S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
28. črc 2009

len mu daj.
moja malá dnes zalomila o 20:30 a staršia už dúfam tiež spí.............
ale rozprávala som s ňou večer a že vraj je tam super, akurát si večer trocha poplakala, lebo jej bolo smutno. ☹

frisbee
autor
28. črc 2009

sirinka,nič si z toho nerobím,to bola reakcia na otázku mojej dcéry,nebudem sa tým zdržovať,akurát nechápem ľudskú zlobu...my sa tu medzi sebou poznáme a tým to pre mňa skončilo 😉 a toto je veselá téma.tak šup sem nejaké vtipné zážitky 🙂

vanja
28. črc 2009

sirinka a bol problém s odtavením?
fris ty počkaj, najprv preberieme kojenie, potom sex 😀

simona55
28. črc 2009

baby moje , dnes nam dcera povedala aby sme si sadli. ze nam povie nieco ako mne a mm oci mami , 🙂 😝 chcem vááááááááááám oznamit a zaroven sa spitat ci mi dovolite aby som mala frajera ☹ 😝 no ja strasne vééééééééééélky smiech 😀 😀 😀 😀 a polievka rovno z ust manzelovy na celu tvar 😀 😀 😀 😀 kym som sa ukludnila dcera sa urazila a odisla odstola, 😀 musela som ju prosit akoze aby prisla naspet a budem kludas,a vravim a koho alebo kto toje? ze vraj ten chalan co chodi k ockovy kukat kone 😀 ze vraj erik no mi zmanzelom zme naseba len hladeli. 😕 🙂 no ja som bola proti ale manzel ze nech spozna co je laska ved ma 17prec to vravel iba mne,nechcel pred nou. no nazajtra som zvedava ako sa chalan bude tvarit keddojde.a umlcal vsetkopred manzelom. 😀

martinano
28. črc 2009

ahojte konecne som docitala vedla ostala som v nemom uzase neviem co tam zverejnila uz to adminky zmazali,ale teda mam dost ☹
frisbee a babulky u mna mate obdiv a podporu aj darinka no vsetky ja trosku zanedbavam net v podslednych dnoch cakam navsetevu zo slovenska,tak chystam a mato nocnikuje,tak stale striehnem,kedze nerozprava len mi ukaze,ze sa mu chce 😅

bambi09
28. črc 2009

sirinka,my musíme hotový kúpiť,nemali by sme aj na dom aj hypotéku na byt platiť ☹
ale možno aj tým smerom sa pohneme,manželov kolega býva v Senci 😉 teda už bývalý,prepustili ho 😒
vanja,to by mne vyhovovalo,keby mi malá tak zaspí,ale dávam ju spať poobede skôr,tak to ani náhodou,vyspevuje v postieľke,váľa sa po mne,pichá mi do očí,keď sa tvárim,že spím,tak ju nechám ešte behať,nech sa unaví,ale to je nezmar,ja ju vôbec neberiem ako chorú 🙂 😉
som zvedavá,ako dopadneme o mesiac v Kardiocentre,aj sa bojím ☹
ale fris chcela o sexe,tak čo dáme?? 😀 😀 😀
sirinka a to si kojila obe naraz??klobúk dole,čítala som o tandemovom dojčení,ale si to neviem predstaviť,nie je to vyčerpávajúce??

vanja
28. črc 2009

simi a ty si nemala frajerav 17 tich? 😀

sirinka
28. črc 2009

vanja... v podstate odstavit nebol problem...ale odstavila som ju, lebo mi zacala robit rano sceny ked som nahodou kojila magdalenku ked sa ona zobudila, zacala vrieskat a ze chce hned...tak som ju odstavila uz uplne...ale ona uz si cuckala len tak dva tri krat denne...nic vazne...

a sex...uf...u nas momentalne z casu na cas rychlovky, ked magdalenka na nas neguli svoje ocka...takze ani nie je o com pisat....alebo zeby nejake spomienky som vytiahla hehe

sirinka
28. črc 2009

bambi no aj take tu zacali stavat holodomy ze na kseft ale prisla kriza a sa nepredavali...a toto je teraz ta smiesna cast...tak prislo par chlapov a normalne tie domy...tehlu po tehle zase rozobrali, uhladne naukladali na palety a som zvedava, co bude dalej... inac my sme trosku mimo senca, iba katastralne patrime pod senec...

vanja
28. črc 2009

fris už sme pri sexe
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sirinka aj my sa s manželom teraz "riešime" len tak dlho ako malá dovoli 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. črc 2009

ja hej a nie prvého,simonka,dcéra je zlatá,ja som sa teda mamy nepýtala 😀 😀 😀 ale vo všetkej počestnosti,ja som staromódna 😅

sirinka
28. črc 2009

vanja klarka bola v tomto velmi vstriecna...dobre spavala a vo svojej izbe skoro odzaciatku...ale tato mala opica len pod mojou pazuchou celu noc... a sa potom sustred na sex hmmmm

vanja
28. črc 2009

sirinka poznám to 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
28. črc 2009

vies vani ja som nemala frajerov ja som mala uz manzela v 16,5 😀 😀 😀 😀 a sedemnasstke uz ju dceru 😀 😀 ale chvala bohu nebanujem lebo mam najlepsieho najkrasnejsieho najstarostnejsieho otca a muza a ozaj najsexi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
28. črc 2009

no simona
spadla mi sánka
to si nejako skoro začala nie?
a dcéru vysmeješ

bambi09
28. črc 2009

sirinka 😀 😀 😀 😀 😀 u nás detto,ale užívajme si to,veď tak rýchlo vyrastú,baby,mne došiel nosič a ešte som ho ani nevyskúšala 😅 😕
simonka,Ty tak krásne o tom Tvojom píšeš,ááách,Ty ho musíš stráááášne ľúbiť,teda veľmi 🙂 🙂 🙂 😉
frisbee,kde si?? 😕

vladkaz1
28. črc 2009

babyyyyyyy musela som prchnut MM sa venoval 😀 ale chcem vam len popriat dobru noc 😀 😵

vanja
28. črc 2009

tak dobrú vladkaz, a veľmi neunav manžela 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
28. črc 2009

bambi a aky mas nosic?

simona55
28. črc 2009

no ja ho vélmi lubim a myslim ze dcera je ten typ co ja bude dobra matka a milujuca zena. 🙂 uz aj deti mi vraveli ze mamy vy sa s ockom strasne musite lubit stale ste naseba nalepeny 😀 😀 😀 no alesex nemusim 😝 ozaj fris kde si ? a vsetci ostatni.vani to som ju preto vysmiala lebo tak vazne satvarila ze sm cakala ze povie nieco ze pohreb 😀 😀 😀

bambi09
28. črc 2009

vladka,dobrúúúú a erotickúúúúú 🙂 🙂 😉

bambi09
28. črc 2009

sirinka,objednala som si Liliputi,lebo som krpec a krosnička je mi veľká 😀 😀 😝

simona55
28. črc 2009

no aj ja sa poberem hajat sice nie k muzovy ale mam tam este jedneho muza moj syncek .muzik je v nocnej. ☹ 🙂

vanja
28. črc 2009

tak to si poprajme všetky naraz a poďme sa venovať manželom a nie koníkovi.
Ja si teda beriem príklad z vladky a idem tiež, čóro-móro 😀 😀 😀

vladkaz1
28. črc 2009

uz som unavila sak som prchla jak gula hahahaha .... no nasral ma tak som isla do obyvacky a priplazil sa ..ako maly chlapec 😀 a bolo 😅 😅 😅
zas tam mame novu ironiu? no zaujimave ze ma len 6 st prispevkov ze?

sirinka
28. črc 2009

no ja sa snazim malu oklamat cumlom a na druhy pokus ulozit do postielky...a ked sa nepodari...skonci u mna v posteli a mm...prihlasil sa vcera do kniznice, bude si citat o plachetniciach...

bambi09
28. črc 2009

sirinka 😀 😀 😀
vladka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no,fris už asi spí,tak pome aj my,vanja má pravda,zajtra si popíšeme 🙂 🙂 😉
tak dobrú kočky 🙂 😉

sirinka
28. črc 2009

no nic...cumel neuspel...idem skusit tu postielku a dobru noc dievcata...

vladkaz1
28. črc 2009

Sirinka dobru zlatko moje 😵 aj ostatnym babulkam prajem uz ma vyhadzuje MM 😅

frisbee
autor
28. črc 2009

nespím,mladá okupuje ICQ,že sex...kde to je????? 😀 😀 😀