S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

hehe,ja som mala len vkuk a výkuk a píšem a píšem,mám deficit 😀 😀 😀 😝
tak idem výkuk,píšte babule 😵

jalao
12. lis 2009

Bambi...no mna dzem na bundicke ani na satockach nikdy moc nepotesil.. 😠 😠 😠 Ale inventuru s hrackami, to je mile...aj nasa si casto robi taketo imaginarne scenky medzi hrackami, robi akoze ja jedna rozprava s druhou a ta jej odpoveda, alebo chodi s mobilom a vola im...sranda, tieto male stvorenia...
ja mam dnes toho kona nie modreho, ale akehosi zdechleho...nacitava ako modry slimak... 😉 😉
Fris, ta nerudna tchyna atd je spicka... 😀 😀 😀 ja momentalne nemam nic take v zasobe... 😝 😝

jalao
12. lis 2009

bambi, ja tieto vkuky poznam....chces na 5 minut a je z toho hodina, ani nevies, ako... 🙄 🙄 🙄
Raz darmo...internet je timekiller 😉 😉 😉 😉 medzi vsetkymi ostatnymi...

bambi09
12. lis 2009

Julka 😀 😀 😀 😀 presne tak 😀 😀 😀
ešte niečo pre teodorku,teo,na tých šialených kravách niečo bude 😀 😀 😀 😀 tma je asi spúšťačom,preto nám večer tak hrabe 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
12. lis 2009

ahoj simonka, ako sa nám máš??? a problémy tu riešime stále dokola hlavne na denných na nočných majú zase úplne iné problémy 😀

a ten vtip bol super, ja keby som mala taký problém tak by som aj skackala

bambi - super večer, mačka nakrmená hygiena dodržaná a aj šport na kolená 😀 všetko išlo do prania aj

malá ?? 😀 vidíš aká ohľaduplná, no to musí byť roztomilé s tým zverincom, ja mám ten zverinec rýchlo - náš pes kuťo a plyšáky sú v sáčku

ozaj nechcete niektorá pre deti krásnych naozaj krásnyc h plyšákov máme dve vrecia a nemám kam ich dať sú ako nové dbala som o nich.

jalao
12. lis 2009

veron, plysakov nechcem, ale Kuta by som brala... 😀 😀
Bambi a ozaj, MM na F1 CHODIEVA kazdy rok!!!!!!! Listky si KUPUJE!!!, aj sebe, aj mlademu pravdaze...takze sa fakt nediv!!!!! 😠 😠 😠 😠

bambi09
12. lis 2009

veronka,plyšákov daruj do nejakého krízového centra,alebo domu na polceste,tam sa deti potešia 😵 😵 si zlatá 😉
no,skoro som mala chuť aj malú napchať do práčky,ale materinský cit zvíťazil a putovala len do vane 😀 😀 😀
a kuťo má rád plyšááákov??hmmm,nebude to úchyl? 😀 😀 😀 😀 ale nie,zlatý havinko,to má rád každý pes,naša Bekky milovala opätky na mojich topánkach,stopy po zuboch mám ako pamiatku na ňu 😅 😅

bambi09
12. lis 2009

Julka 😅 😅 😅 😅 😅 😅 to faaaakt???a kam chodievajú??aj do Brazílie? 😀 môjho by som pustila ešte tak do Budapešti 😀 😀 😀

jalao
12. lis 2009

Co si! boli v Pesti, ale posledne sezony chodia na MOTO GP do Brna... Do Brazilie nie...tam padaju tie airbusy.. 😝
Bambi a ci si si ty vsimla, ze som ti vcera gratulovala ku jubilejnemu 4-tisicemu prispevku???? 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

Julka,hehe,chápem,Brazília je nebezpečná,je tam vysoká kriminalita 😀 😀 😀
to faaakt?? ja mám 4.000 príspevkov???moje nervy,idem pracovať 😀 😀 😀 😀 😀
choroba šialených kráááv,píšem jak besnááá,teo má pravdu 😀 😀 😀 aj mywiel,pár dní bez netu a zrazu mám tooooľko času 😀 😀 😀
no ale zabijem sa,keď som na vás "trochu" závislááá??? 😀 😀 😀
a kde všetky zdúchli??? 😕 😕 😕 😕

nikinka008
12. lis 2009

bambi...asi ano idem mu aspon prezvonit len dufam ze uz nebudem pocit ziadne zle spravy a mozno ze uz aj je na ceste domov a dosiel mu kred 😕 😖
mala nema chybu bambi ako zlatucka vam uz rozprava 😀 keby uz aj nasa taka bola 😅 a kedy vam zacala chodit------ľľ++

veronkaj
12. lis 2009

jalao kuťa nemôžem, to je jak moje mimnko večer pri telke sa uloží na ruky ako nemvluvňa a je tom naše zlatíčko aj ked prevažne robí nezbedu, vari mi budeš ty aportovať a môjmu drahému kúsať boty????? 😀

bambi - už som dávala aj do detského domova aj do nemocnice a detský nábytok do škôlky ale plyšákov máme ešte veľa .

milá mamička našla zlutovanie a vo vani sa jej určite páčilo
kuťo sa jedného plyšáka - je to salašnícky pes veľmi najprv bál štekal naň ako divý a ked zistil že mu neodpovedá ani sa nebráni tak sa s ním hrá, ostatných nemôže má len jedného .

no a píšeme akoby sme chceli rekord na 5 tis. príspevok,
kočky frčím do dalšej práce priebežnem kukenm. 😀

nikinka008
12. lis 2009

bambi...kedy vam mala zacala chodit? 🙂

jalao
12. lis 2009

Bambi a kde to maju tie listky?? Podpichnem MM doma 😀 😀
My ideme zajtra tani-tani 😉 😉 😉 , spolocenska prilezitost...ale ja sa musim drvit...ale neda sa odmietnut, no ja fakt nestiham...a ako si pisala, dufam,ze to bude mat dakedy nejaky efekt, sak do penzie sa este nechystam... 😉 😉
Dievcata sa odmlcali a zberaju silu na vecernu sichtu... 😉 😉

vladkaz1
12. lis 2009

🙂 cafte sme doma ,moj na hokej nejde sam povedal ze bude s nami pojde v decembri ked bude viacej casu .. 😀 a menej starosti
mala si vybrala barbinu a hokejku s pukom taku normal detsku origos .. no to by si moj neodpustil ako byvaly hokejista ze nekupit krpane? tak mame uz darceky nakupene konec dostala od nas aj oblecenie tie hracky kose a take somarinky ... viacej uz nekupuje este tortu ale tu sa pokusim nedelu spravit sama .. inak pú poslucha jasne ..uz mam aj brusko 😀 inak dnes som zistila ze som na zaciatku 4 tehjo mesiaca dobre ze?
Si je mi luto ze mate take vselijake starosti drzim palce.
Jalo ty si zlata ze nechaj chlapa vyhulakat ale moj mi potom pride od tial za 2 dni a to nechcem pojde tam segre kedze je od tial zahorak a ćhcem aby bol s nami som ho nevidela pomaly tyzden poriadne...
Bambi ty slniecko nase.. ako uz lepsie?
Fris co choroba?
Teo vtip parada som sa zasmiala .
Niki no teda nepotesi .. ale aspon ze to vsetko vybavi na druhy den .. a neboj podobat sa bude mala aj ked nie ved je to ona a pas plati dlho nie? nebudes menit ked na nepodoba 🙂
Veronkaj uhorecky sa ti zachcelo? 😀 no musis jak ja vevericka 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

niki,neboj sa zbytočne dopredu 😉
vladi,je to lepšie,ale furt sa motám.
bambuľa,je to super,oproti tomu čiernemu 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

bola si u doki?
uz je to nejako dlho nie ?

bambi09
12. lis 2009

niki,malá začala sama chodiť,keď mala 13 mesiacov,syn v 10-tich,ale to je najväčšia blbosť-porovnávať deti,každé je iné a má svoje tempo,neboj,všetko bude 😵 😵 dokonca som čítala,že nejaké dieťatko nechodí ešte samo v 18-tich mesiacoch a lekári z toho nerobia vedu 😅
naša zas ignoruje nočník,na novom včera sedela,aj tlačila,ale to už bola po,tak zas nič 😀 😀 😀
ale práve tento mesiac o tom píšu v Dieťati,tak som vďačná za vzácne rady-nenútiť,radšej počkať 😅
Vladenka,teba prečítam a napíšem 😉

frisbee
autor
12. lis 2009

vladi,nebola,40 km by som nezvládla...ale ja to tak mám od určitého veku a od tej doby,čo som posledné roky makala až do vysilenia...práca,a ešte som bola 2,5 roka sama doma 😝 😝 😝

veronkaj
12. lis 2009

tak už som v druhej práci

kde sa kupujú tie lístky, môj je fanatik do formulí a všetko čo s tým súvisí ale po maďarsky vie iba igen. 😀
nikinka mne moja začala chodiť v 10 mesiacoch za ruky ak ti to pomôže,

vladkaz dobručký pu, a ukáž bruško nafoť, si ťa ale pekne rozmaznávame a v nedeľu sa tuším k vám isť na kávu , bude torta 😀 a uhorečky by sa mi aj zachcelo ale som bola ako ochrnutá ledva som do šoférovala domov, chvílu som posedela kým som vôbec vystúpila, došla som so kuchyne a vravím dnes nevarím ale nakoniec dostali niečo jesť.
😀 a večer som uhorečku odmietla lebo mi bolo zle aj unavená tak snáď dnes sa bude majitelovi uhorky chcieť 😀

bambi09
12. lis 2009

tak baby,mladý možno aj slnko uvidí v tom Hlohovci 😀 😀 😀
Vladi,Tvoj hrával hoke??? 😉 môj chodil na také nočné,s kamošmi sa vyšantiť,hrali do roztrhania tela 😀 😀 😀 teraz ho už nepustím,má kŕčové žily a dve deti 😀 😀 😀 😀 a zajtra teda oslavujete??? 😵 😵 😵huráááááá 🙂 🙂
fris,tak to je fakt pliaga,vanja tiež dlho bola slabá,Ty ,aby to nebolo to prasacie oné,mala by si ísť na krvičku,drž sa naša statočná trpaslica 😵 😵
Juli,on robí PC-ká nejakému auto-pretekárovi a on má teda prístup na F1,tak ja viem,že by bol hriech to nevyužiť,keď moji chlapi to tak žerú 😅 😅
každopádne,už je po sezóne a potom sa uvidí,to je ešte ďaleko 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

no Vladenka,tak -tak,bruško potom hoď do albumčeka,daj si sexi gaťuše a šup,ja som v tehu nosila bombardéry 😀 😀 😀 😀 všetko ma tlačilo 😝
a teraz jeden vtip,čo mi chlap do skype poslal,takto to dostal:
Stretne sa Fico, Mečiar a Slota a idú pozrieť deti do škôlky.
Robi sa spytuje dievčatka:
-"Ako sa voláš?"
-"Alenka"
-A vieš nejakú básničku?"
-Ano: "Ťapi,ťapi, ťapušky, zdraželi nám papučky .... a ockovi alkohol
...Ktorý kokot z Vás to bol?
😅 😅 😅 😅

frisbee
autor
12. lis 2009

babmi...jsem šokována 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

Olino,proč??? 😀 😀 😀 😀
veronka,Ty sa šetri prosím Ťa,lebo sa uštveš,nech raz aj drahý navarí,hoc len cestoviny s kúpenou omáčkou,môj vie aj omáčku uvariť,tak nech sa aj on pričiní,keď chce papať 😀 😀 😀
a nie len furt maso,maso,sado-maso 😀 😀 😀 to je nezdravééééé 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

no také básne... 😀 😀 😀 😀
veri...ako to zvládaš,preboha?
ja som sa motala chvíĺu v záhrade na slniečku...to je vzduchu,to je vzduchu 😀

bambi09
12. lis 2009

fris,na sluníčku sedím vám,do sluníčka pozerááám 😀 😀 😀 kua,ozónová díra 😀 😀 😀
bacha na zimné slnko 😅 ale vďakabohu za neho,mne už tá tma od rána liezla na chobot 🙄 🙄 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

ja som bola natešená ako malá,keď vyliezlo 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

veru,ako málo stačí k radosti,v UK by som nevydržala žiť 😀 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
12. lis 2009

baby,my sme prepásli 7.tisíci príspevok,tož 😠

bambi09
12. lis 2009

fris,to faaakt??? 😀 😕 😕 😕 😕
jsem šokovanááááá 😀 😀 😀 😀 chšk 😀 😀 😀