S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

oko mi nakúpilo zásobu liekov,síce tvrdí,že chorý je on...hahahaha
bambuľa,opačne,pritúliť ho musíš,aby ochkala..akože,au,si mi ho pricvikla 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

myslíš dochodky?to sme nosili na strednej,jednu dobu to bol strašný hit...ale to som sa vtedy ešte sánkovala od zámku k rybníku,teraz už iba v záhrada medzi skalkou a pivnicou,a aj to sa za mňa oko hanbí...ja totiž vrieskam 😀

bambi09
20. lis 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 no,nejako už len poliečime 😀 😀 😀
vanja,myslíš kapce???u nás sa to aj inak ešte volá,moja mama nosila,aj ja po dvore doma 😀 😀 😀

bambi09
20. lis 2009

ja sa sánkujem s deťmi,aká výhoda 😀 😀 😀 a pištím tiež 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
20. lis 2009

baby,chvíľami sa musím odhlasovať,lieta tu šéfka

vanja
20. lis 2009

no to je už s vami zle keď pišťíte už iba pri sánkovaní 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

jak iba,ja ešte keď vidím myš,alebo žabu 😀 😀

vanja
20. lis 2009

no tak si na to potom ešte dobre 😀

vanja
20. lis 2009

baby idem spať, prajem vám pekný zvyšok noci firs tebe práce, nech tam máš kľud, bambi a ty pomojkaj spolubývajúceho. 😀
tak pá a dobrú noc

ostatné dievčatá všetky vás pozdravujem a prajem pekný víkend 🙂

simona55
21. lis 2009

Dobre ranko,Vanulkááááááááááááááá ahoj , mojko ako sa mas,? ved som ta tu roky nevidela 😀 😀 😀 😵 vies ako tu chybas. aj mm uz zacina dobre kaslat, a sopel si fuka kazdu druhu minutu. strasne ked chlap ochorie tak to je strach a hruza, potom si myslia ze maju replu a ze zomieraju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 potom clovek aby sa stal zrazu lekarkou aj manzelkou. 😀 😀 😀

vladkaz1
21. lis 2009

Cafte ,tak ja som mala vcera zabavu vecer ,moj dosiel jak tur napity ... vyslovene ,ked dosiel tak lahol a spal chrapal celu noc a este mi ogrcal cely zachod sam si ho o pol 3 tej rano vyumyval samozrejme ..
teraz isiel do obchodu kupit ranajky .. som zvedava co donese .. inak som nasrata na neho jak hovado, lebo som mu pisala sms -ku a vobec neprisiel ,ze mi je aspon vidim jak mu to je jedno 😝

simona55
21. lis 2009

jeminenku Vladi 😀 😀 ogrcalti zachod fuuuuj 😀 😀 to to salo aj mm vlete , tak mu zachutil 2dc vinka ze mu to vslo do hlavy ,a pravda on nepije stale tak si daleste jednu a este jednu a bol goooooooool 😀 😀 😀 😀 😀 no ja som sa takstrasne nanom smiala ako padal a liezol a napokom zaspal v hajzli dole hlavou 😀 😀 😀 len banujeme z detmi ze sme si ho nenafotili a dali do ramu 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. lis 2009

Simi no vidis ty to beres s humorom ,ja som na to zla jak cert !!!!! 😠
Dnes chodi okolo mna jak slniecko na hnoji ,na ranajky kupil pomarance a banany je vidiet ze ma este zatemneny mozog ,,.,... idem si kupit nejaky syr a rozky lebo som hladna jak pes 😝 kaslem na neho necham mu malu a idem nasim ... nebude drichmat ,nemal sa ozrat 😝

simona55
21. lis 2009

no vies ja to berem humorom, 🙂 lebo nepije kkazdy den ,ani kazdy mesiac, to sa mu stane raz dvakrat do roka 🙂 takze viem aky je ked sa napije,ale to bolo este lepsie ze mm si dal 2dcvina a potom mu prislo narozum ze teraz ako sa dostane do hurbanova to je od nas 10km tam byva jeho sestra a boli tam dedinske slavnosti, no a teraz co 😀 ale on tam chce a chce ist, tak ci chcela chuuda sestra prist pre nas, lebojej cez telefon vyvolaval kazdu minutu 😀 😀 ona prisla a sadlisme do auta ale on mal uz dost, ani zme neodisli od domu na 100m uz krical ja chcem vystupit je mi zlééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no potom sme sa otocili a sli domou, takze chuda zena sa vracala domou sama, mm tak to vyvadza ked je nadrbany, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Fris ty vtakej zime robis? a kde si to podnejakou halou? a preco tam nekuria?

vladkaz1
21. lis 2009

Simi ved ja som mala z Hurbanova frajera volakedy ,teda a som tam chodila casto aj spavala .. ved to je kusok od Komarna 🙂 kde tam byvas?
Moj sa nadzunga raz za rok ale to stoji za to ,ja nepijem a mam averziu voci alkoholu ... to je na dlho vysvelovat .. ale vadi mi to jednoducho ..

simona55
21. lis 2009

ja byvam od Komarna 15km, ja tam chodim k lekarom alebo na vybavovacky,poznas aj Marcelova to je tiezv v okr: komarno tam byvam ja. teraz uz idem lebo dcera ma vyhana od pc 😀

vladkaz1
21. lis 2009

Simi nieco mi to hovori , tusim no vidis .. jaky je svet maly .. tam kusok som chodila k vam sranda 🙂

frisbee
autor
21. lis 2009

dobré ráno...hahahaha,som sa zasmiala nad vašimi chlapmi.....simonka,fotku ste mali urobiť,vladi,to chce kľud,veď jemu je zle,nie tebe 😎 ,aspoň bude mať morálne výčitky 😀

simona55
21. lis 2009

fris teraz si vstala, vies spat po nocnej? 😵

frisbee
autor
21. lis 2009

simi,zle spím,krátko,a celý deń sa potom potulujem v pyžame 😀

simona55
21. lis 2009

no ta nocna neni bohvie co ze? ani mm nevie ponocnej spat .lahne si rano o 8smej a uz o11tej je hore, ale ze vraj ani vtedy nespi len drieme, a potom v robote to nanho leze niekedy o tretej rano 😝 ☹ uz niekedy mi ho je luto, ked ho vydim nevispateho,

monianet
21. lis 2009

Ahojky,nemohl by prosím někdo zahlasovat a dát Anetce 10 na dítě roku?? hlasovat se dá každé 2 hodiny a soutěžíme do konce listopadu:Dííííky mooooc
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/36629/soutezic... 🙂 🙂

teodorka
21. lis 2009

zeny nacengali sa VAm chlapi? 😀 😀 mm mi vravel vtip ze krcma je jedine miesto kde sa z cicavca stava plaz 😀 😀

vladkaz1
21. lis 2009

Teo nacengal sa mi jak tur ... keby si ho videla take nervy som mala ,nie ze bol ozraty ,ale ze som mu pisala ze mi je hrozne zle nech pride domov a on nic ani nezavolal .. hajzlicek 😝 ,ze on nepocul hnusak ,som na neho nasrata ani som dnes nevarila a isla som k nasim 😝 zjedol si tie pomarance co si nakupil 😀

simona55
21. lis 2009

ale, vladi ved maj snim zlutovanie 😀 😀 uz sa snim nehnevaj , ved ho milujes nie? 😀

teodorka
21. lis 2009

ma dobru kombinaciu banan a pomaranc dnes bude grcat z toho 😀 😀

vladkaz1
21. lis 2009

Milujem Simonka ,ale nepolavim bavime sa ako tak, lebo nabuduci tyzden ideme kupit tu pracku, teraz perie on este na tej starej no 5 rocnej ,ja nebudem, bojim sa ,ze ma to kopne alebo zabije ..
Ale nehnevaj sa ,debila zomna nik robit nebude ,som jeho zena ,som tehotna,malu som mala cely den ,on isiel kamosmi na pivo a ked mu napisem, ze mi je hrozne zle nech pride ,tak ked ma miluje tak si ide ruky nohy dolamat aby sa mi nic nestalo nie? a nie mi tvrdit ze nepocul sms ☹ 😝 😠 a dojst ozraty jak tur.. tak este mu prajem nech mu je dobre zle .. som svina ale bohuzial 😔 🙂 ,som tvrdohlava 😝

bambi09
21. lis 2009

ahojte 🙂
sedím pri káve,tak chvíľu s vami poťukám,ak tu niekto bude 😅
Vladenka,nerozčuľuj sa,škodí to kráse a Macko Pú bude mať v brušku stres 😉 môj chlap síce tvrdí,že som krásna,keď sa čertím,ale ja si to nemyslím 😀 😀
stojím za Tebou,je to od neho detinské,že sa Ti ani neozval,keď si mu písala,že je Ti zle,asi si to nepísala len pre svoje pobavenie 😠 😠 😒 môj muž bol na firemnej párty,tiež som bola tehotná a tiež mi bolo hrozne zle,ešte aj hlava ma bolela a sused vedľa robil diskotéku,som tam zvonila,ale neotvoril-veď načo 😠 nechcela som mužovi volať,ale syn videl,že som biela,tak zavolal mužovi a ten do pol hodky naklusal domov,bál sa o mňa,tak som aj bola rada,aj keď ma mrzelo,že som mu pokazila zábavu 😒
ja som svojho za skoro 16 rokov manželstva opitého ešte nevidela,preto som veľmi rada,lebo s otcom som si vďaka alkoholu užila svoje,tak mať ešte chlapa,čo pije by ma dorazilo ☹
tým nechcem povedať,že máte doma alkoholikov,ale ak už pijem,raz za čas,musím poznať mieru 😝 😝 😝
tak nech si to ten Tvoj Vladka pekne vyžerie 😀 😀 😀
ale som sa normálne smiala,ako som čítala Vladkine a Simonkine príspevky 😀 😀 😀
fris,tak ťa pekne ofúklo včera zas,čo??aj Ty si si kvôli ožranom vystála zimu,kurňa 😠 😠 😠 tak buď pekne v teplúčku,čajíčky,kedy máš najbližšie službu??a kedy to letííííš???asi za chvíľu,čo?? 😕 😕
kočky,pekný zvyšok soboty,ak sa bude dať,ešte popíšem,varím čajíčky,včera večer som ešte fajný jablkový koláčik upiekla,obskakujem si toho môjho maróda,nech je rýchlo fit 😀 😀 😀

simona55
21. lis 2009

No dobre Vladi , ako myslis, tak si ho este potrap, 🙂 no asi aj ja budem dnes koncit, leb nejak som nervozna a to od obeda, uz ma ide porazit doma, s koniarmy ine nepocujem len kon, kon, kon 😠 uz mi je zlestoho.teraz idemm troska navzduch troska sa prejdem z dcerou,a potom sa upokojim,tak dobru noc . zajtra si popiseme 😵

frisbee
autor
21. lis 2009

bambuĺa,asi v pondelok idem na noc a poletím v piatok 11.teho 😝 ....no mám teplotu a motá sa mi hlava,tož 😠 .
vladi,musíš na chlapa diplomaticky,natočiť ho,a potom mu to púšťa´t 😀
simi,kĺud,to je ako ja som psami,celý život sa mi točí okolo nich 😉