S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
13. črc 2009

tak,tak,rovnaká krvná skupina a aj ostatnééé,mimochodom,ja mám 0 Rh pozitív,ak budete potrebovať,scedím vám,aj keď som ešte nikdy krv nedarovala 😀 😀 😝

frisbee
autor
13. črc 2009

však preto sme sa tu všetky našli,to bol osud,vy krvné skupiny 😀 😀 bambi,neceď,šetri si,máš vzácnu 😀

bambi09
13. črc 2009

no,pre vás aj krv prelejem,ak bude treba... 😀 😀 😀 a darinke vďačím za veľa,večer sa mrknime aj do starej témy,nech to tam nemrzne a dari má čo čítať 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
13. črc 2009

večer musíme,ja mám nervy s žabky ☹

ada32
13. črc 2009

bambi aj ja som krpata.odomna je aj ten najmensi chlap o hlavu vyssi 😀
aj ja som bola proti rozdeleniu,ale co uz.
a moravu mam este radsej ako cechy.
my sme chodievali na moravu na zakusky o.i.
fris nepznas "kominikov"?genialny zakusok.pre mna najlepsi na zemeguli.naspodu duta misticka zo zltkoveho cesta ako sa robia rakvicky,vyplnena tusim nejakym zltkovym kremom,a navrchu slahacka biela aj parizska-taka naozajstna smotanova.a ozdobene hroznom a visnou.ten zakusok bol bozsky,absolutne neprenosny,lebo bol strasne krehucky,ale mnaaaaaaam.
uz som ho roky nikde nevidela.ani na morave.a u nas to ani nikdy nebolo ☹

ada32
13. črc 2009

a prsia 😀 to je asi na mojom tele najvacsie. 😔 😀

vanja
13. črc 2009

čaute baby. Tak vy sta sa tu už poriadne rozpísali. Ja som až teraz došla, lebo som robila na obed rybu, takže obed trval dlhšie, naložila som zobár uhoriek do fliaš, poupratovala a teraz popíjam kávičku a čakám kedy malá vstane. 😀 😀 už sa mrví, ani kávu v kľude nevypijem.
A čo sa týka vodičáku, ja som ho robila na 30 rokov, a mala som z toho panický strach.
😎 😎
Ale chce to len tréning a tréning a hlavne šoférovať. 😀 😀 😀

vanja
13. črc 2009

no idem malá už vstala, tak čaute večer som tu jak na koníkovi. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

no tuším sa téma mala volať ceckane 😀
ada...zákusok nepoznám,v ktorom meste si ho jedla????
vanja...večer budeme čakať na zabacka ☹.

ale kočky vobec nemusíme byť smutné....pretože ani rozdelenie nás nerozdelilo 😀 😀 😀
ja pojdem preč,ozvem sa tak okolo 20.hod.,tak tu buďte..sa teším jak decko 😀

kubaka
13. črc 2009

fresbee - to je sranda - mě se při prvním vycouvávání z řady stalo úplně totéž - odřela jsem dveře blatníkem, autu vlevo - vidím, že nejsem výjimka a jsou to chyby začátečníka. Nejsem mrňavá a Panda má posed docela vysoko, tak aspoň vidím. Mám stejný názor na spoluřidiče - nevěřím, že vědí, že mám přednost 😀 Baví mě jezdit

Můj muž tu také žije skoro 30 let, od 15 let, kdy šel na střední filmovou školu do Prahy. Ale píše česky snad líp než já - tvoje psaná čeština je taky bravurní

bambi - ale vzácná je pokud vím O rh negativní - to je ta univerzální - O + je běžná, tím ovšem nesnižuji význam tvé krve 😝 😀 má ji můj muž a já jsem A rh negativní, takže po porodu mě očkovali...

ada32
13. črc 2009

vzdy sme ich kupovali v uherskom hradisti.aj ked sme ich niekedy doniesli v krabici v zubozenom stave,doteraz na ne spominam 😢 😀
kludne mozu sutazit s gastanovym pyre. 😝

ceckane?no tak aspon nie som sama.ktore nemate ,dajte silikony.konecne sme tu vsetky podobne a nikto sa mi nesmeje za moj 10cm obvod a DDkosik 😝 😔 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

ja som fakt závislá 😀 😀 😀 😀 😀 akurát som nakukla kuky kuky a vy píšete,tak musím aj ja 😀 😀

kubaka....já mám střední filmovou školu...hodím ti jméno do IP...to je náhoda 🙂 díky za pochvalu,psaný projev mám podstatně lepí než mluvený 😀 😀 😀
adi....DD...to je ono...už viem,že sme sa všetky museli nájsť 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

lepí je lepší...se potatám 😀 😀 😀

bambi09
13. črc 2009

hahaha,že ceckane a prečo nie???nám majú niektoré čo závidieť 😀 😀 😀 😀 aj cici,aj rici 😀 😀 😀
a kubaka,to písala fris,že mám vzácnu,ja viem,že som taká obyčajná 😀 😀 😀 ale zas moju môže väčšina prijať 😅
a o košíkoch sa baviť nebudeme,lebo niekto to neprežije 😀 😀 😀 😉
no,frisbee,nie si jediná závisláčka tu... 😅 😅 😅 mne moja urevaná čertica hodinu zaspávala,ale už chrní,bože,za čo???
dnes len na ruky furt,ale konečne som si objednala nosič Liliputi 😀 😀 😀 tak ju budem nosiť na chrbte,jak nás babky nosili 🙂 🙂
a nerobte mi prosím chúťky na zákusky,adus,Ty ma týýýýraš,šak počkaj,muž ide objednať tú tortu,tak nech sa neopováži vrátiť s prázdnymi rukami z cukrárne,lebo skončí jak Van Gogh,odkusnem mu ucho 😀 😀 😀 aj tak je hluchý na to,čo mu hovorím 😅 😅 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

bambííííííííí...keď ja furt neviem,čo to je za zákusok...je pravda,že sladké moc nejem,až na výnimky..to,čo som jedla v Lotyšsku by som do seba mohla tlačiť vrchom-spodom-všetko úplne s tenulinkým cestom,jogurtový,tvarohový alebo
kyslosmotanový základ a ovocie...nebolo to sladké,ale osviežujúce...božské 🙂

ja musím autom preč a furt nie som schopná sa vychystať,že sem leziem 😀

bambi09
13. črc 2009

frisbee,mňááááááááááááááám,také mám najradšej,taký sladký lepizub som mala rada ako decko 😀 😀 😀
teraz skôr také ovocné a tak,ale to,čo ada popísala by som veru zožrala hneď,ada,zagoogli,že ako sa to volá 😅 😅
a fris,načo by si v tom teple niekam jazdila,zostaň pekne v chládku,tu s nami 😀 😀 😀
a ozaj,adi,pri Tebe mi neukazuje kôň Tvoju fotku,ale prsteň,keď sa šmyknem cez Teba 😀 😀 😕 😕 to čo to toto???

kubaka
13. črc 2009

ježiš - vy mi děláte ale chutě - to jsem si říkala, že nebudu tolik baštit a trochu zhubnu - a vy tu se sladkým. Ten zákusek co píšes fresbee se dělá v určité obdobě i tady, je nepečený a někdo mu říká malakov - nebo tak nějak. Piškoty, ovoce, a prolít šlehačkou smíchanou s jogurtem nebo kysankou - k užrání 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

no to práve bolo tak strašne moc druhov v tej Rige a tak zvláštnych,u nás som ich nikde nevidela,mňam.

bambi09
13. črc 2009

a čo,už si bola???kde si potrebovala ííísť??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

ja musím do mesta do bankomatu,čakám dobierky a nemám doma toľko peňazí,takže musím,aj keby som nechcela.Tu na dedine je na hovienko otvorená pošta...ráno hodinu a poobede dve,takže musím počkať na tú poštárku...kurníkšopa.

frisbee
autor
13. črc 2009

tu som 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

ceckane,kde ste???? 😀 😀 😀 😀

soanpe
13. črc 2009

ceckana
tu som, za kaktusoum 😀 😀
ja mam velké cici aj rici.

já som zasa vyštudovaná fotografka 😉

no. moje slovenčina už není košer, takže raději začnu plkat česky 😀

frisbee
já bych tak ráda vyrazila autem po Evropě 😵 😵 😵 i s mojí Sofinkou, momentálně brouzdáme pouze pražské silnice a blízké okolí 😢

bambi09
13. črc 2009

frisbee,ceckaňa tu 😀 😀 😀 ale len na skok,umýýývam a umýýývam a umýýýývam...a... 😝 😝 😝
čo som si to vymyslela??? ☹ ☹ 😒

frisbee
autor
13. črc 2009

soanpe,vítej do klubu,tady jsou jenom samé optimistky 😀
já jsem produkční 🙂
já sleduju všechny dokumenty na satelitních tv...viděla jsem bombasticky vabavený karavany...chápeš,,,jedu,líbí se mi někde zastavím...projedu všechno,i kdyby mi bylo 100 let 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

ještě abys věděla,proč Darinkina parta...https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tam budeme v noci...tam jsme se poznaly a spojily a pomáháme 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

😀 😀 😀 vabavený je vybavený...já nevím,co to se mnou je 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

bambi...kto mi dával rady,že čo možeš urobiť zajtra.... 😀 😀 😀

simona55
13. črc 2009

baby kupila som si 2casopisy a jednodocho niesom schopna si ich prelistovat lebo ma sem vabite.a radsejsi vas citam a smejem sa co friz vivadi. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

simonka....a to sa ešte krotím,lebo som dáma,ale až to všetko zo seba vychŕlim,tak sa pocikáte všetky 😀 😀 😀 😀