S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
13. lis 2009

no,keď sa flákaš,terazky čítaj 😀 😀 😀 😀
it idem do kuchyne 😝

simona55
13. lis 2009

ahojte,vsetky, aj ja vas idem pozdravit, 🙂 bambi vidim ze mas nove fotohore, 🙂 bambi ktory mesiac mas narodenu malu?dnes bolo krasne ze? aspon unas bolo prijemne skor take slnecnepocasie

frisbee
autor
13. lis 2009

no nečakaná návšteva,vy dve......nás nestihnete dočítať 😀

simona55
13. lis 2009

napoli som napisala, maly mi nieco potlacil a bum bum bum.verite na piatok 13teho?maly ma antb,,lebo my asi prechladol ked sme boli v na pohrebe mm stryka, a bolo vtedy velmi zima, a sedel v aute ale auto casom vychladne, no nesedel tam sam ale s dcerou. 🙂 ach mne sa dnes nechce nic ☹ ja odchadzam babi ospravedlntema ,ved ja sa vratim niekedy a budem tu svami cely cas,ale teraz mi rozum inde chodi a vobec neviem reagovat,dobru noc.

vanja
13. lis 2009

no som odbehla lebo mala chcela rajo 😀

vanja
13. lis 2009

ani nečítam lebo je toho veľmi veľa čo ste popísali, stalo sa niečo nezvyčajné, alebo všetko je v normále? 🙂

vanja
13. lis 2009

simi a ja na piatok 13-tého neverím.
Apropo moja svokra má dnes narodeniny a tiež sa narodila v piatok. 🙂

vanja
13. lis 2009

bambi a s tým tvojím it... si mi pripomenula RND Jánošíka
Prf než musím it ešte musím it. Sú tam dost lopúchové lístie? 😀

vanja
13. lis 2009

ta de ste všetky...................... 😅

vladkaz1
13. lis 2009

Vanja ano stalo sa nieco 14 .25 pred 2 mi rokmi som porodila Lucicku 😀 ,sa chvalim ved mam preco
Super ze vam je lepsie ,tesim sa s vami ze uz nieste ko ..
teo MM la neberes ? vy ste asi v obraze ja nem rozumiem ale nevadi nemusim vediet vsetko 😀 zabav sa super ..
Zjedla som pomaranc neni mi zle este negrckam chvala bohu ale zachvulku asi budem 😅 😅 som pazrava je to mozne ,ale ked su take skvele kysele no odolaj ..
Vajnusik ,ako s kojenim nieco nove?
Juj Simi ak chces napis IP ,mozno ti pomoze vyrozpravat sa ak nie tak vela pevnych nervov prajem a nedepkuj a netrap sa tolko moje pekne ,malinkemu bocenku posielam nech vas uz ta choroba obchadza sakris 😵

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi..14.teho novembra???aj moja je 🙂

bambi09
13. lis 2009

Simonka,tak,ako Vladi píše,ak chceš,pošli IP,vyrozprávaš sa 😕 malý nech je rýchlo fit,asi vám tam prechladol,no čo sa dá robiť ☹
Vladi,mne pomaranče nerobia dobre,mám z nich kyseliny,ale v tehu som ich žrala,doslova a nič mi nebolo,až posledné 2 mesiaca fuj,kyseliny 😝 😝 😝
Vanjuš,no,Vladenkina Lucka má dnes 2 rôčkyyyy 😵 😵 😵 😵 to je dôležitéééé 😵
a tí radošínci ma tiež napadli 😀 😀 😀 raz na nich pondeme 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

baby, aby ste si nemysleli nechvalim sa ,nechcem aby to tak vyznelo ,nepotrebujem byt stredobodom pozornosti ,ale vy ma chapete ako to myslim, ze sa teskam ze ma Lucka 2 roky tak som rada, ze sa potesim o to s ludmi,s vami co vas mam rada 😵 😵 😵
Takze tu bolo povedanych aj vela inych dolezitych veci ..len to som mala na srdci 🙂
bambi ja vravim ze to moje sa narodi s pomarancom v ruke sakris ,pri malej som mavala zahu teda riadnu cele tehu ,teraz nie ... predstav si pri malej som jedla maso jak besna ,ovocie som nemohla ani citit a mala nemala ani zltacku novorodenecku ,zaujimave
teraz jem denne 2 kila pomarancov a rano som zjedla banan ,ale ten som poslala kade lahsie chapeme sa 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi...my to berieme tak,ako to myslíš 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
13. lis 2009

🙂 moja tak dcerka je 14 teho? moja je 13 teho nov. uz som ju musela porodit ved som prenasala od 4 teho okt. moj termin prvy 😀 ..ale mala som dost vody vsetko bolo oki tak ma nechavali tak ,az na to ze mala sa narodila s nechutne precitlivelou pokozkou .. no hruza .. 🙂 ,ale tym sme si uz davno presli ..

frisbee
autor
13. lis 2009

no ja som bola dvakrát v porodnici..11.teho,to bol planý poplach a potom toho 14.teho,to som mala termín

frisbee
autor
13. lis 2009

no tak že trepeme ručičkou a cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂

vanja
13. lis 2009

vladka tak mladej gratulujem a prajem veľa zdravíčka, aj moja svokra má dnes narodky ale o hodne viac ako tvoja malá 😀 😀 😀 😀
s kojením sme na tom tak, že v noci to ostalo 4-5 x a cez deň sa jej to snažím vyhovoriť, ale tak raz jej dám keď už je veľmi uplakaná, a pýta že mami odlepiť.... 😀

vladkaz1
13. lis 2009

aj my sa pridavame dcerke ku gratulacii 😵 ,nech sa jej splni v zivote to pre nu podstatne 😵
dakujeme ,ja som lezala na rozikovom uz mesiac 🙂 ,takze to bolo vykupenie pre mna a voda mi odtekala postupne aj tyzden pred porodom aj 3X 😅

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi,ja som tiež mesiac ležala...to nám tí škorpióni urobili naschvál 😀
že ´dakujeme za prianie 🙂

vladkaz1
13. lis 2009

no vidis ,jaka nahoda? ze ? ake si Frisulka znamenie? Moja dcera je velmi tvrdohlava aj tvoja ? som zvedava na tu povahu skorpiona ,nepoznam nikoho skorpiona ,ja som strelec 🙂

bambi09
13. lis 2009

fris-káblik?? 😀 😀 😀 😀 neva,každý občas máme 😀 😀 😀
Vladenka,my to berieme tak,že sa tešíme s Tebou 😵 😵 😵 prečo by si sa mala chváliť?? 😕
Simonka,naša je marcová 😵
a vanjuš,ten mail je krááásny a pravdivý 😉 akí sme všetci bohatí a ako mrháme 😉

vanja
13. lis 2009

fris tvoja má zajtra narodky?

frisbee
autor
13. lis 2009

ja som Panna..najhoršia kombinácia..mama panna,dcéra Škorpión..sa režeme 😀 😀 😀
no bodá,bodá,neberie si servítky,dovoľuje si a je drzá 😎

frisbee
autor
13. lis 2009

jé,prídem za chvíľu,oko niečo chce

vanja
13. lis 2009

tak nech mu to dlho netrvá fris 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

No takze sa mam na co tesit , 😀
bambi ja len tak aby zas neprislo k nedorozumeniu mala som to na srdci 🙂 ,nehnevaj sa
Panna je moja babka a velmi si s nou ja rozumiem ..
Simonka je potom ryba ze?moja segra je ryba ,11 marca

vanja
13. lis 2009

vladka a v ktorom týždni si?

vanja
13. lis 2009

vladka a teraz budeš mať blíženca. Ja mám dvoch 😉

vladkaz1
13. lis 2009

no podla dr. v 13 nastom ,podla sona 14 tom 🙂