S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
2. lis 2009

hje bambi s tými atb už som prala pri kojení, ale aj malá berie momentálne atb, tak sa bojím
aj gynekologička mi povedala že je antikoncepcia, ktorú môžu užívať dojčiace matky, ale ona osobne by žiaden hormón nedávala do mlieka svojmu dieťaťu, takže tak je to aj s atb

darina60
2. lis 2009

No bambi 🙂 🙂 Čo sa naši chlapi dohodli 😉 😉 😉 Alebo si to od svojho chlapa nedostala smsku 😀 😀
Ja som dnes dáka prisprostá 😉 Pozerám, že aký vitamín S, však hádam C, čo je to preklep , a ešte dvakrát 😀 😀
To ja len na slušné veci myslím 😉

simona55
2. lis 2009

Vani stym kojenim ,ved mala je uz dost velkanie? ved ked jej cez den nedas ale v noci jej daj, ja to robim tak isto ,cez den nedam ale v noci a vecer stim zaspava, cez den si pita lebo stale ide na ruky a potom do pulovra mi siaha 😀 ale dajakko ho zabavim a zabudne, ved uz ma tak boli a bradavky 🙂 😠 😝 predstavte si uz tyzden my ukazuje ked ide kakat,ukaze na zadok a povie ze puuuuuuuuuuuu ze eee a uteka za serblom ale si nesadne 😀 len nadnim stoji, a ked ho vyzleciem tak radsej nekaka, 😀

vanja
2. lis 2009

ahoj dari, to máš tak, ty myslíš len na slušné veci a neslušné robíš, a my myslíme na neslušné veci a nič nerobíme 😀
tak si si doplňovala šatník čo? 😀
už musím aj ja 🙂

bambi09
2. lis 2009

dari,ja vždy na neslušné,vidno,že sme Ťa ešte neskazili úplne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to je dobre 😉
čo od chlapa,len chlap ma dokáže potešiť??? 😀 😉 ten mi stačí celý deň na skype a v mailoch a v noci vedľa mňa 😀 😀 😀 😀 či na mne??? 😀 😀 😀 😀
až z dalekého zahraničíííí 🙂 😉
vanji,ja viem,ale tie ATB sú dočasné,antikoncepcia je na dlhšie,takže tak,ale veď Ty vieš,ja si to u nás neviem predstaviť,malá si zapýta a keď nedostane do minúty,jačí,ale možno vaša malá je iná v tomto 🙂 😉
naša je divoká po mne 😀 😀 😀 divoký trpaslíček 😀 😀 😀

vanja
2. lis 2009

bambi nie je , a už sa bojím čo bude v noci

darina60
2. lis 2009

Čau Vanja, však ako som schudla, všetko mi je velké, o 1-2 čísla. A muž vysolil prachy, a ja skromná som ani všetky neminula 😀 😀
A neslušné veci nerobila som už týždeň, len na ne myslím 😀 😀
Ináč ja som dcéru kojila 2 roky a 4 mesiace a malého 9 mesiacov, bola by som viacej ale ochorel, skončili sme v nemocke a už viac nechcel mlieko. Ale ináč dcére to velmi pomohlo, klop , klop nebýva skoro vôbec chorá 😀 😀 Takže vydrž pokial sa dá. 😉

simona55
2. lis 2009

Bambi aj moj malysi pita za cely den raz,dvakrat, ale ked mu poviem ze nono mamu to boli tak, nejako posluchne a neplace ale ked by bolo 20,00vecer tak darmo poviem ze mamu to boli, reval by ako sto deti naraz, vecer a vnoci to mam povine dat, 😀 😀 😀 😀

vanja
2. lis 2009

ja už rozmýšľamm, že o 11-tej beriem lieky, tak jej dám tesne pred tým a v noci budem jej dávať iba čajík, či bude chcieť. Neviem, no špekulujem všelijako, ale neviem, no nechcem jej pobabrať pečeň s dvomi atb naraz. ☹

vladkaz1
2. lis 2009

☹ baby clovek vam napise a vy uplne ignorujete?Moj prispevok mam ako vzdy bez reakcie ..oki ☹

vanja
2. lis 2009

prepáč vladka, tak ja si dám 2 fašírky, ale nemáš paradajkovú omáčku, tak ako teraz? 😀

vladkaz1
2. lis 2009

nemyslim o fasirkach , .. ale aj vam nieco napisem nech sa vyzdravite, alebo nieco tak nik neodpise ,ved ja nemusim pisat naco .. 🙂

darina60
2. lis 2009

Aj ja mby som si dala faširky, ale viac ako vanja, omáčka nemusí byť stačí kaša 😀 😀 A za chvílu idem z práce zastavila by som sa pre ne, však to nemám ďaleko , Vladi 😀 😀 😀
A mohla by si mi spraviť aj obočko, ak máš hnedú farbu 😀 😀
A keby si mala na dnes málo upratovania príd k nám Ty a zober tie fašírky zo sebou 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

Vladenkaaa,miláááčik náááš tehotný ľúbkaný,ahoooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
daj fašírku,ja aj s chlebom zjem 😀 😀 😀 a kyslou uhorkou 😉
ale mám kolienka s mäskom a omáčkou,mňááám,takou smotanovou-nezdravou 😅 😅 dnes len polievku vymyslím na zajtra 😀 a niečo malé im dorobím k tomu,minule som napiekla asi 40 palaciniek,tak tie budú najskôr až mesiac 😀 😀 😀
simonka,ale Ty máč ešte čas malého odstaviť 🙂 😉 daj,keď si pýta,nebuď krkavčia mať 😀 😀 😀
Vladi,idem hneď mailíka poslať,aby si nebola smutná,veronka,mailovku som Ti poslala 😉

darina60
2. lis 2009

A pekne píš Vladka, a neurážaj sa, ja strašne rada čítam po tebe, pri tebe aj nádavka znie pekne 😉 😉

vanja
2. lis 2009

vladka a keď ti píšem, že sa opatruj, tak mi vynadáš, že už to počúvaš zovšadial a že si z toho nervózna, tak čo ti mám napísať?
nebuď urazená, na moje príspevky, koľkokrát nikto nereagoval a neurážam sa / no jasné nie som tehu teraz/
Ale môžeš skočiť ku mne urobiť obočko a dáme si ten čaj s rumom, čaj mám, rum dones. 😀

bambi09
2. lis 2009

a rehlím sa tu sama na sebe,vidím názov témy Jak zblbnout a ono to je Jak zhubnout 😀 😀 😀 😀 😀
vanji,veď jej daj UM a prejde Ti na to a v noci čajík,alebo to skúste tak,ako píšeš,že jej daj tesne predtým,ako si dáš liek,veď to neberieš každé 4 hodiny 😉 joj,držím palce,aby ste to zvládli,keď sa nedá,tak sa nedá ☹ ☹ ☹

vladkaz1
2. lis 2009

ja som neni smutna, len som podrazdena .. 😝 😀 sak napisem nik mi neodpise ,az ked sa postazujem ? 😅 ale neeee potom sa to mrzi ,asi to inak vnimam .. ale sak dobre .. idem hajat a palacinky by som si veru dala .. 😕

vanja
2. lis 2009

idem baby, malá vstala, večer snáď prídem, bambi nie že budeš zase robiť neslušné veci, hej, šup na koníka, ale len modrého :- 😀 😀 😀
vladka a ty poď večer k nám bude ti veselšie 🙂
samozrejme aj ostatné ste pozvané 🙂

vladkaz1
2. lis 2009

sak ja som neni urazena ,len dotknuta napisat vam to mozem ne??? 😀 😀 😀

vladkaz1
2. lis 2009

a na obocko mam aj hnedu jasne .. dojdite .. musim ist uz packo a sorac za moje naladky 😅 🙄 hmm radsej som si mohla zakusnut do jazyka!/ klavesnice/ 😀

bambi09
2. lis 2009

Vlaďuša,nehnevaj,my Ťa tu ľúbime,len tie hormóniky si s Tebou robia,čo chcú 😀 😀 😀 ej, to malé dostane po riťke,len vykukne na svet 😀 😀 😀
tu občas každá trpí samomluvou,neboj,to je v parjadke 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. lis 2009

cmuk 🙂

bambi09
2. lis 2009

vanjuš,ja neviem,ale mne tie vaše príspevky naskakujú,hopla,hopla,ako sa im chce 😝
teraz čítam,že mám len na modrého koňa chodiť,tak to aby som si chlapa na modro natrela či čo?? 😀 😀 😀
a ozaj,som minule tak rozmýšľala,prečo modrý koník a nie napr.červená kobyla?? 😀 😀 ružová kobylka??dúhová korytnačka?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 mám z toho smradu oné,som jak sfetovaná 😀 😀 😀

vladkaz1
2. lis 2009

zistila som ze mi drbka ze som dlho nemala uhorku 😝 asi to bude v tom
Bambi ty si sfetena??? 😅 ja sa tak citim po tom smrade vyprazanych fasirok 😀

vladkaz1
2. lis 2009

inak teraz zistujem ze ozaj aj ja som to necitala nebolo to tam ten prispevok a zrazu je ... 😕 hmm .. tak potom aj niekomu nemusim odpisat .. no teda a sme na koreni veci 😅

bambi09
2. lis 2009

Vladi,tak asi nie som sfetovaná len ja?? 😀 😀 😀 😀
už Ti to nabehne,fotky dlho prechádzajú,tak máš za chvíľu asi 5 mailov 😅 😅 😅 😅
a de zas tá fris poletuje na tom vysávači??? 😀 😀 😀
no a Vladi,nedostatok sexu sa prejavuje rôzne,takže už chápem Tvoju zitku-nervozitku,šup na muža,keď príde domov,žiadne výhovorky,MUDr.Ti sex nezakázal,tak kde je problema??? 😀 😀 😀 😉

vladkaz1
2. lis 2009

no vidis bambi tak sme 2 sfetene 😀 .. no moj este neni doma .. nejako nesce 😝 ja to nechapem .. 😔 asi s toho som taka nervna ..
Aj Fris mi dnes poslala mailiky dakujem .. musim sa povenovat aj malej .. 🙂

bambi09
2. lis 2009

Vladi,keď nechce po dobrom...tak šup a nasliniť ho 😠 😠 😠 😀

vladkaz1
2. lis 2009

ale prosimta a ocom by to bolo? to zas ja eee ved on sa zbada neboj nieco vymyslim dosli mi 2 maile, no teda to je umelecky zazitok to kde ste boli? pocuj take ako tie riady a pece to sa mi strasne paci ... ja by som chcela mat tak obyvacku zariadenu starozitno a hlavne ma fascinuju hodiny 🙂