S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
3. lis 2009

vanjaaaaaaaa,napíš,ako ste na tom,prosím,asi nemáš čas,len stručne ☹

teodorka
3. lis 2009

zdrastvujte vsetky 😎 hlasi sa najkrajsia z najkrajsich 😀bola som u kadernicky a komu sa mam pochvalit ak nie Vam 😝 😀
dnes vas tu bolo ako v kostole precitala som si vsetko ale viem z toho rit 🙄 sa mi tu pletiete jedna cez druhu 😵
fris Ty si este chora moja ?slabo Ta prehinal slabo 😖 😀
niekto tu je na nutenej dovolenke ?furt lepsie ako nemat ziadnu moj nazor 😎
niekto tu ma vecne hladnu rodinu -a nenazratu 😀 odporucam post 🙂 precisti zaludok aj hlavu 🙂 ja som dnes bola na nakupe :brokolica,kapusta,cinska kapusta,uhorka,baklazan,por,pomelo,jablka a mrkva ...ti za mnou co boli v rade na mna a na mm kukali ako na blaznov 😀 ale neva 😀 ja som zvyknuta a niekedy si aj tak pripadam 😀

frisbee
autor
3. lis 2009

ahoj,teo,neohol ma 😀 😀 😀 😀 😀 .No určite si najkrajšia..veď od kaderníka jasné....keď čítam ten zoznam zeleniny,predstavujem si tú arómu u vás,aspoň polroka nikoho nepozývajte...a vetrajte 😀 😀 😀 😀 ...však poznám z domu 😀 😀 😀 😀

teodorka
3. lis 2009

ja mam aromu fajnu ja to nevarim len krajam a jeme surove jak zajace ...vsak trt...me jak zajace tak aj stravovat sa tak budeme ,neeeee?? 😀 😀
no a roasha ma dnes v meste odhalila ale sa mi nepriznala ...no vies co ziadna intimita tu nie je v tomto state 😀 😀

roasha
3. lis 2009

teodorka 🙄

😀 😀 😀 😀

teodorka
3. lis 2009

ROASHA Ty sem chodis spehovat 😀 😀 no vies co uz ani stazovat sa nemam kde 🙄 😀

roasha
3. lis 2009

figu,som videla teodorka,kliknem,som inde,a prave o mne sa pise 😲 ....no drzoooost.... 🙄
😀

frisbee
autor
3. lis 2009

roasha ťa sleduje ako mňa bambuľa 😀 😀 😀 😀

nikinka008
3. lis 2009

bambi...fuuuuha to by som nerada zazila 😖 snad sa mne to nikdy nestane 😕
vanji...co sa deje,cely den si tu nebola,vsetko v poriadku? 😕
teo.... 😀 😀 😀 😀
tak nakoniec nam dnes vyslo to slniecko a boli sme sa prejst v meste,sem tam nakukli do nejakych obchodov ale nic sme nemohli kupit lebo peniazky budu az zajtra 😖 a mm uz chytal nerv lebo nema rad ked vojdeme do nejakeho obchodu len tak a nic nekupime 😀 😀 mne to neprekaza 😅 pozerala som si aj nejake capice aj som si nejake skusala...ale...eee 😝 a v jednom momente nas oboch napadlo ze minulu zimu mi jednu ciapku mm kupil taku ciernu 😀 iba ju teraz musim najst ked tu boli mamky naposledy tak nam to tu poupratovali vsetko ze ani neviem kde vsetko dali 😀 😀 ...
zajtra o 10 musim ist na krv 😝 a vobec sa mi tam nechce 😖
a chrbat ma stale hrozne boli ☹ idem si vypytat masaz ale uz taku jemnu iba 😀 😀

bambi09
3. lis 2009

a nesnežíííííí... 😀 😀 😀 😀
niki,ja v čapici vyzerám ako debil,ale neriešim,komu sa nepáči,nech nečumí 😀 😀
hlavne,že mám nohy a hlavu v teple 😅 😅
teo,joj,aj ja musím doplniť naše zásoby,už som dnes aj poslednú mrkvu minula,jediné,čo mám sú zemiaky od mamy 😅 😅 😅 a pár jabĺk a 1 pomaranč 😝
roasha,vidíš,nemala si sa prezradiť 😀 😀 😀
vanjuš,čo je s vami??a ostatné??
Vladka,Simonka-dnes absencia??? 😕

vanja
3. lis 2009

ahojte baby,
tak hlásim, že bola hrozná noc, resp. večer som ju o pol 10-tej uložila, hneď pýtala mami papi, odlepiť, lebo som si zalepila s leukoplastom, a potom v noci o pol 1, pol4, pol 7, chcela piť mlieko, snažil som ju oblbnúť s čajíkom, ale nešlo to, takže sme sa kojili, lebo rev bol neskutočný . Naposledy pila mlieko o pol 7-mej, a potom celý deň nič, iba zase teraz večer o pol 10-tej ako som ju ukladala. Takže sme boli 15 hod. bez mlieka.
Keď prišla cez deň za mnou, že mami papi trošilinka, tak som jej povedala, že mamka má bibienko, a zalepené, a že večer keď pôjde spinkať tak odlepíme, a tak sa stým uspokojila a neplakala, ani nepýtala. Až večer ako sme išli spať, tak mi hovorí, mamka odlepiť.
Takže aspoň sme upustili od kojenia cez deň, lebo aj cez deň bola na mne min. 5x .

simi - a ty ako s robotou? čaká to aj teba, odstaviť aspoň cez deň ako mňa
veronkaj - s tými darčekmi nepreháňaj, veď stačí že ťa má, načo mu ešte darček, no a s tým synom a jeho frajerkou to je fakt dobré 😅 😅 😅 By ma porazilo.
vladkaz - ty sa zbytočne nestresuj, povedz drahému, že ho prídeme nakopať do zadku, keď ťa nebude rozmaznávať
fris - snehuliak už postavený 😀 😀 , koľko máš snehu? a daj si čajíček s rumom, alebo prevarené vínko, a oddychuj a vyzdrav sa, mne je už trocha lepšie, ale ešte nie som fit, som dosť slabá,
jalao - neprepracuj sa ty v tej robote, keď sa vráti šéf ideš ty na dovolenku? 😀
nikinka - a ty povedz manželovi, že potrebuješ ľahkú erotickú masáž a nie cirkusové čísla 😀 😀 😀
bambi - si na mňa myslela čo aj ja som doobedu spala ako ty 😀 😀
dari - to stíhaš 2 práce naraz?

dúfam že som nikoho nevynechala

a aj ja chcem mailík o tom vodítku na deti či o čom ste sa bavili

vanja
3. lis 2009

jáj som zabudla na našu najkrajšiu - teodorku 🙂 zajačicu

bambi09
3. lis 2009

hmmm,to nemám ani ja,ten mail 😝 😝 😝 len teta fris na mňa myslí,aj keď je preliata rumom a aj to dnešné od Teba vanji mi prešlo,tie včerajšie nie 😝
a som rada,že konečne hlásiš,čo bolo,veru som na Teba tuho myslela,ako ste na tom a ako som predpokladala,dala si jej,čo iné zostáva 😝
naša cez deň ako kedy,niekedy celý deň nič,ani si nespomenie,niekedy aj každú hodinu,keď je nervózna,ukľudní sa tým a v noci tak raz za 3 hodiny,niekedy častejšie,takže už to nie je ako kedysi,stále na prsníku 😝
som rada,že to aspoň takto zvládate a po chorobe zas bude dobre,necháte si už len nočné kojenie a bude 🙂 😉
som si poplakala s Tebou,aj fris,keď som si to predstavila ☹
a Ty sa ešte šetri,keď si slabá,robota počká,len aby si bola fit 😉

vanja
3. lis 2009

bambi aj mi každé 3 hodinky, som zvedavá kedy mi prespí celú noc, alebo sa zobudí iba raz. 🙂
ja sa šetrím, dnes som si pospala do obedu, mama bola s malou, a dnes varil manžel, kúpil pizzu 😀 😀 😀

bambi09
3. lis 2009

tak,tak,oddychuj,keď môžeš 🙂 mne malá spala so mnou,čo bola nedospatá z noci a pri Večerníčku zaspala mužovi na rukách,tak sme sa k nej natiahli a podriemali si,teraz bude do jednej strašiť 😝 😝 😝
a dobre ste navarili,aj my minule,ja som urobila zeleninkovú polievočku s vločkami a grenadír,som nerobila,ani neviem 😅
zajtra spravím francúzske zemiaky,to som už tiež dlho nerobila
a to s tým spaním neriešim,veď ona sa len nacická,odvalí sa a spíme ďalej,ja som tak v polospánku pri tom 😀 😀 😀
neboj,aj to bude,že prespia celú noc,my teraz bojujeme s nočníkom,3 minúty sú rekord a produkt zatiaľ žiadny 😝 😀 😀 😀

vanja
3. lis 2009

no s nočníkom sme na tom aj mi takto, občas dačo aj vyprodukue ,ale to len tak aby mohla ísť vyliať do záchodu a spláchnuť, to je jediný dôvod prečo tam sedí. Ale zatiaľ nemá nočník žiaden úspech. 😀 😀

bambi09
3. lis 2009

a teplomer sme už našli,teraz hľadáme malej zubnú kefku 😀 😀 😀 muž jej to dovolí po kúpaní zobrať z kúpeľne a potom hľadáme 😝 😝 😝 každý týždeň niečo iné 😀 😀 😀

vanja
3. lis 2009

šak ja viem že máš bordel doma 😀 😀 😀
že furt musíš dačo hľadať 😀 😀 😀
veď nech hľadá muž keď jej dovolil 😀 😀 😀

bambi09
3. lis 2009

no,mám pocit,že upratovať sa ani neoplatí 😝 😝 😝
povysávané vydrží tak hodinu,kým malá namrví 😝 😝 a veď hľadá,ja nehľadám,som véééľmi zvedavá,kde ju nájdeme 😅 prípadne kúpime novú 😝
asi tu už nikto nezablúdi,tak dobrú noc všetkým 😵 😵

vanja
3. lis 2009

aj tebe dobrú noc, bola som pri malej, ale uspokojila sa s cumlíom. Aký úspech. 🙂
a doma to mám tak isto ako tu dnes sme zberali burizony a servítku , lebo akože fúka nos a potom ju trhá na drobné kúsky pokiaľ jej ide. 😀

jalao
4. lis 2009

Ha! prva!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Dobre ranko vsetkym!

simona55
4. lis 2009

dobre rano, Vani ja ho nerada chcem odstavit, ale uvidim lebo uz nieje az take male babo,on nastastie nepita kazdu minutu, a vypije aj mlieko z obchodu, no a to len tedy sa stane ak ma pusti do roboty, lebo dost je namna zavistly 😀 😀 😀 😀 no a svami je co? este ste chory, ? .Kocky vcera som tu preto nebola lebo zomrela mm rodina,cize dost bliska,a isli sme knim. 😒 ☹ potom som musela mm utesovat bol tak chuda chlap smutny, ☹ze ani do reci mu nebolo,ale potom som mu vysvetlila ze bol chor, zivot ide dalej, ved preto sme sa narodili aby sme aj zomreli.Viem bolo mi lajko hovorit ved bola o jeho rodina,ale co uz.?

veronkaj
4. lis 2009

😀 😀 😀 dobré ráno jalao no podarilo sa ti, aj ostatným dobré ráno.

vidím že ste mnohé mali ťažké noci, maličké detičky Vám plakali tak dospávajte ako sa dá.
vanja už je lepšie,??? a keď odstavuješ od kojenia, nepomáha mliečko z flaše???
fris dnes tu budeš, teda zastihnem ťa??? 🙂
bambi nepreháňaj to s upratovaním 😉
teodorka - to bolo dobré 😀
niki vybav masáž aj mne, a nakupovať choď teda dnes.

babulky ja som bola včera hnusná ako nikdy 😀 😀 včera môj drahý chcel ťuťu muťu uhorečku uložiť a ja nič, normálne som ho odmietla s vysvetlením, že ani kolko krát ja chcem a on mi povie nie a tak teraz aby vedel aké to je. 😀 😀 😀 takto pekne na drzovku, ked on môže môžem aj ja. ale zase na druhej strane mi doniesol z práčovne hore prádlo vyprané na zavesenie tak som ho pochválila. 😀 😀

darina60
4. lis 2009

Dobré ránko, ja síce druhá, ale čo už 😀 😀 Veronka podaj hlásenie 😀 😀 slúbila si 😀 😀
Zdravím všetky pracujúce, kojace, nekojace, nepracujúce 😀 😀 Znovu opakujem teo ty si smršť 😀
Vanja ako si prišla na to že mám dve práce, ešte to by chýbalo 😉 😉

darina60
4. lis 2009

Kým to dopíšem ani druhá nie som 😀 😀

jalao
4. lis 2009

joooj, dari, kdeze si ty druha? 😀 😀 😀 😀 Mozno rano v kupelni....ale tu az stvrta!!! 😀 😀 😀
Ano, to sa Niki splietla v tom chaose, co sme tu popoludni vcera narobili 😉 😉 😉
Veron, ja som si rano davala HAK s cajom a MM sa ma tak nevrlo spytal, ze aj tak nechape, naco to vlastne uzivam... 😉 😉 😉 😉 , kedze vecer odpadavame jeden za druhym, TV zapnuty a potom sa plizime do spalne, sme radi, ze do posteli trafime 😖 😖 😖 , MM sa casto vecer uci, alebo vypisuje kadeco, pritom zaspi, ja nahanam decka do posteli, vesam pradlo a take tie dalsie zmysluplne povinnosti obieham, alebo ma mala zavola, pod si ku mne na chvilku lazkat, mami...no a je to HOTOVO! 😉 😉 😉 😉 😉
Niki a krk ma bolel z unavy, stresu a aj som krivo asi spala, ale vcera mi bolo uz ovela lepsie. Boli sme u segry vecer trosku pomahat veci vlacit, daco na povalu, daco do auta, lebo svager cestuje, ale to je jedno nateraz. 😝 😝 😝

veronkaj
4. lis 2009

simonka to ma mrzí, bohužial aj také veci v živote sú, prijmi úprimnú sústrasť, nech to bol ktokolvek z mm rodiny bola to už aj tvoja rodina.

darinka - už som podala hlásenie - bola som mrcha ale aj trochu milá - viď nad tebou príspevok 😀

jalao - tak to naozaj hak nepotrebuješ, ale takto si aspon bojovník proti kríze a míňaš peniaze v lekárni a navyše si aj tým pádom uvedomelá a zodpovedná lebo čo keby predsa 😀

babulky mne sa dnes tak nič nechce. 😝

jalao
4. lis 2009

Veron, no niekedy potrebujem...niekedy menej 😀 😀 😀 😀 , ale ved zivot je raz lepsi, raz horsi...to je normalka vsade.. 😉 😉 😉 Mne sa tiez nechce, ale nemam na vyber 😉 😉 a poslala som vam maila veseleho, tak sa zabavte vsetky tie, co mam na nich adresu. Aj ja dakujem za srandy, co mi od vas dosli vcera, predvcerom... 😀 😀
Simon, vsetko preboli, aj strata, ale nie je to nic prijemne pravdaze....tak sa drzte. 😒 😒

vladkaz1
4. lis 2009

Dobre ranko netsiham vas docitat,tak sa ospravedlnujem neskor budem mat na to cas ,chcela som vas len pozdravit a zapriat pekny den .
U nas sa to nejako zlepsuje aj uhorka bola konecne 😀 , hned rano o sexe co??? 😀 😀 😀 aj my vcera nebolo nejako zle ,takze pohoda ...

veronkaj
4. lis 2009

vladkaz aj tebe dobré ráno , som rada že sa to zlepšuje a hlavne že ti je lepšie., u nás uhorka chcela ale pohárik nie - just nech vie aké to je ked on nechce.

u nás včera som si neodpustila poznámku, že som len tak popozerala články, príspevky a tak že ako prežívajú pocity z detí chlapi vo veku nad 40 a zreferovala som a polovička že no zase tá téma a ja že nie len konštatujem, a drahý zahlási že daj čas uvidíme možno si v lete z dovolenky donesieme malého taliana. A ja že no a potom mu budeš horoviť celý život ty talian jeden, a vravím ty už si toho nasluboval, až bude uverím. aj tak to vravíš len aby som bola ticho. takže taliana 😀