S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

Šom 😀 😀 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

frisula hadam si nemyslis ze Ti budem na obed vysvetlovat co je sex 😎 a este po takej namahavej noci 😝 😀 necitim si ani chlpy v uchu 😵

frisbee
autor
14. lis 2009

to máš z toho,ako si riťkou točila 😀 😀 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

no vsetky hlieny zo mna vcera vysli 😀

bambi09
14. lis 2009

ahojte 🙂
tak v prvom rade Simonka naša milá,prajeme Ti k dnešným krásnym narodeninám veľa lásky,zdravia,šťastia a splnených snov a nech Ťa mama poslúcha 😵 😵 😀 cmuk,cmuk 😵 😵 😵
fris,už si porodila?? 😀
a teda au,fuuuu,fuuuu,fúkam aj ja,to musí byť hnusné,to Ťa oko chcelo prevaliť a nepodarilo sa?? 😀 😀
ja som mala kostrč narazenú 2x v živote,ale ďakujem,už neprosím 😝 😝 raz ako decko som vrazila na saniach do stromu a odniesla si to kostrč,veru,ani sedieť som nevedela v škole na tvrdej stoličke 🙄 🙄 a druhý krát už tu,keď bola cez Vianoce poľadovica,išli sme prežratí na zdravotnú prechádzku a ja som na chodníku capla na riť ako simonka 😀 😀 😀 joj,to bolelo,au,au 🙄 🙄 🙄 tak boli Vianoce s boľavou riťou aj kostrčou,odvtedy nechodím na zľadovatelý chodník 😝 😝 😝
teo a si dobre vytrsaná??? 😅 doma všetko ok?? 😉
Vladenka,tak dnes pijeme na Simonku,nech je jej v tom Londýne dobre 😵 😵 😵

simona55
14. lis 2009

na ktoru simonku pijeme, na frisinu?

bambi09
14. lis 2009

simi,hej,dnes má sladkých 24 😵 😵 😵 😵

simona55
14. lis 2009

jej aj ja jej gratulujem, a zelam len to najlepsie, 🙂 😵 😵 bambi predstavsi vcera prepustili dceru z roboty ☹ jeden problem za druhy ☹ ja neviem co je tento rok somnou- ☹

frisbee
autor
14. lis 2009

ďakujeméééééééééééééé...práve sme hodinu na skype 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
14. lis 2009

simi,vydrž....

kristina25
14. lis 2009

fris aj ja pripijam. Nemusela si od nej odhanat chalanov. Ja som mala spoluziacku, ktora bola tiez skorpion a chalani za nou dost behali. Niekde som citala, ze skorpioni maju velke sexualne vyzarovanie. Fris aspon si teo vytvaruje zadocek 😀

bambi09
14. lis 2009

Simonka ☹ to je mi ľúto,ale tak nájde si inú,to nie je koniec sveta 😉
a tento rok je aj pre mňa ťažký,už nech je za nami a ten nový nech je o niečo lepší
držím palce,nech si čím skôr dcérka niečo nájde,byť doma je na nervy,drž sa moja 😵 😵
a Škorpióni sú divokí a ohniví,to je pravda,Strelcom už zostalo len trochu tej ich divokosti 😀 😀 😀

simona55
14. lis 2009

fris aj oslava sa kona? viem fis musim vydrzat, 😝

frisbee
autor
14. lis 2009

simi,ona je v Londýne,tak si akurát telefonujeme..au,sedieť nemožem... 😎
kristi,ďakujem 🙂
bambuľa,ta de si 😀

teodorka
14. lis 2009

ta co zase oslavujeme ?tu sa len chlasta 🙄 fuj zenske jedne 😀 😀
aj my sme vcera oslavovali kamoskine meniny co mala pred mesiacom a druka mala v maji narodky 😀 😀 tak sme jej gratulovali 😀
fris inac aj ja som panna 😕 😕

vladkaz1
14. lis 2009

ahojte neskor sa vam ozvem este peciem rezne z kare a ryzu a polievku slepaciu na zajtra nech do obeda nemusim ... precitam si vam a napisem tak za hodku pekne popijajte 🙂

bambi09
14. lis 2009

teo,to Ti tak baštím 😀 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

bambi ,coooo? tu pannu? fakt 24.8 😀 😀 😀 uz 32 rokov 😝 😝

frisbee
autor
14. lis 2009

bambuľa,nebuď drzá 😀 😀 😀
teo,ktorého si?Ja 4.tého 😉
vladi...ty si taká gazdiná,ten tvoj može chodiť a ďakovať bohu,že ťa sttretol..furt makáš 🙂

teodorka
14. lis 2009

24.8 🙂 🙂

bambi09
14. lis 2009

fris,jaaaa???ani náhodou,to by som si nedovolila 😀 😀 😀
teo,32 ročná panna,no,stará dievka si 😀 😀 😀 sorry,že som taká úprimnááá 😅 😅 😝
a Vladenka je naša včialka usilovná,aj simonka,aj vanja,aj veronka,všetky sme 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
14. lis 2009

teo..a tak to je ono..drzá povaho 😎 ...koniec leva-začiatok panny...už viem,kto je u vás doma riaditeľom 😀 😀 😀
bambuľa..Kájo,ty mňa neznáš,já ťa znám,poď s nama,budeme chlastat 😀 😀 😀 ...škoda,mohl jet s nama 😀 😀 😀 ...já si ťa najdu,v Praze,nebo v televizi 😀 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

bambi veru stara krava som uz co narobis 😎 ale maniere mam ako stredoskolacka 🙂 a aj dzurku mam vzdy jak poprve 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

teo,teraz mi došlo...ešte horšie..ty si sa narodila na noc bartolomejskú,keď katolíci vraždili hugenotov vo Francúzsku 😀

teodorka
14. lis 2009

no tak v dejinach sa nejak moc nevyznam 😀 mamu oca si poznam snad 😀 ale dalej si nespomeniem na dakych hugenotov 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

tak to bolo pár storočí nazad..nevyzeráš ako vykopávka 😀

teodorka
14. lis 2009

ccccc vsak ani nie som 🙄 som holka na pohledaaaaani 😀

frisbee
autor
14. lis 2009

veď hej,my si do partie vyberáme iba krasavice inteligentní 😀 😀 😀

teodorka
14. lis 2009

takze uz som VAsa?????? 😀 😀 😀 😀 a slub vernosti budem kedy robit ? 😀 😀 nie zeby som chcela nejake ceremonie 😕 ale vypit si mozme 😀 na znak oslavy 😵

frisbee
autor
14. lis 2009

možme aj včul,mám ružové víno na bolesť 😀 ...tož vítaj a na zdraví,krasavico 😀