nic nikto negarantuje? 😉 😉

veronkaj
16. říj 2009

😒 dobré ráno

- nočná smena to do kedy ste koníkovali???? a vám sa nechcelo spať??? človek na chvílu odíde a ked ráno príde nestíha čítať, 😠

- kam sa to zberáte, že do Prahy a bývať v Hiltone, a čo šak nepadol Jaccpot či áno,
frisbee - to čo má byť že som veselá, som stará....hahahah - akurát tá nočná hodina ti ospravedlňuje taký tresk, jalao ked pôjdeš kupovať farbu kúp aj mne, ja som rada ked vybavím to čo mám a na také veci väčšinou zabudnem aj 3x 😒

darinka - ani nehovor, ja askosi preventívku nestíham už asi 4 rok a žiadanku na ultrazvuk na prsia nosím už asi rok v kabelke, ak som ju medzitým nevyhodila, no niet kedy, 😢

vladkaz - už začína chutiť aj iné ako ovocie, beriem si z teba príklad, nie že by som bola v tom ale kúpila som si hrozno, že ved vitamíny 😵

bambi - idem kuknúť čo ťa naštvali v ordinácii ešte dobre, že tu sa určite vieš vrátiť do pohody,

kočky ostatné prečítam všetko len mám veľa práce 😠

vladkaz1
16. říj 2009

cafte tak MM ma teraz prekvapil priniesol mi velku bombonieru a este cokoladku jahodovu figaro tu lubim .. no ze ked mam tie mininky .. jaky zlaty ,,
nasi uz cestuju do Liberca uz su niekde v Brne mame psa .. not o neni pes to je hovado ... jaky je velky .. mala mu robi zle este ze je na nu zvyknuty ta sa ponom vala .. robi si snim co chce ..ach jaj ..
Vcera mi bolo hrozne baby sedela som hodinu na zachode total zaplynena nemohla som sa vykakat a normalne som mala strasne krce v bruchu a medzi tym som grcala no takze si viete prdstavit do 2 rano na hajzliku hruza 😝

veronkaj
16. říj 2009

vladkaz - ani som si nevšimla, želám všetko naj naj najlepšie k meninám, a okrem lásky a hlavne zdravia tak aj krásne pokračovanie tehulkovania na ceste k drobčeku. 😵

a v noci máš byť pri manželovi a nie pri hajzlíku 😀

vanja
16. říj 2009

zadarvím pracujúci ľud: česť práci a rukám pokoj 😀
a samozrejme aj žienky domáce 😀 😀

vanja
16. říj 2009

jalao ďakujem za mailíky 😀 😀 😀
už by som išla na dáky ples alebo svadbu........................ sa vyblázniť
vladka všetko najlepšie k meninám, večer si dám vínko na tvoje zdravíčko 😉 😉 😉
fris bambi, aby bolo jasno cez deň som šikuľka a v noci s u 😀 😀 😀
ako kážda jedna 😀 😀 😀 😀
ináč viete ako sa po poľsky povie zlodej? šukač kešeňovij 😀 😀 😀 😀 😀
darinka preventívky majú byť pravidelne, zato sa volajú že preventívky, tak je to dobre a veronkaj by si mala zobrať príklad 😨
mne treba ísť s prsníkmi na ultrazvuk, ale kým kojím nemôžem
simi malý je už v poriadku?
nikinka a u vás je aké počiasie? u nás včera aj troška snežili, ale taký s dažďom, no blato 😝

vanja
16. říj 2009

a ešte aby som vás nasrala, mám vydrhnutý celý dom, každý kútik, jak už dávno nie, ešte som včera do pol noci robila, lebo večer mi manžel odtiahol sporák, rozmontoval digestor a iné hovadiny, tak som šúrovala jak šukuľka.
Už môžu prísť aj vianoce.
Zimka nezima, robím keď mám chuť. To ma raz za čas chytne taká choroba a už lietam. Ešte dobre že len raz za čas. 😀 😀 😀

vanja
16. říj 2009

fris, a svokra aj tebe urobila jednu dobrú vec, nie? Že má takého syna, ktorého ľúbiš, nebyť jej nie je ani on.
Ale dobre že si mala tmavé okuliare a zaťatú sánku. 😒

vanja
16. říj 2009

a my kúrime už dlhšie, lebo večer už bolo chladno, a jatiež neznášam zimu. A teraz kúrime cez deň v kozube, tak vykurujeme celý dom, a večer a na noc ide plyn.

vanja
16. říj 2009

lásky moje ta de ste, chýbate mi ta de ste.....

jalao
16. říj 2009

caute zeny, dosla som od zubara, bola som s mojou oslavenkynou na prehliadku, vonku totalne leje a snehoprsi...
Vladke druhej (prepac, prvu mam doma 😉 😉 ) zelam vela lasky a pokoja v najblizsich tyzdnoch a mesiacoch...
Vanja, no mna si teda s tym upratovanim nasrala, vystihla si to 😀 😀 😀 😀 Ale nie, nie...v dobrom...zavidim!!! 😝 😝 😝 Ja musim pockat uz asi len na predvianocnu sajbu, ine mi nezostava 😀 😀
Veronka, aku ti to mam farbu kupit?? ja som daco pisala o farbe?? Teda, melem o kadecom, ale toto neviem, co by si odo mna rada.. 😀 😀 😀
Dievcata, musim pokracovat v pracicke...

frisbee
autor
16. říj 2009

vanji..šikulka s u 😀 😀 😀 ...ja som momentálne zaostalá,nemyslí mi to 😀

veronkaj
16. říj 2009

vanja - no super, a ja som včera tiež pozerala, že okná uhmm no prídu na rad, v sobotu robím také väššie upratovanie, cez víkend bežné, aspoň jedno ospravedlnenie, chodím domov okolo 18,30-19 h takže potom ešte varím tak tak

a preventívky ???? ja aj ked som chorá to neriešim, väčšinou sa to všetko rieši za pochodu na volno predajných liekoch alebo v najhoršom na pohotovosti

u nás bude zajtra brigáda, polovičke prídu pomôcť chlapy robiť dielňu tak rozmýšlam čo variť, kúpila som br. pliecko, dnes ho rozkrájem a dám do pácu a čo ešte k tomu asi klobásy, to dám všetko upiecť do rúry a k tomu načistím zemiaky, dám na plech a hodím do rúry a na vrch dám cibulu nech to majú mastnejšie. aby neboli za hodinu hladný a urobím im k tomu ten bačovský bryndzovník čo je na minibazáre ale bez klobásy len zo slaninkou. 😀

vanja
16. říj 2009

u nás dneska neprší, tak dúfam, že sa troška umúdri počasie, ale pod mrakom je

vanja
16. říj 2009

veronkja ma napadlo že som už dávno nerobila živánku
mňam

veronkaj
16. říj 2009

živánska je fajn, ja skôr rozmýšlam, či to napácované mäso šupnem na plech alebo do misy z ján. skla a pridám tam ešte plátky slaniny, ako ich poznám oni budú pri tom čo to popíjať. tak že nech neprídu ako dogy domov.

frisbee - ja mám pocit, že mi to nemyslí dlhšie, najradšej by som spala, celé hrdlo ma bolí a tak nič moc 😝

vanja
16. říj 2009

veronkaj takslanina potom im urobí dobre :- 😀 😀 😀
viac vydržia
😀