S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
28. črc 2009

jaj ja uz po dlhej dobe viem co je to sex hahahaha 😀 😀 😀 oj sa prekonaval .. 😎 😎

vladkaz1
28. črc 2009

Fris nos uper konecne lepsia nalada sakra musim pustit MM k noteboku ...fnuk 😅 fnuk sa mi nechce hajat

sirinka
28. črc 2009

nejako sa neviem odtrhnut...ja som si nenormalne uzivala sex teraz v druhom tehu...aspon sa mam zase na co tesit...to mi dava silu 😀

vanja
28. črc 2009

fris, ešte že si sa nepomýlila a nenapísala, že čo to je??????? 😀 😀 😀

sirinka
28. črc 2009

no ale uz fakt idem...zajtra bude krusno...

sirinka
28. črc 2009

dobru noc vam 😎

simona55
28. črc 2009

ja zesa poberem hajat ,ale tato tema sa mi cim viac tim dalej paci 😀 😀 😀 no co vladi bola si posexovana? 😀 😀 tak si plna energie 😀 😀

vladkaz1
28. črc 2009

😀 😀 😀 nie posexovana ... jaj bol taky nadrzkany a snazil sa teeeeda ma potesil uplne som horela 🤐 ale uzdost ved by ma dorazil 😅

frisbee
autor
28. črc 2009

vladka,a ani sme mu nemuseli podraziť nohy 😀 😀 😀

vladkaz1
28. črc 2009

no teeda no nemuseli 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. črc 2009

idem si bafnut a ozaj musim pustit MM la zasluzi si 😅 no a baby myslite namna vo stvrtok ideme na fotenie do jedneho casopisu ale viacej nemozem povedat 🙂 len namna myslite 😵 😵

vanja
28. črc 2009

idem aj ja dobrú noc už naozaj. 😎 😎

vladkaz1
28. črc 2009

😎 😎 no aj ja bruuuuu partia tak aspon maly mejdan bol 😀

bambi09
28. črc 2009

vladka 😀 😀 😀 zvládla si to aj bez nás 😀 😀 😀
a držíme palce,potom prezradíš?? 🙂 😉
idem vážne už aj ja,dobrú dievčatá 🙂 😉

vladkaz1
28. črc 2009

potom ano ked to prebehne v poriadku 😀

simona55
28. črc 2009

vladi teda si nemala sex?aj moj muz bol dnes celyden nadrzany ,cely den ma volal do spale, ja mu kricim cooooooooooooooooochces ? vies deti chodia na brigadu hat tak sme vetcinou sami doma adavidko ale ten je maly ,hovori manzel ze pod si kumne lahnut. ja ze nie ze pozri nieco mi vyslo tu na nohe a tak ma to boli 😀 ja som mu tam podpaplon chytila nie nohu chytila ale nieco tvrde 😀 😀 😀 ale som ho nechala dalej kricat. 😀 😀

simona55
28. črc 2009

tak uz a ja idem spinkat dobruuuuuuuuuuu noc. 😀

frisbee
autor
28. črc 2009

simonka,tu prskám 😀 😀 😀 😀 😀
čaute baby,ráno vstávam,ozvem sa okolo obeda papapapa,moje 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
28. črc 2009

simonka,ešte som nakukla 😀 😀 😀 😀 😀 Ty si číslo 😀 😀 😀
no,ale už fakt do postele,deti moje,dobrúúúúúúúúúú...

vladkaz1
29. črc 2009

😀 simonka ano milovali sme sa ... ved som to pisala 😅

simona55
29. črc 2009

jéééééééé vladi .tak preto som sa pitala ze si poxesovana? ti ten smiech teraz som nevedela ze ci ja taram 2 na3 alebo co 😀 😀 😀 😀

sirinka
29. črc 2009

jeee vladi zavidim...ja ked som sla malu dat do postielky hned roztvorila oci...tak som ju uz zobrala prebalit a ona mi opica opiskala postel...takze nakoniec mm skoncil v obyvacke na gauci... 😠

vladkaz1
29. črc 2009

som vam napisala ze som sa odula zobrala periny a isla do obyvacky moj doliezol za mnou ze co ty moja zduvacka hahaha a bolo... nooooo 😀

vladkaz1
29. črc 2009

Simi u mna je sex a milovanie rozdielna vec preto som napisala ze nie posexovana ale pom....

simona55
29. črc 2009

ahaáááááááááááááááá tak potom táááááák. 😀 😀 vladi tak dnes aj budem mat nie sex ale milovku. 😀 😀 fris ako sa máááááás ? pod sem nechod vedla tam smrdi ludskou sprostostou. 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
29. črc 2009

😀 😀 😀 asi tak simi si to vystihla a ja lutujem ze sa tak ta mema zvrhla .. mrzi ma to ja som napisala moj posledny prispevok a nevyjadrujem sa nikdo sa nebude domna nepravom navazat no co mam 15 tnast?

simona55
29. črc 2009

ano vladi mas pravdu. a ja preto som pisala ze nadarmo ma alebo nema niekto fotku, podla p i sma zbadas tu na fore cloveka,lebo ju nepoznas tak darmo bude mat foto ale pismo zato moze mat falosne. a uz ten clovek je sam prezradeny. mojnazor.mozno ze som to trochu poplietla ale rada vysvetlim. 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

tu som 😀 😀 😀 😀 .čaute moje,ďakujem,simonka dobre...tu s vami je vždy fajn 😉
vladka...tak si toho tvojeho zneužila 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

smrdia mi nožičky 😀 😀 😀

bambi09
29. črc 2009

ahojte 🙂
ja som to stou fotkou myslela,že anonymne sa dobre naváža do iných,vanja fotku nemá,ale nechodí sa len tak do iných tém navážať,alebo si rýpnuť,tak som to myslela 😉 😉
a dnes nemám ani náladu písať,idem prezliecť posteľné a pôjdem s deťmi do mesta,večer mrknem,aká je nálada,ale pre darinku sme tu,ak nás bude potrebovať,napíše 🙂 😉