S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
16. lis 2009

no dovoľ 🙄 🙄 🙄 ja mám IBM 😎 😎 😎
táto strana je už normálna,ale tá predošlá bola taká divná 😕 😝

bambi09
16. lis 2009

za čo dnes štrajkujete??štrngať kľúčami budeme až zajtra 😅 😅

simona55
16. lis 2009

jeee V ladi 😀 to urcite bolo NIKE vyhrane ze? raz zivote som si dala aj ja za 20cku ale je tomu uz 6rokova vyhrala som 160korun, 😢 😀 😀 😀 ale odvtedy som neskusala stastie ale ani nebudem,mm iba spotrkuje,ale mne je aj to luto podat ,podla mna je to skoda penazi. 😀 😀 😀 Ozaj babenky a co je z Darinkou? neviete onej nic? uz som ju tu davno nebadala. urcite sa vodne v noci miluju, len aby nebol potomok 😀 😀 😀 😀 😀 Vladi, mas peknu vyzdobku, aj vyste pekny, 🙂 🙂 🙂 Bambi ale ja neviem mozem miesat sirupi ked berie ATB? ale uz sa mu to dost zmiernuje oproti vcerajsku,uz nekasle tak casto, ale teraz zase vela sopluje. 😝 uz je tak prefikany ze ked citi ze mu tece soplik,tak ide na chodbu a taha zasebou, vysavac a a a odsavacku mydava do ruky aby som mu vysala soplik 😀 😀 😀 😀 ze aky su ty trpazlici prefikany?

bambi09
16. lis 2009

Simonka 😀 😀 😀 😀 to je dobre,že sám chce odsávať,my máme takú ručnú odsávačku-teda na baterky a malá to neznáša 😝 😝
a ten sirup môžeš-to je homeopatikum,neovplyvňuje účinok ATB,volá sa Stodal 🙂 😉

vladkaz1
16. lis 2009

cafte nesiel kon, oslava famozna ,uplna parada ,s torty nezostalo nic nic nic ani jeden kusok veru ,normalne sa spapkala nakoniec som tam dala aj jahody mam aj pofotene .
Mala dostala od segry a svagra stolik nadherny na kreslenie a stolicku mamut tu z ikei .
Mame doma vybuch moj spratuva ,idem odniest este kamoske Macke par veci a neskor sa ozvem ked nepadnem do postele od unavy....

bambi09
16. lis 2009

Vladi,tak super,že všetko bolo ok,tá stolička sa aj mne páči,len naša opica na všetko vylieza,tak máme všetko hore,z čoho by mohla zhučať 😝 😝
oddýchni si,upraceš zajtra 🙂 😉
a dnes všetky trpajzlice bojkotujú koňa??? 😠 😠 😠 😒 😝

teodorka
16. lis 2009

bambi 🙂 trpazlica sa hlasi 😀 😀

bambi09
16. lis 2009

no hurá,teo,zachraňuješ česť flákandám 😀 😀 😀
dnes nebude trsačka??? 😀 😀 😀

teodorka
16. lis 2009

cosi bambi Ty ma chces uplne zdevastovat? 😕 😀 😀 vsak vcera som cely den mala nohy vylozene na stole 😝 ale dnes som uz ako rybicka a do piatku si dam urcite pohov 😀 😀 😀
a tu co nove? 🙂 🙂

bambi09
16. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu všetky kadia na tému 😀 😀 😀 😀 neviem,z toľkého sexu budú mať na riťke modriny všetky,nie len fris 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
16. lis 2009

a kde je friska na cvicaku ?ci kuka oku na ocaska? 😀 😀

frisbee
autor
16. lis 2009

ale ja to nemám zo sexu 😀 😀 😀 😀 ...teo,ty nemrava...nekukám 😀 😀 😀 ..tomu je dnes veľmi zle,lebo zostal od rána v posteli a kašle ako svińa,...no neviem,čo za potvoru som to dotiahla domov...Bohušu,co sis to dovlékl dom 😀 😀 😀

a teraz mi píše mladá,že kašle ako svińa,dúfam,že nechytila prasaciu chrípku

teodorka
16. lis 2009

ale ale spomen certa 🙂 🙂 🙂 fris my vieme ze to nemas so sexu 😎
fris teraz kasle skoro kazdy 😝 okrem mna 😀 ale hrdlo ma skrabka uz tyzden ...asi vela polykam 🤐 😀

frisbee
autor
16. lis 2009

ja neviem prečo,ale mám pocit,že si dvojzmyselná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
16. lis 2009

preboha.....kam som sa to dopátrala

?????

jalao
16. lis 2009

no...vidím, že ja to tu už dnes večer nezachránim.. ☹ ☹ ☹ prajem vám dobrú noc...nechcem tu viesť total monolog... 😀 😀 😀 Pá zajtra.
BTW...dnes nesiel kôn.. 😉 😉

vladkaz1
17. lis 2009

Ahojte Juli ako ste vikendovali???
Ja som dnes dostala prasule od tatulda a idem si nieco pekne kupit do mesta mozno aj tenisky neviem.
Inak zo vcerajsku sa nejako neviem spamatat 🙂 ,idem prihodit nejake foto ..

vladkaz1
17. lis 2009

nejako mi to dobre nefotilo ale nevadi len na ukazku potom to vymazem tak ak chcete kuk 😉 ,idem sa dat do kopy ,poumyvat a spravit zo seba cloveka ..nic sa mi nechce som rozlamana

frisbee
autor
17. lis 2009

ahojte..u nás furt vládne choroba,oko kašle ako chlap,je z toho na nervy 😀
jalao,si tu bola sama samička,chudiatko 😉
vladka...ty si normálne kúzelníčka šikovná,čo si vyrobila...a kde som bola ja,keď tam bolo toľko chlebíčkov,há??? 😀

vladkaz1
17. lis 2009

😀 Fris no ved bola si pozvana ,mala si prist idem do mesta uz som aj oblecena len som si neni ista ci dnes fungiruju obchody normalne ,ked je ten sviatok .. no nic po pripade sa prezenem ,ani neviem co si kupim .
Vcera som videla nadhernu kabelku zltu Nike ,baby ale z 90E bola na 45E aj tak sa mi to zda dost .. aj by som na nu mala ale som asi troska na seba lakoma 😝 idem popozerat ci nenajdem nieco lacnejsie po meste ved musia byt nejake vypredane nie? Kabelka by sa mi zisla lebo mam len 2 kozenne ,zltu a cervenu a to s ami uz k nicomu nehodi , a mozno si kupim tenisky alebo cizmy ale to mia si nevyde za 40E 😝 normalne mam dilemu a mojemu som povedala ze mi dal malo penazi 😅 😅

frisbee
autor
17. lis 2009

vladi...potrebuješ,si mamička,musí si ťa hýčkať 😉

simona55
17. lis 2009

ahojte, je fris len nemate, prasacku doma? 😕 😕 uz ma druhy den boli hlava, celu noc som bola hore z malim , stale len caj a kojim je to normalne? asi mu idu zubky niektore,Vladi mala si chutne mnamky, 🙂 postavila by som sa do radu nane. 🙂 ten stolik by sa zisiel aj Davidkovy, mozno ze taky mensi dostane podstromcek od mojej segri, ako viem ked nie tak narok dostane na narodky. co je z Darinkou viete onej nieco? chyba mi tu 🙂

frisbee
autor
17. lis 2009

simi,no nestraš..dúfam,že nie,tam sú silné bolesti hlavy,to nemáme,len dúfam,že to mladá nemá ☹ .
darinka nepíše,dostane na riť,a vanjuša sa tiež stratila 😕

simona55
17. lis 2009

jaj ozaj a Vanusou je co? fris nehnevaj sa ale ocom pisem mi je lepsie ked mozem volakomu vyrospravat sa,.vies ocom pisem ze?teraz si pojdem trosku lahnut, lebo ma strasne boli hlava, pritom ja a lezanie nenavidim,. ☹

frisbee
autor
17. lis 2009

odpočívaj moja...a píš furt,ty,najhoršie je smutná baba sama doma...tu sme všetky a všetky ťa máme radi 🙂

nikinka008
17. lis 2009

ahojky... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....my sme dnes ostali same s malou doma ,ocko nam siel rano o 2 prec na jedno skolenie a pride az v stredu vecer 😖 tak neviem co skor robit 😀 😀 ...ale nie 😝 ...skor sa mi nic nechce,myslela som ze pojdem do mesta ale moc sa mi nechce vcera mi zacali moje dni 😖 😝 ...doniesli nam dnes novy madrac konecne snad uz ma nebude ten chrbat boliet 🙄 ale este cakame na postel 😀 😀 ...a ocko nam nechal krasny odkaz na notebooku zalepeny 😀 tak sa na neho pozeram 😕 😅
vladka,,,krasna oslava,sikulka 🙂 malej sa pacilo?vedela co sa deje?

frisbee
autor
17. lis 2009

niki..radšej buď doma,všade sú samé bacily,aby ste niečo nechytili.Ja idem so psom na cvičák,je tam teda mokro a hmla,tak budem oblečená ako snehuliak.

nikinka008
17. lis 2009

fris to mas pravdu asi,radsej ostat doma 😉 😀

frisbee
autor
17. lis 2009

no ja som chorá tretí týždeň,mm týždeň a mladá začala v Londýne strašne kašľať,tak sa bojíme,fakt to nie je sranda.

vladkaz1
17. lis 2009

Cafte ,ano malej sa pacilo, bola uplne uchvatena a jasne ,ze ako decko do kola trepkala darceky, balony a sladkosti maminka ,mala neskutocnu radost v ociach este ked aj sfukovala tortu ,moja moja sladkost 😀
Prisla som z mesta,kupila som si taku strikovanu baretku ,vonu tu striekaciu do chodby je to drahe jak slak 😝 a teraz som pozerala ze od pondelka je akcia v lidli no neporazi ma? 😝 kupim este jednu nech nam to tu voni ..
No malej vymalovavanku macko Pú ,voskovky a 3 natelnicky .
mesto je u nas zatvorene teda obchody tak zajtra pojdem este dokupit makeup a sveter by som prijala nejaky ,este mi zostalo 20E tak asi len ten makeup . 😝
Fris no ani nespominaj ze prasaciu ch. !!!! 😒
Ninikna a kedy sa vrati? Je ti smutnucko?Nebojkaj Pride cmuk 😵