S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
24. říj 2009

Cafte dobre ste tahali do ranka bieleho ... 😀
Iba vas chcem pozdravit ideme prec starej babke pomahat s drevom teda chlapi a my ideme upratat hrob tak mala bude mat zazitok od rana je hore gagagaga vie ze babka moja ma husy tak sa tesi jak si decko zapamata ze? a to tam nebola dlhu dobu 🙂 aj pol roka 😅 tak trpazlice drzte sa aj ked je uprsany den tak vam prajem pekny viikend .. odpocinte si 😵

nikinka008
24. říj 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

nikinka008
24. říj 2009

namna si tu nik nespomenie? 😕 😔

nikinka008
24. říj 2009

jalao....neda sa ostat na vianoce doma manzela nepustia z roboty 😖 ale lepsie ako nic 🙂 ...ideme spolocnostou danube wings za 2 hodny sme doma dufam ze bezproblemovo 🙄 ...

nikinka008
24. říj 2009

bambi....zatial nieje na com setrit peniazky 😖 stale daco treba 😅

nikinka008
24. říj 2009

vladi,,,,videla som maleho drobceka,,,kraasny alebo krasnaa ale hlavne nech zdrave 🙂 😉 sa pamatam ze este doma moja gynekologicka mala nejaky problem stym ze by mi spravila foto 😠 a ked tam bol manzel somnou a videl aky ma pristup tak ze vraj tam uz nechce ma vidiet chodit 😖 ale kartu tam este mam ale uz by som tam nesla 🙄

martinano
24. říj 2009

ahojte babulky
nebola som tu sto rokov ☹
sme ok, stale sme na slovensku ja som s malym zostala este, napisem viac, ked ulozim dieta 😉

frisbee
autor
24. říj 2009

ahojte...tu indiánska babička 😀 😀 😀 😀 ...neboj niki,myslíme na teba 😉 ...ahoj.,martinka,ako je?Pevne dúfam,že si v pohode 🙂 🙂 🙂

nikinka008
24. říj 2009

bambi..a mne fotku neposles aka si pekna teta 🙂

vladkaz1
24. říj 2009

cafte sme doma ,No Nikinka teda a to co bolo za dokinu ,ani moj nebol so mnou lebo bol v pracia le chcel by ist, baby stara babka nas tak prekvapila sme tam malo a malej akoze k 2 rokom a aby mala na nu pamiatku dala zlatu retiazku so srdieckom .. uplne uzasne kazdemu z nas dala volakedy aby sme si ju pamatali nejaku pamietku mali ... tak aj na nasu malu myslela pekne gesto od nej ze? 😵

bambi09
24. říj 2009

ahojte 🙂
mňa dnes bolí hlava,jak sviňa 🙄 🙄 🙄
niki,akože si na Teba nespomenieme??veď Ťa spomíname každý deň 😉 hoď mailovku do IP,pošlem fotky,ak chceš 😉
martinka,už asi 5x som išla písať,čo je s Tebou-že si na SK a neozveš sa a stále zabúdam 😅 sklerotická babička 😀
tak ako moja??doma dobre? a na ako dlho si zostala??
niki,veď ja viem,my tiež nič neušetríme,stále niečo treba-deťom,do bytu atď.,počas materskej sa to jednoducho nedá,človek je rád,že nejako funguje 😝 😝
včera sme synovi kúpili nohavice oteplené,tepláky a bundu na telesnú,spoďáre na zimu,otepľovačky,také fajné lyžiarske gate mali zlacnené v Tescu za 11 euro,predtým stáli skoro 40,no nekúp to 😅 láme nás na ďalší lyžiarsky v januári,tak uvidíme,čo bol pred dvoma rokmi sme za to vycálovali do 10.000 Sk,lebo sme kupovali všetko-lyže,prilbu,palice,lyžiarky,oblečenie+ubytko a cesta 😝 😝 lyže síce dostal ako vianočný darček,ale aj tak,my sme kedysi platili pár stovák,lyže nám požičali zo školy...teraz je to fakt nákladné 😝
takže ono stále niečo treba,hlavne keď Ti decko vyrastie zo všetkých vecí a treba komplet celý šatník doplniť 😝
Vladenka,tak je to fakt milé od babky,že na vás myslí,aj na pravnučku-milá babička 😵 😵 😵 a Macko Pú sa má ako?? 😀 a drahý už poslúcha? 😀 😀
ako ostatné??
indiánska babička,ako??prší u vás??dík za maily-som sa zarehotala 😀 😀
Simonka asi zas sexuje a Darinka relaxuje 😵 Simi,ja viem,zabudla som-dopošlem 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

bambuľa,no už som chcela najať Holmesa,aby ťa vypátral 😀 😀 😀 😀 ...tak sme sa boli pozrieť na štart Hubertovej jazdy,v rozvernej nálade som hulákala Hatátitlá,Hatátitlá,chlapi nedýchajte...a Já bych si chtěla pohladit teho koňa...oko bolo v rozpakoch 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty divoško... 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. říj 2009

a čože porábate??že je tu zrazu ticho?? 😕 😕 spíte??
my sme mali polopyžamový deň,ale niečo spraviť treba 😀 😝

frisbee
autor
24. říj 2009

ja som poobede hrabala lístie,teraz som zmrznutá,tak sedím,dávali Kočku na rozpálenej plechovej streche s Tayllorkou a Newmanom,tak som kukala. 🙂 🙂

bambi09
24. říj 2009

hmmm,tak si si mákla 😉
ten film je dobrý-poznám,my sme pozerali na Jednotke Jack a Sára-pekný film,aj keď smutný
som kúpila včera Dobré jedlo a tam všetko gaštanové 😀 hneď som si na Teba pomyslela 😉

frisbee
autor
24. říj 2009

bééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ☹ ☹ ☹ ☹

bambi09
24. říj 2009

čoooo???? 😕 😕 😕
a ešte k tej peknej tete 😀 😀 😀 Simonka ma teda dobre rozosmiala 😀 😀 😀 ja som len obyčajná mama 😉

frisbee
autor
24. říj 2009

gaštanýýýýýýýýýýýýýýýýý ☹ ☹ ☹ ...hovienko si,pekný trpaslíček si,a až skončí toto kojace a teniskovo-športové obdobie,keď beháš za malou,urobíme z teba takú Lollobrigidu,že sa opice potatajú 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa potatám z Teba,opice sem už nepleť,prosím,to je dávna minulosť,nech ostanú tam,kde sú 😉 tu ich už nikto nepotrebuje 😉
ste zlaté,ja mám doma zrkadlo,ale tak dá sa na mňa dívať,keď vidím Adelu 😀 😀 😀 ale nie,myslím,že jej ten nos sekne,síce jej je už všade priveľa,ale je inteligentná,tak nemusí byť aj prenádherná 😉 postavu má,vlasy má,oči má pekné,len ten nos a malé cici,ale nikto nie je dokonalý,nie? 😉 preto je svet peknú,že je pestrý,bola by nuda,keby sme boli všetky vysoké,štíhle,ceckaté,krásne 😀 😀 😀
aj Edith Piaf bola svojim spôsobom nádherná... 😉

frisbee
autor
24. říj 2009

no kam si sa až dostala...a Tutanchamón bol tiež pekný 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. říj 2009

baby to co tu je jaka debata????? 😀 😀 😀 ja sa s vas poseriem 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

vladenka drahá,hahahahahahahaha...som rada,že sme ťa rozosiali 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

rozosmiali,ty vole 😀

vladkaz1
24. říj 2009

😀 😀 😀 😀 no ved clovek ked to cita tak sa sula jake dristy pisete ja to neviem veru .. ja som taky suchar 😝 v poslednej dobe a ani sa mi nechce v podstate .. 😅
Jaj moj chrape inak spravili dnes toho dreva strasne vela ... ale este tam zostalo len s mojim tatom to robil .. stary dedko je taky no chory ufrflany a uz dost zdravotne na tom zle a chudera babka ta to cele uz obsiera 😝 .. no co uz clovek ktory ma bolesti takze ze ma uz rakovinu v kostiach nic prijemne .. tak je zly jak cert a chuda babka ...
inak sme boli na hroboch mala bola jak hnoj vsade strcena aj v sliepkach .. 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

no,moja,veď preto sme si tú tému založili,odľahčiť ten život 😀 😀 😀
a čo píšeš o starých rodičoch.... 😕 😕 😕 😕 to mi je ľúto...dúfam,že sa držíš a nestresuješ ☹

vladkaz1
24. říj 2009

Ja v poho .. ale babky mi je dost luto je to vsetko na jej ramenach ale nasi jej pomahaju ako mozu aj dedka vozia na chemoterapiu uz mu sem tam aj mozok vynechava .. a preto sa jeduje ma 73R. on bol cely zivot taky jedos .. 😔

bambi09
24. říj 2009

Vladi,tak s tým dedkom mi je to ľúto 😔 aj babky,že je všetko na nej ☹ nuž,to je život,ja hovorím,že nie je možné,aby veselý človek bol na starobu frfľoš,aj keď vek a choroby človeka zmenia ☹ ale kto je jedovatý ako mladý bude taký aj na starobu 😝 😝
fris,Tutanchamón bol fešák,aj Peyrack aj Quasimodo 😀 😀 😉

vladkaz1
24. říj 2009

bambi tak ale nebavme sa o tom 😝
No to posledne akoze Quasimodo asi eeeeeeeee.... Ja mozem Angeliku .. a tam bol taky fesak 😀