S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
28. říj 2009

Ahoj Veronka a ostatné dievčence 😉 😉 Julka, ďalšia pracujúca, čo ma necháš nech Ťa predbehnem či čo?
Mi už máme tatina doma, doniesol nám malé darčeky zo služobky, uhorka síce nebola, lebo bol veľmi unavený, šoféroval 5 hodín ale škrabkanie bolo 😀 😀 Ale nie pri počítači ale pri telke. 😀 😀

darina60
28. říj 2009

Ozaj Veronka, idem ti napísať ip.Tak ďalšie choré dieťa ☹
Fris aj mna by zaujímalo načo ti je tam otvor na šulína 😀 😀 Neopovedala si 😀 😀
Vladi držím palce u dr. 😉

veronkaj
28. říj 2009

no vidím že som vás riadne odradila, ☹ to som nechcela
viem že každá máte dosť svojich strarostí a problémov ja som sa v podstate vykecala počítaču.

takže zmeňme tému

- vladkaz - podaj potom správy ako dopadol dobre či maličký náš Macko PU je v poriadku držíme palce
- bambi, vanja, moja kočka začína byť tiež už chorá dúfam že u vás už je lepšie
- fris pekn dospinkaj po nočnej a potom príď
- darinka - super, len tak ďalej a neboj bude aj uhorka a darčeky sa určite páčili
aj ostatné čítam priebežne

a všetkým pekný deň

jalao
28. říj 2009

Nazdar vsichni! Konecne som sa prihlasila, riesim pracovne tazkosti, nie riesim, priam s nimi zapasim!! 😕 😕
Dari, to je pekne, ze dostavas darceky, u nas sa toto moc nerobi, MM na to skratka nie je.. ☹ ☹
Ja som vcera rozmrazila mrazak, aspon mam do zimy pokoj, akosi nemrazil, vytiahla som Tanicke zmzku a zmrzka na kasu...tak ma hroza premkla...inak by som si to veru ani nevsimla, mrazak plny veci a v nom 0 stupnov...no nic moc, nastastie potom naskocil a dnes som sa divala rano, je tam minus 19 😀 😀 MM ma novy mobil, tak si viete predstavit, co robil cely vecer 😉 😉 😉 Dnes ma volejb. turnaj, tak ho ideme s detmi povzbudit!!!

veronkaj
28. říj 2009

jalao - tak to si vieme predstaviť čo robil celý večer, hral sa s mobilom, poznám to
pekne ho povzbudte nech vyhrajú, a mrazák - ešte že vonku nieje nad 25 to by bola iná sranda ale aj to dokáže nahnevať

a nezápas ty si šikulka raz dva vyriešiš

jalao
28. říj 2009

vidis, veron, ja zapasim tu...on na palubovke v teniskach 😒 😒 😒 No aky je toto zivot?? 😝
😀 😀

vladkaz1
28. říj 2009

ahojte som doma mam knizocku konecne aj taky pekny obal som dostala ,sa tesim vsetko oki 🙂
veronkaj mrzi ma ze vsetko sa tak serie .. nakopat ich tych nasich chlapov .. 😝 , neviedia nic od seba to je hruza ..
no Puh mi dnes dovolil aj zjest parku tak som kenecne neni hladna a neni mi zle .. 🙂
kde to vidite ze som 11 ty tyzden? v pase?

darina60
28. říj 2009

Veronka, mna si neotrávila a myslím, že ostatné tiež 😉 😉 Ešte ti odpíšem na ip 😉
Julka, môj tiež mi darčeky nenosí, ale detom vždy so služobky dáku drobnosť, maškrtku a pod. Ale tentoraz som asi poslúchala tak mi čokoládku doniesol 😀 :
A dnes by sa mohli medzi nás pracujúce zapojiť aj nepracujúce ako včera 😝 😝
Mi nemáme šéfku dnes v práci takže pohoda 😀 😀

jalao
28. říj 2009

Vladi, ano, mas to v pase...zjavne uz pomalicky ukoncis ten neprijemny prvy 3mester, tak uz ti bude isto lepsie...No ten Pooh je ale laskavy, ze ti parek doprial! 😀 😀 😀
Dari, to je ta sefka v tych tangacoch? 😉 😉 Ale to asi plati len na letnu sezonu...ci sa mylim? 😅 😅 😅

vladkaz1
28. říj 2009

aha lebo mne sa to nezobrazuje len termin porodu .. hmm 🙂 idem si lahnut 😀 kym je stary doma moj 😀
poslala som vam vam mail len neviem ci uz to nemate nahodou ..

veronkaj
28. říj 2009

vladkaz supeeer gratulujem, zlatíčko krásna knižôčka však??? 😵 😵 😵 hlavne že ste ok a macko je asi hladný ked dovolil mamine papať je to odneho veľmi milé a bude to len lepšie neboj 😀 áno vidíme to pri tvojom mene že máš 1 dieťa a si v 11 tt.ako to ubieha rýchlo

ja tu mám šéfa, potom idem do druhej práce, mám pre nich veci, odovzdám a idem za cicou, tá si doma urobila panadol ten horúci a zjedla rožok a leží, hafan dnes je u nej v izbe ten bude unudený 😅

nebude sa im to páčiť že poobede robiť nebudem ale dcéra je dcéra, bola som s ňou hore ešte po tretej ráno a o dve hodiny mi zvonil budík, k tomu ten nepríjemný večer tak som ako zbitý pes.

a lady sa pohli asi ožiarenie : máme zvyk si zaželať sms alebo tel. dobré ráno, tak som ráno napísala dobré ráno muc, a odoved prišla : dobré ráno miláčik, chýbala si mi /v noci som spala u dcéry v izbe/. tak som odpísala že nech to berie z tej lepšej stránky aspoň mal viac miesta a zaspával pri telke ako je zvyknutý.

postupne sa tu nazbierame.

darina60
28. říj 2009

Julka ano, to je ta v tangáčoch 🙂 🙂 Leto, zima, to je jedno, tangáče musia byť. 😀 😀 Minule nám ukazovala ako má ukončené leginy, dvihla suknu, tak sme videli aj tie slávne tangáče 😀 😀 To takú šéfku nikdo tu nemá čo 😀 😀 Včera ma sprdla a potom sa mi ospravedlnovala, nemala začo, lebo som si to zaslúžila 😀 😀 Ale nebolo to nič pracovné 😀 😀
Vladi, ale to ubieha, alebo len mne sa zdá 😀 😀
veronka, neboj bude dobre, ale netlač na pílu, on sa rozhýbe aj sám 😉 😉 😉

veronkaj
28. říj 2009

darinka, neboj už nebudem tlačiť na nič, budem akurát kúsať si do jazyka ked dačo bože ako dobre že nie som jedovatý had.

dnes asi aj ja pôjdem do hajan skôr, uvidím ako bude slečne ale mám hlboký deficit spánku a to som chcela večer ešte niečo robiť. no uvidíme, už mám štvrtú kávu a som jak pes basetský z unaveným kscichtíkom

jalao
28. říj 2009

no dievcata, dnes je tu totalna absencia....kto vam platit tuto ulevaren? 😀 😀 😀 😀
Ja som sa trosku spamatala, z najhorsieho som na par dni vonku, robota zatial nikomu neusla, ze ano... 😅 😅
a co ostatne, driemete? 😉 😉

frisbee
autor
28. říj 2009

dobré ránko,už som si myslela,že zle vidím,kam ste sa prepadli,som vás nemohla nájsť.takže ahojte všetky moje 🙂 🙂 🙂 🙂 ...dari...pokúšala som sa tým otvorom na jágrovkách cikať bez toho,aby som si musela vyzliekať gate...nešlo to 😀 😀 😀 😀 😀 ...takže akurát na prievan je 😀 😀 😀 😀 ..a ja chcem vidieť šéfku v tangáčoch! 😀 😀 😀
jalao..tak vydrž v
tej práci....no teda
vladi,no to som rada,že si papala 🙂
veri...za prvé kľud,to chceš od chlapa moc,aby hneď reagoval 😉 ,im ten mozog funguje inak.oni to musia rozchodiť a až potom ti je schopný odpovedať...my myslíme aj cítime zároveň,oni nie.ty si ho zaskočila 🙂 ...z toho by som si hlavu nerobila,i keď ´ta presne chápem,ako to myslíšNechaj ho,nech koná,ty si svoje urobila,nech sa snaží on,keď oni sú chlapci fakt pomalší.Netráp sa,moja 😉

frisbee
autor
28. říj 2009

kočky,rýchle do našej smutnej témy,je tam zabacek!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bambi09
28. říj 2009

ahojte 🙂
ako hlboko sme klesli 🙄 😀
nestíham čítať,len vás pozdravím,potom postupne dočítam,pijem kávu s malou,ja naozaj,ona akože,nalieva si do mini šáločky vodu 😀
v hlave mám dnes Alexandrovcov a kladivo 🙄 🙄 🙄 asi sa mení tlak,lámalo ma v noci v píšťalách,bude pršať 😅
fris,vyhajaná??idem mrk aj vedľa a teodorke ďakujeme za vylepšenie skóre 😀 😉 môžeš aj častejšie 😉

bambi09
28. říj 2009

fris,nehádaj sa v takých témach a sem poď,ja Ťa milujem,Ty si môj blížny a kdesi sa túlaš 😀
viem,je to vážna téma,kočka odoláva bombardovaniu,ale furt jak verklík,všetci sú zlí,len oni dobrí,jediní,vyvolení... 😒 😒 😒

frisbee
autor
28. říj 2009

kua,ja som nas.aná 😠

frisbee
autor
28. říj 2009

no ale odpovedať na normálnu otázku normálnymi slovami nedokáže...
už som kľudná,ale unavená,preto som podráždená 😉

bambi09
28. říj 2009

viem,preto tam nelez,tu je vždy pohoda 😉 tu máš byť 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

tak 🙂

bambi09
28. říj 2009

tam môžeš ísť,keď budeš vyhajaná a v pohode 🙂 😉 tu kedykoľvek 😀 ja som sa z teodorky skoro pos.ala 😀

teodorka
28. říj 2009

bambi jezisi to aj tu riesite moje sracky?????????? 😀 😀 😀
Vy tu ako citam tiez ine haluze popisete 😀 ale vzdy lepsie ako sa hadat ...aj ked aj adrenalin niekedy nie je zly

bambi09
28. říj 2009

teo 😀 😀 😀 😀 to len tak na okra,fris lieta po témach,kde sa rozčuľuje,tak nech ide tam,kde má 😀 😉
no,hádať sa tu nemienime,ak niekomu niečo vadí,vyjasníme si to z očú do očú a je dobre 😀 😉
ono nemáš na MK veľa tém,kde sa neháda,tak mi si tu tak udržiavame také teplo"rodinného kozuba",kto má problém,napíše a je mu lepšie,kto má humor,napíše a je lepšie všetkým 😵 😵
a dík,že vylepšuješ skóre,trpaslice sa zas flááákajúúúú 🙄 🙄 🙄 furt len chlapom okolo riťky,deťom okolo riťky a potom to tu aj tak vyzerá,samé hovienka a sex 😀 😀 😀
idem aj ja tomu môjmu poskákať,je hladný a hladný chlap je nebezpečný,však fris?? 😀 😀 😀

bambi09
28. říj 2009

a ešte musím,lebo zas zabudnem, Martinka,ešte si na SK???ozvi sa,čo máš nové 😕
aj ada len sem tam zablúdi,aj tinika dlho nebola a tu je toľko miesta pre dobrých ľudí 😅 😅

frisbee
autor
28. říj 2009

tei,sem chodíme odpočívať,to je naše hniezdočko 🙂 🙂 🙂 🙂 ..a tvoje sračky sú aj našim problémom...také sme dobré duše 😀 😀 😀 😀
ja už som nebezpečného nakŕmila,teraz mu to trávi vedľa pri telke 😀 😀 😀 😀

teodorka
28. říj 2009

to je pekne ze ,,nebezpecneho" 😀 aj moj je hladny zurivi 😀 vtedy pekne slova nepomahaju 😀
ja som doma s Teom ten robi to iste co ja 😀 tuka nepritomne do klavesnice 😀 ale uz mu to zatrhnem o 19 00...a mm isiel zhadzovat kila na trening aj s Tomim 🙂

frisbee
autor
28. říj 2009

no veď si vymyslel,že rezne na obed,ja som vstávala okolo pol druhej,myslím,než som sa rozhýbala a začala variť,tak tu chodil ako tiger s besnootou..normálne si uvarí sám,ale toto nevie,a nechápe k tomu,že som mimo...ešte ho nechám 10 minút,a potom mu pojdem stiahnuť tepláky,aby vedel,že život není peříčko 😀 😀 😀 😀

teodorka
28. říj 2009

fris to preto lebo ponocujes 😀 😀
pekne o deviatej do postielky a rezne bude mat tiger uz na ranajky 😀
ale to nie je ani moj pripad ...no poradit viem rychlo 😀 😀