S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
31. říj 2009

Simi ja nemrncim len som taka otravena .. 😝

vanja
31. říj 2009

dobré ránko, ja som dnes vylihovala do pol 10-tej, :- 😀 😀
šak som chorá ne?
a včera sme ponocovali trochen......
simi včera si tu mala byť, tu boli samé vrcholy...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. říj 2009

Vanji ... no super ved si ale zasluzis si marod ne? 🙂
inak mne mailiky od vas nechodia posielate vobec len od jalo mi prisli ten lev 🙂
Akurat som ako tak poupratovala ide zehlit a drahemu nakazem nech umyje riady

frisbee
autor
31. říj 2009

ahoj,vedúca 🙂 🙂 🙂
vladi,ja ti posielam všetko,ani hubertovu jazdu si nedostala? 😕

vladkaz1
31. říj 2009

fris nieco od teba dostanem, nieco nie a to mam prazdnu schranku, tak neviem kde je problem 😖

frisbee
autor
31. říj 2009

divné,lebo ja vám to posielam všetkým naraz 😕 😕 😕

vladkaz1
31. říj 2009

teraz som pozerala nic mi od teba neprislo na posledy lev od jalo 🙂

frisbee
autor
31. říj 2009

skúsim ešte

vladkaz1
31. říj 2009

oki idem asi hajat mala spi a potom na nakup a nieco varit som nevarila ale 2tyzdne a moj uz ma komentar dnes... 😅

frisbee
autor
31. říj 2009

pá...a pekne si odpočiň,mamičenka naša 🙂 🙂 🙂

vanja
31. říj 2009

vladka šak nech navarí on nie? 😀 😀 😀
či to by ani sám nejedol?
ahoj fris

vladkaz1
31. říj 2009

Fris prepac to mi davno prilo ja som ymslela ze nieoc nove..
vanji moj nevie varit 😉 😀

frisbee
autor
31. říj 2009

no baby,idem na kopec,kým svieti slnko...celý orech opadal naraz...v noci mrzlo...fakt mám radosť...

vladkaz1
31. říj 2009

baby sak kukam ze sipem jak debil preskakuju mi pismenka 😀 😝
No varim len taku jarnu polievocku .. a pojdem na rychlo orestovat morcaciu pecienku a nieco k tomu asi ryzu ne?
Fris no ten orech nepotesi moj byvaly mal na dvore velky a ked to opadlo za jednu noc mali sme veru co robit 😝

simona55
31. říj 2009

vladi , tebe je ok ked nemusis vart 😀 😀 i tolko dni 🙂 unaz byma uz od hladu zjedli, 😀 ale ved ozaj my sme cela armada 😀 😀 😀 no vie vladi len preto som mrncala aj lebo ma uz vsetko bolelo,aj nebolelo,ale som to tak citila,uz som bola sama naseba nasrata, mala som nohy ako kybel, a brucho, ani nehovorim,stracha hruza, ved uz aj lekary mi vraveli zeco to budu tajomne dvojicky? 😀 😀 😀 😀 😀 brrrrrrr,uz nikdy viac by som take tehu nechcela zazit. 🙂 🙂 bolo to hrozne.rodila som 4kratale taketo tehu som este nezazila fuj..

vladkaz1
31. říj 2009

no nie ze nemusim ,ale moj je len masko, ja som pred malu bola vegos, az ked som zostala tehu som zacala jets masko a teraz mi zas nechuti a smrdi mi to ,takze sa prinutit nieco uvarit je pohroma Simi u nas... inak som si vsimla ze moj je take dost nezdrave jedla same masko vysmazane a podobne ..
Dnes som spravila pecienku, len tak s chlebikom a pochutil si hovori ,ze dobre je to a to vzivote nechcel pecienku ,ze on take neje tak ked je clovek hladny zje co je 😀 😀 😀
Simi a ako ti bolo ? ako zle ??? lebo ja ani neviem ci zle ja nemam chut do nicoho ☹

teodorka
31. říj 2009

vladi ked si bola vegetarianka ako vyzeral bezny stravovaci den u Teba?

teodorka
31. říj 2009

hodila som to aj do ostatnych tem tak koho by to zaujimalo nech si to kukne
http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/

vladkaz1
31. říj 2009

jaj u mna 😅 ja ti to ani neviem popisat, ved ako vegos sa da celkom chutne stravovat v ramci salatov ,ryby ja nemusim inak moc ale ja som naprv vyrobky nejake jedla takze cisty vegos som nebola ani nikdy nebudem inak salaty zboznujem a daju sa aj zemiaciky no klasicke jedla si prisposobis aj bez maska .. ale salaty ja milujem ...aspon teraz ked som bola tehu s malu tak som ich nemohla ani citit a inak lubim velmi velmi syr 😀 to je moja slabost 🙂

teodorka
31. říj 2009

ja chcem velmi zmenit jedalnicek len neviem cim to nahradit myslim tie bezne jedla ...a napr najviac mam starosti co dat detom na desiatu do skoly....

vladkaz1
31. říj 2009

http://bezmasa.kvalitne.cz/kucharka.html chcela som ti sem hodit nejake recepty .. fu ale polovicu s tohoto osobne by som nezjedla 😀 😝 neviem ci ti staci na rozhlad 🙂 a zaujima ta to? 🙂

vladkaz1
31. říj 2009

na deisatu do skoly? skus nejake celezrnne pecivo kvalitne maslo alebo syrik a zeleninku jedli by ti take? alebo nejaku dobru pomazanocku ,vyzivnu, chces viacej pesru sravu zamenit ,alebo neviem co chces..ale aj ovocie 🙂 chces aby to bolo zdrave a vydatne?A inak im co davas na desiatku?

vladkaz1
31. říj 2009

stravu pestru, 😅 prepac ked pisem rychlo mi to preskakuje kade tade 😝

vladkaz1
31. říj 2009

http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&... ak sa zaujimas priamo o stravu pre deti do skoly 🙂

teodorka
31. říj 2009

neviem ...vladi mne skor ide o to obmedzit co najviac pecivo ,potom nasadit zeleninu ,co najmenej varenej stravy a vela surovej ...len neviem co s cim ako....atd

kristina25
31. říj 2009

baby dnes je uhorka 😀

vanja
31. říj 2009

kristina, no kto ako, ja určite nie 😀

teodorka
31. říj 2009

no kde ste? a vraj vytrvalkyne 😝 😀

vanja
31. říj 2009

to vieš teo uhorkujú 😀 😀

teodorka
31. říj 2009

co je to uhorkuju?