S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

tu som,akurát sa snažím chvíľami niečo urobiť v byte,keď som ho tak dlho zanedbávala 😀
ja som si vždy myslela,že si krásavica inteligentná 🙂
simonka,nikam neutekaj 🙂

vanja
29. črc 2009

aj ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

frisbee
autor
29. črc 2009

hlavne,že ti píšem vedľa 😀

vanja
29. črc 2009

ale manželchcedneska sex, takže tu dlho nebudem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

sorry,sem ti píšem...kurnik,vy všetky furt iba sexujete 😀

vanja
29. črc 2009

podaktoré iba chceme 😀 😀 😀 😀 😀
a nohy preložte tiež do tejto témy 😀 😀 😀 😀 😀
aj mne smrdia, zatiaľ 😀 😀 😀
ale dnes som bola s kámoškou na kávičke tak sme prebrali nejaké drby. Asi som už dlho na materskej 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

keď simonka si ma našla tam 😀 😀 😀 😀

vanja
29. črc 2009

počkaj zavolám na ňu,
simi tu sméééééééééééééééééééé

simona55
29. črc 2009

aháááá coooooooo kricíííííííííííííííííííííte kto je hluchy ved som len hlucha nie slepáááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .a uz so m to domiesala no nevadi. 😀 😀 😝

frisbee
autor
29. črc 2009

už som ti napísala,aby si sem šla 😀 ...frisbee je lietajúci tanier...ja som sa sem v tom apríli chcela prihlásiť a furt mi to nebralo heslá,tak som tam napísala to,čo som robila celý deň...hádzala psovi frisbee 😀 😀 😀 ...a vzalo to 😀

vanja
29. črc 2009

no a ostatné asi už spia či čo?

frisbee
autor
29. črc 2009

asi je skoro,alebo robia to,čo vladka včera 😀 😀 😀

vanja
29. črc 2009

berú paplóny a idú do obývačky, lebo si myslia že to bude platiť aj na ich mužov..... 😀 😀 😀 😀

simona55
29. črc 2009

😀 😀 😀 😀 a ja ze to je meno ako ze friderika 😀 😀 alebo ze friske kone 😀 😀 😀 .

frisbee
autor
29. črc 2009

skáče po mne mucha,idem strčiť raid do zástrčky 😝

frisbee
autor
29. črc 2009

simonka .....frízske kone sú náááááááááááááááááááádherné

vanja
29. črc 2009

jak ti dobre že má umývačku riadu,
ja mám zatiaľ ručnú
a občas sa pokazí..........

simona55
29. črc 2009

ja som citala ze idem strcit riad do zastrcky 😀 😀 😀 uz som ta chcela vysmiat 😀 😀 😀 😀 ale radsej este raz precitatam . vies fis ani moj nick nieje orginal.len to meno sa mi strasne paci, achcela som ho dat 2dcer niektorej ale manzel ze on nechce slovense meno 🙂 😖 😀 😀 😀 vies on je otom potom bela bugar.joj dufam ze neporusujem nic. 🙂 😝

vanja
29. črc 2009

simi otom potom 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

😀 😀 😀 a tak vznikajú tie omyly 😀 😀 😀
simonka,ale to nie je slovenské meno...., 😉

simona55
29. črc 2009

vani ze aj ti si to tak citala ze riad akoze umyt? 😀

simona55
29. črc 2009

no co vani uz si po vzdichacke?alebo len budes vzdichat?a potom to je ake meno?

frisbee
autor
29. črc 2009

raid na komáre 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
29. črc 2009

asi si musím kúpiť okuliare........
ešte nie ,ešte kuká telku a ja ťukám 😀 😀 😀 😀

simona55
29. črc 2009

fris ta fotka nie preto ze aby ma nespoznali ,ale dcera je krajsia 😀 😀 a ja nie na zahodenie
😀 😀 😀 aj ked pomali mi zoberu obcanku. 😀 😀 😀 😀 vies na co mislim vsak. 😀 😀

frisbee
autor
29. črc 2009

simonka,ty si úžasná osoba a ja som rada,že som ťa spoznala. 🙂

ja ti rozumiem 😀 😀

a prečo vešiaš malé deti na plot? 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
29. črc 2009

baby dnes som dostala ip z PMM aj ma vyhresili ze ich zanedbavam ja som tam uz nebola asi dobry mesiac . 😀 vani ti masdve baby doma?

vanja
29. črc 2009

simi áno, ale teraz len jednu, druhá je v tábore a je mi smutno, ale jej je veselo.🙂
čo jePMM

vladkaz1
29. črc 2009

cafte chcem vas len pozdravit vidim ze to tu zije zajtra cestujeme do Ba tak namna myslite ... mala spinka idem sa kupat veci mame uz propravene MM sa snazi vicej nez ja tak pa dobru zajtra vecer ked budem vlaat napisem ako to prebiehalo a ci som skojna a zazitky pa 😀 🙂 😵 😵 kukucky moje

simona55
29. črc 2009

stale tam ukazval ze vraj uuuu 😀 no vies stim malinkim prstekom , dnes mi spadol zo schodou 😀 vies mala som vonku stolicku lebo som ju cistila a nechala som na hornom schode , a on ze brrrrrrrrrrrrrrrr ako ze je to auto a tlacil. no ja som bola otocena k sporaku.a uz len plac som pocula. 😒 😀 ale su to iba take nizucke schody 3 ale chvala bohu sa moc neodrel ani neudrel 😀 😀