S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
4. lis 2009

ženy,na nočnú,šup-šup,lebo idem či čo 😀 😀

vanja
4. lis 2009

hlásim príchod na nočn smenu 😀 😀

bambi09
4. lis 2009

no,huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,konečne živá duša 😀 😀 😀
akooooo??? 😕

vanja
4. lis 2009

😀 no dobre, celý deň zase vydržala bez cicky, ale už o 6-tej ma volala spinkať, elbo vie že vtedy dostane. Spustila rev, tak som jej dala. Ale bola znova 12 hod. bez cicky. Teraz som ju nakojila a spí. Ale noc bude ako každý jedna, každé 3 hodinky. 😀
a vy ako malá ešte nespí?

bambi09
4. lis 2009

dám ju za chvíľu,ešte je čuláááá 😠 😠 😠 😀
a teda plánuješ úplne zrušiť kojenie??alebo len cez deň???a malá je teda zlatá,ako to zobrala,že sa pýta spinkať,lebo vie,že bude didka 😅 😅 😅

vanja
4. lis 2009

nočné nejde zrušiť, to necháme, neviem dokedy, ale snáď keď bude väčšia..... tak asi 7 rokov 😀 😀 😀

bambi09
4. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 nerieš,ja s tým nemám problém,kým pôjdu do školy,odučia sa 😉
dnes je to už iné,ako kedysi a ak má niekto problém,neriešim,je to moje dieťa a aj MUDr.Haľamová nabáda k dlhodobému dojčeniu,viď Dieťa-poradňa dojčenie 😉
držím palce 🙂 😵

vanja
4. lis 2009

veď ja viem
kefku ste už našli? 😀

bambi09
4. lis 2009

nieeeeeeeeeeee,ja nehľadám a muž na to kašle 😀 😀 😀 zajtra kúpi novú,takú dobrú sme mali 🙄 🙄 🙄 😝

bambi09
4. lis 2009

no,pôjdem ja,fris sľúbila,že večer bude,ale asi si dáva vitamín S 😀 😀 😀 😀
tak teda dobrúúúúú a pokojnú noc 🙂 😉

vanja
4. lis 2009

aj tebe dobrú noc 🙂

veronkaj
5. lis 2009

dobré ráno , spinkáte tu ešte,

teodorka - no tak to prejde, vydržíme, 😀
vanja - ako maličká zvyká si, alebo odlepujete často,
fris - to bola dobrá otázka od vanji že chorá alebo opitá, 😀 , vylieč sa už sa ti to aj vanje dosť dlho ťahá takže by ste mali byť pri konci
nikinka ??? čo nové
bambi - vitamín S som dnes videla napísabné prvý krát ale pochopila som 😀
vladkaz - ked tak vyváraš veď hod sem niečo nech si pomlsáme

inak u nás včera nič, došla som unavená ako pes, ledva som sa tiahla, urobila som jesť večeru a na dnes a bola som rada že chvílu sedím.
akurát ma naštvala zas tá frajerka syna mojej polovičky, chodí k nám pomaly každý druhý deň alebo noc, je síce stále v jeho izbe a kúpelni ked sa kúpu alebo sprchuje a akurát medzi dverami pozdraví. Vravím mojemu že by bolo dobré keby si synovi povedal, že nech mladá aspoň raz za čas aj niečo pomôže upratať napríklad kupelňu nech poumýva a vrch chodby povysáva. a on že on sa nechce s nikým hádať a že je aj tak iba v jeho izbe. lebo raz sme to už synovi hovorili a on argumentoval presne týmto a že on u frajerky tiež nemusí nič robiť. Tak ma to pozdvihlo, a vravím aj ja iba prídem postavím sa k šporáku, zjem to za stolom , osprchujem a idem spať to je celé čo ja využívam a upratujem celý dom a pokial sme spolu chodili tak som tu cez víkendy len varila, upratovala, žehlila. takže aby si sa náhodou nepohneval radšej nič nepovieš, hovorím moja dcéra má menej rokov a mám ju rada ale pomáhať musí a ked sa jej nepáči tak to tiež vydiskutuje a hnevá sa ale princezná nieje a služobníctvo nemáme.

čo by ste robili vy, nechali ich nech sú zavretý v svojej izbe a upratovali si samy, - ved to z princípu chcem nieže by som to neurobila, alebo by ste počkali a keby chodila častejšie ako 3 x. do týždňa si s ňou sadli aj so synom polovičkou a vysvetlili im že je to slušnosť tam kde chodím a používam veci aspon sa ponúknuť upratať. alebo by ste to riešili inak???? 😀

a u nás zase uhorečka nebola, hoci drahý chcel, lebo som bola unavená ako pes, zbitý takže som nevládala už ani ň.

jalao
5. lis 2009

Ahoj VEron, dobre ranko prajem...no a ja s Darinkou sme od macochy?? ☹ ☹
Ale nie, mas pravdu, u nas nic dramaticke....neni o cem 😉
toto, co pises o mladom, by mna dost vytacalo, ja to beriem, ved aj ja som bola mlada a dnes uz su na taketo situacie asi uplne ine kriteria, ako sme mali my... 😒 😒 Urcite, ze som v tomto konzervativna, ale v urcitych okolnostiach aj taka rozhodne zostanem 🙄 🙄 . Mne by sa toto isto nepacilo a nevydrzala by som len posluhovat dvom dospelym ludom - myslim teraz mladeho a este aj jeho zabu, varit im a upratovat po nich!!! Ved maju kazdy dve ruky a nemaju ziadne ine povinnosti alebo narocnu pracu a ako pises, ani sluzobnictvo zatial nemate, tak ja by som im to isto nejakym sposobom povedala,ved nie s krikom, ale nadhodila, ze by sa mohli aj oni sem-tam aktivne zapojit a ked su tam sami cez den, napr. daco navarit, aby si ty s vyplazenym jazykom nedoletela s druhej alebo tretej, alebo neviemkolkatej prace vecer domov, opasala zasteru a nekmitala na 5 ludi.... Ako pises, je to uplne bezna slusnost, ziadne tvoje prehnane naroky!! 😒 😒
Mozno to znie trochu ostro, ale ja by som to tak vnimala. Ved aj ty sa snazis dceru, ovela mladsiu od nich, ucit slusnosti, nie? 😉 😉

veronkaj
5. lis 2009

jej prepáč, nezabudla som na vás len do vás som nič také v príspevkoch nenašla a vás tu viem že doobeda stretnem, asi budem musieť mávať aj ja s vami nočné. 😀

jalao možno som to zle napísala, ale oni sa zavrú len do mladého izby a sú stále tam, alebo sa idú okúpať do vane máme takú velku alebo len osprchovať a to je všetko, my ich vidíme len ked prejdú a vyzúvajú sa, ona chce byť veľmi štíhlučká takže u nás jesť nechce, chodí si zvlásť kupovať, len syn je aj využíva ostatné ale ten má povinnosť aspon vysypávať smeti a raz do týždňa umyť garáž kvôli nášmu psovi.

takže preto je to také že argumentuje aj syn aj polovička že ved je iba v jeho izbe tak načo by mala niečo robiť 😠

ja chodím domov pred 19 a idem variť.... a tak

jalao
5. lis 2009

ano, ved som to napisala, ze u nas nic nove, tak nieto na co odpisovat, ale aspon maila som ti hodila. 😅
Ty najlepsie poznas vasu domacu situaciu, ale isto sa nenechaj vyuzivat v tomto zmysle...To uz zalezi od tvojej vlastnej tolerancie...Vidis, to uz oni ani na rande nemusia do mesta chodit, ked mozu byt cele hodiny zavreti v jeho izbe, nikto ich nerusi a este si aj vanu daju.... 😀 😀 😀 luxus...poviem ti! Predpokladam, ze si neopakuju ucivo....iba ak tak biologiu a chemiu 😉 😉

veronkaj
5. lis 2009

to áno tomu verím, uvidím čo bude ďalej a hodím reč, som povedala ked nepovie polovička poviem taktne ja. 😠

jalao
5. lis 2009

Veronka, to sme tu zostali zase samulienky? Dari, Vladi, ostatne ranne sikulky, kdeze ste? 😉 😉 😉
Dievcata z nocnej este trosku dospavaju 😉

frisbee
autor
5. lis 2009

ahojte...no mne volala včera mladá asi dve hodiny,a potom som odpadla 🙂 🙂 🙂 .
veri,aspoň kúpeľnu by mali umyť...ke´d je ona teda návšteva,tak mladému snáď ruky neodpadnú,prečo by si to po nich mala robiť ty.
Normálne som nasraná,včera mi prišla zvuková správa a potom ešte aj volali...ale ja nedvíham cudzie čísla....v správe mi nejaký chlap povedal,že je kapitán z kriminálky Brno,a že mám zavolať na nejaký mobil.Haha,ja nie som debil,chodila som do googlu,že kto mi volá...a na to číslo sa mi ukázalo Španielsko...takže baby,nič nebrať,podvodníci to skúšajú. 😠

teodorka
5. lis 2009

cafteeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes som si presadla na riadny pc lebo ten notebook je prepracovany 😀 ale nie davam mu stahovat strasne vela a potom este na neho nadavam 😝 tak som mu teraz dala pohov..
veronka a kolko ma syn rokov?
joj musim bezat lebo sa pototo

darina60
5. lis 2009

Dobré ránko, dnes nestíham , ale oznamujem, žijem, som v práci a mám toho veľa. Doma nič nové.
Ďakujem za mailíky, ktorými ma zásobujete 😉
Veronka, musíš sama asi vedieť čo im povedať a čo nie, ako to príjmu. A aké máte doma pravidlá, či ti to vadí a pod. Ako napísala Julka.
Fris, mne zas včera celé poobedie v práci vyvolávali nejaký prieskum či čo. Už som im povedala, že nemám čas ani záujem a furt volali ani som to nedvíhala.....

darina60
5. lis 2009

Teo, Ty si tiež pracujúca? 🙂

veronkaj
5. lis 2009

frisbee ahoj aj teodorka, super že ste sa pripojili.

frisbee ty skúsená porad ako to mám mladému vysvetliť, že by mohla niečo urobiť a že ked nie ona tak on lenže mladý na to nieje naučený nikto nikdy nič od neho nechcel, len deti chodili a pýtali si a teraz aj tak som zlá, že musí vynášať raz za čas smeti a umyť garáž čo je tak 5 minút.
ako mu to mám vysvetliť, ked otec mu nič nepovie, lebo sa s ním nechce hádať.

a to číslo, ešte že si šikulka a zistila kam to číslo patrí, ale väčšina ľudí keby si to vypočula tak určite by zavolala.

teodorko jeho syn má 20.
a neprepínaj pc nech ťa potom pustí na koníka. 😉

teodorka
5. lis 2009

uz som tu 😉
no tak 20?jedna vec je jed ma 15-16 ale 20 to uz je dospely chlap nie pubertak ...no ja mam malych ale upratat si po sebe musia a oni uzvedia ze ja len skaredsie kuknem a uz bezia ...u nas ani take to ponevieranie neexistuje ja som na to alergicka ked pocujem slovo nuda ...a ani to si neviem predstavit ze budu chodit ku nam vylihovat cele dni aj s frajerkami ,ono nech aj lezia ale vsak zivot je aj o inom nie len o lezani ...ja som so svokrou zavarala ,kvackala pradlo pomahala varit ...je to podla mna aj o inteligencii toho dievcata 😕

jalao
5. lis 2009

no konecne...Fris, videla som ta aj vedla, ze si to spomenula, treba byt fakt opatrny, ale niekedy clovek naleti, ani nevie ako, ja teda dviham telefony prakticky vsetky, lebo aj kvoli praci, klop-klop, zatial bez tazkosti a prieskumy slusne odmietam 😉 😉 😉
Este sa vratim ku Veronkinmu pseudosynovi, tomu sa musi uz od rana ckat 😀 😀 😀 😀 (stikutat), ale ja si to teda neviem predstavit, ze by moj syn bol cele dni zavrety v izbe a este si tam hovkal s nejakou babenkou a ja dojdem z roboty, podho varit a mlady sa pride napapkat....Ja viem, toto je moj vlastny, je to ine, ale ja by som na neho hucala, aby sa prebral k zivotu, ja sa poznam... 😉 😉 😉 Vzdy si pomyslim na takychto mamickinych mazankov, ktori sa potom ozenia a nevedia ani, v ktorom sufliku su pribory a kde maju vysavac....uplne nepouzitelni muzi do domacnosti 😝 😝 😝 😝
Teo, ja som sa chcela spytat to iste, ze ci sa nam hlasis z domu, alebo si pracovita... 😉 😉
Dari, vcera si nedavala detom veceru? 😀 😀 😀

jalao
5. lis 2009

Teo...tak v tomto sme za jedno...Mne ked nasa 11-rocna zahlasi, ze sa nudi (napr. v sobotu, ked si spravi poriadok a ziadna kamoska nie je v dosahu a vonku prsi a ja jej ZATRHNEM 100xpozrety diel Hany Montany), tak mne stupa adrenalin, syn mi to uz ani nehovori, nastastie sa naucil, ze radsej knihu schmatne a chvilku cita, lebo to neznasam, toto ich nudenie... 😒 😒 😒
No a pravdupovediac, mne by sa ani nepacilo, keby moja dcera chodievala na cele dni ku svojmu frajerovi do domu, zatvarali by sa na poschodi a prisla by domov osprchnuta, ci vykupana... ☹ ☹ ☹ , nevravim, isto potajomky kazdy zavystraja, , ale takto, pravidelne??? 😅 😅

frisbee
autor
5. lis 2009

teo má pravdu...aj od tej kočky by to bola minimálna slušnosť,keď tam tak často chodí,aby po nich aspoň upratala.Ale mladému by som to povedala ironicky,že nie je v hoteli a ty chyžná,takže si bude robiť po sebe,ináč sa možu chodiť pelešiť do hotela.Na hrubý pytel hrubá záplata...ako sa tu hovorí.

jalao...ja mám uložené v mobile všetky čísla,aj firmy,ktoré by mi mohli volať,iné čísla proste neberiem...tí sviňáci si medzi sebou predávajú naše údaje,stačí,že si niekde niečo objednáš,tým im dávaš súhlas so spracovaním údajov.
Ten chlap vedel aj moje meno.Trikrát sviňáci. 😠 😠 😠

darina60
5. lis 2009

Julka, včera bola len večera 😀 😀 Chlap mal za sebou náročný deň, tak som chodila okolo neho po špičkách 😉 😉 A ešte ho bolelo ucho a asi dosť, lebo sa na dnes objednal k dr 😉 😉 Zajtra zas idem ja na chirurgiu, idú mi vyberať také znamienko či čo je to a bojím sa. Musí tam ísť so mnou mama keby som náhodou odpadla 😀 😀 Ja som taký posero u doktorov 😀

frisbee
autor
5. lis 2009

dari,ahoj,moja....budú ti rezať,alebo vypaľovať? 😕 To je dobre,že s tebou niekto ide,nikdy nevieš,či ti nebude zle,budem na teba myslieť 😉

jalao
5. lis 2009

svinaci na tretiu!! 😒 😒

veronkaj
5. lis 2009

jalao - veď to máš pravdu,

aj ja mám určitým spôsobom pravdu, lenže ked poviem, že by mal niečo robiť ocinko ho obhajuje a ked poviem, že tým že sme tam začali bývať aj my tak by sme od začiatku mali robiť pravidlá, že on nebol naučený. a synáčik má povahu, že ked sa mu niečo povie urazí sa a môj sa nerád háda tak radšej mu nepovie nič alebo sa opýtajú mňa že či mi to vadí, že varím alebo upratujem,že ved to je normálne a že ked mi to vadí tak to nemám robiť, oni to nepotrebujú a som ja zas tá ..... takže ako na to aby sa spamätali???
moja dcéra v pohode aj ked nie vždy ochotne pomôže v domácnosti aj v kuchyni ale aby mladí nemohli čo to doma upratať??? mimo ich izby, pretože do jeho izby nechodím, nepraje si to ani otec mu tam nechodí a tak jedine frajerka a kamošky a má tam neskutočný bordel. ale povedal nechodiť tak sa nestarám čo tam má a periny si prezlieka sám, to dá do prádla aj iné.

ale štve ma aj ten prístup že radšej nič nepoviem aby nebol hnev. hoci nepotrebujem aby pomáhali pretože nevládzem ale z princípu aspoň tú kupelňu.

frisbee keby som povedala, že sa môžu ísť pelešiť do hotela tak by som to schytala zase len ja, pretože mi sme sa tam teraz prisťahovali dva mesiace takže to berie tak, že je mladý doma a ja veľa nezmôžem.