S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
26. črc 2009

😀 😀 😀 😀
no my sme mali vážnu tému, a to o pedofílii, lebo teraz na slovensku boli 2 prípady také čerstvé, takže sme to museli prebrať.

frisbee
autor
26. črc 2009

to je správne,ja som mladú učila v Brne,že sa nemá púšťať do reči ani so ženami,nikdy nevieš,že?A fakt je,že ke´d chodila do druhej triedy,nejaký úchyl zatiahol jej spolužiačku kamsi do pivnice...toto sú veci,ktoré sa s deťmi musia preberať,aby im to nezničilo život. 😠

frisbee
autor
26. črc 2009

ten moj je nervný,že ráno vstáva a ja tu svietim,idem spinkať,zajtra budem plne k dispozícii.papapapa

vanja
26. črc 2009

tak dobrú noc 😔

simona55
27. črc 2009

dobre ranko. opedofilii by som vedelavela pisatale ml.dceraeste chrpe a nechcem ju budit z tukanim mozno neskor. 😀 😀

frisbee
autor
27. črc 2009

ahoj,simonka 🙂 🙂 🙂 🙂

darina60
27. črc 2009

ahoj simi, akoj fris, som v práci, vidím, že vy ste ponocovali 😉 Ja sa dcéru bojím pustiť aj do školy pomaly 😉

simona55
27. črc 2009

no mozem zacat od znovu lebo mi to celevypadlo ☹ 😠

simona55
27. črc 2009

nieco o pedofilie a ja som mala taky probem ze ked syn str.mal4,5roka v susedsve byval jeden hnus pedak moj maly sa hraval blisko koni ako ze mastale ma mame kone a on rad tam chodil aten chalan sa tam obsmietal ale mne ani na um neprislo ze onmu chce ublizit. vtedy sme este byvali u svokrovcoch. vsetci boli v robote a ja sama z 2ma detmi doma ,.maly ako inokedy pri konoch krmil ich , no a ked somho volala papat on bezal a potom taky vyplaseny mi hovori mami ja som krical ale si ma nepocula. a naco si krical? bal som sa od petra vtedy mal asi16rokov a co ti robil? strasil ma z potkanmi ked mu nepobozkam pipika ze ma hodi knim.no a mne bolo zle , a vravim mu a co bolo potom ze sme sa hrali na mamicku a ocinka a on bol holy. ale moj maly sa nie tej jeho nahoty bal ale tych potkanou. on nevedel vtedy ze preco je niekto holy bol este maly. ja somledva cakala domou manzela a vravim mu vypocuj si prosim ta maleho lebo sa mi nechce verit ze co hovori . ale to mi bolo cudne ze ten chalan bol do pol pasa holi a bola strasne zima bol koniec oktobra no a potom som si zavolala to ho chalana a pitam sa ho ze co mi maly hovori on ze takesnim nerobil.teraz budemkoncit lebo maly mi vstal a place potom to dokoncim.

bambi09
27. črc 2009

tady orel,tady orel,hlásim príchod...
ale kým vás prečítam tu aj tam,tak to bude večer... 😀 😀 😀
nevadí,aspoň sa nebudem nudiť,aj keď ja neviem,čo je nuda 😉
tak idem čítať a potom sa ozvem 🙂 pekný deň všetkým 😉

darina60
27. črc 2009

vitaj orel, no konečne........................

frisbee
autor
27. črc 2009

simonka...to je hrozné,hneď ste to mali hlásiť. 😠

bambinuška naša....to je radosti 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
27. črc 2009

Dnes ma šefka sprdla, ale kedže som jej kamoška, tak si z toho nič nerobím, však nič hrozné sa nestalo 😉 Ked ma muž nesprdne, tak aby som nevyšla z cviku, baby píšte mám zlú náladu a chcem veselé príbehy, mna teraz nič veselé nenapadá................

vanja
27. črc 2009

ahoj simi, chcem vedeiť ako sa to skončilo.
Darinka, pondelkz bývajú také, že šéfovia sprdnú a potom ku koncu týždňa je im to jedno. Prípadne urobia to isté, ya čo ťa dnes sprdli. / Ja som robila šéfku/. 😀 😀 😀 😀

simona55
27. črc 2009

dokoncim co som zacala, potom kedsom toho buzeranta 😠 zavolala nech mi povie pravdu tak bol taky tichy ako ked ma niekto vynu. mal statie ze bolo oplotenie ked neni tak asi dnes nezije a manzel sedy v base. 😠 rozumieteze preco to vravim a potom som urobila jednu velku chybu ze som maleho okupala a tie veci co mal na sebe hodila do pracky lebo prave vtedy mi isla pracka. a na druhy den som isla na policiu. a tam si ma vypoculi a prisli na miesto cinu museli sme ukazat kde sa maly hral ale kedze on bol maliky tak som to robila ja,maleho som no.sila psychologovi a co ja viem este kde ,bolo to strasne. 😠 ☹ a potom si vypoculi aj maleho u psychologa, a on povedal aj take co mne nie .ale podla psychosa tam nedoslo nastasie k nasilu lebo by to mali inak znasal. on dostal 10mesiacov podmienku a potom sa mu nakopilo plno kradeze a v 19ho zavreli na 6rokov. ale maly na to zabudol. lebo potom z memu nevraveli nic ked bol vetsi. potom som ho uz nepustala ku konom sameho hoci velmi plakal ze koniky su hladne on im usi dat papat ale potom som mu vysvetlila ze zachvilu upracem a navarim pre ocina a sestru a potom pojdeme ok? a pekne ma na schodoch sedel a cakal ale 100krat mami uz ideme ale sam nesiel.teraz by sa vedel ubranit je sama sila a velmi tvrdohlavy.ale nevadi ved ho nasvete milujem. 😀 😀 😀

simona55
27. črc 2009

a ozaj kuki do albumu tam je s dcerou 😀

vanja
27. črc 2009

doživotie by som mu dala, a toto čo mu visí odrezala so skalpelom, pomaličky, sviniar jeden.
ja by som ich všetkých vykastrovala a nie ako u nás trikrát a dosť, ale raz a dosť. Zatvoriť za mreže a sedieť nie2-3 roky, ale min. 20.
Veď aj v čechách čo bol ten prípad čo zavraždil toho malého chlapčeka? 🙄
to sú svine nie ľudia

frisbee
autor
27. črc 2009

bože simonka,to je strašné.... 😠

simona55
27. črc 2009

to slovo ze pedofilia som nikdy v zivote nepoznala, ani nepocula . pritom strasne vela citam a pocuvam radio tv nemusim 😀 a potom o tyzden ako naschval vydela v relacii familia takyto podobny pripad a az vtedy som pocula to hnus slovo.

vanja
27. črc 2009

no ale dcérka mi volala, že zatiaľ je tam super, je so svojou kamarátkou na jednej izbe, dvojposteľovej, tak snáď jej tam bude dobre. 🙂

darina60
27. črc 2009

tak vidíš vanj, je spokojná a ešte bude mať aj zážitky, našej nič iné neostáva len hrať sa so svojími bratrancami o polovicu mladšími, keďže spolužiačky má zvačša na prázdninách

frisbee
autor
27. črc 2009

vanjuška,nakoniec sa jej ani domov nebude chcieť 🙂

vanja
27. črc 2009

no to dúfam, že nie, že domov sa jej bude chcieť prísť, ale nech sa jej ta páči a nech sa jej bude chcieť ísť aj o rok.

bambi09
27. črc 2009

baby,sme až na druhej strane,kde ste všetky??? 😕 😕 😕

frisbee
autor
27. črc 2009

tu som 😀 ,vy bezo mňa nefungujete? 😀 😀 😀

bambi09
27. črc 2009

no vidíš,nikde nikto,Ty to vždy zachrániš 🙂 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
27. črc 2009

čo keď skolabujem na kopci,to sa budem týždeň plaziť k notebooku 😀

simona55
27. črc 2009

fris co si myslis dari sa ma dobre? je spokojnejsia ? asi si vyriesili situze?vies onej nieco? a vy vsetci co nove? ja si uz len citam vase prispevky teraz nemam temu. ja ozaj bambi kde a kade ste boli na dovolenke?

frisbee
autor
27. črc 2009

simonka,spokojnejšia je,ale čo bude ďalej,nik nevie,myslím,že ani on.Nie že nám utečieš preč,už si naša 🙂

vanja
27. črc 2009

simi: moja staršia má veľmi rada koníky. Keď písala Ježiškovi na vianoce list, tak tam napísala, že nechće žiadne darčeky, len aby jej priniesol živého koníka pod stromček. A priniesol, ale plyšového. 😀 😀 😀 😀