S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. lis 2009

že prpáš... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

Ano tak chudnem 😒
Ale papam .. len stale mi to ide hore 😝 ,ved to este dobehnem a jako uz si to vies predstavit sa budem este gulat 😀 😝
No recepcia je aj dobra aj na hovno praca ,robila som to ,tak viem a hlavne v noci ked si unavena a strasie ta zima to je hruza .. s tej unavy je ti este vacsia kosa ... 😝
Fris ty mozes spat? ja som nemohla .. robila som 24 a 2 dni volno

bambi09
24. lis 2009

Vladka,z 24-ky by ma asi mrdlo 😝 😝 😝 obdivujem Ťa,ja som robila 2-3 dni 12-ky,potom 2-3 dni voľna a bolo to o držku 😝 😝 😝
sleduj váhu,ale kým môžeš papať,zachovaj kľud 🙂 😉
fris,neprpášim,ešte aj v tom druhom som urobila kiks 😀 😀 😀 som dnes nepoužiteľnáááááá,uááááááááááááá 😝

frisbee
autor
24. lis 2009

no vladi,to by som umrela,ja sotva stihnem prísť autom domov a odkväcnem,ale dnes som spala iba 4 hodiny,takže v noci to bude kruté 😝
bambuľa,ty si použiteĺná vždy a v každej polohe 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslíš???ja si dnes pripadám,ako vyžmýkaný citrón 🙄 🙄 🙄
popíjame prieduškový čajík a kašlinkáme 😅
chlap popri tom inštaluje 3 notebooky,kráásne,malé,do kabelky,také si kúpim,keď budem veľkááááá 😀 😀 😀
Sony Vaio,ks 16 tisíc 🙄 🙄 🙄 to je pre nejakých top 10 boháčov z BA 😝 😝 😝 ,že aby mali do litedla 😅 😅
moje nervy

frisbee
autor
24. lis 2009

kašlinkách dvojhlasne s okom,ho počujem odvedľa 😀 😀 😀 ...jé,aj ja chcem do kabelky..ale to by som už bola úplne slepá a závislá...skáčem z końa na fb a nestíham život 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. lis 2009

kašlinkáš

bambi09
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 sme dnes na tom asi rovnako 😀 😀 😀 to kašlinkám som Ti ukradla,to je také zlatéééé 😅
no,neboj,keď budem bohatá,kúpim Ti aj do kabelky aj okuliarky k tomu so zlatým rámom 😀 😀 😀 a diamantami okolo očí 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
24. lis 2009

to si ukradla oku,on o sebe tak pekne hovorí 😀 😀 😀 akože...jdu lulat,kašlinkám...a tak 😀 😀 😀 😀
...keď mi radosť urobiť chceš kúp mi radšej knihu..kúp mi knihu 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kúpim,kúpim moje,len dočkaaaaj 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. lis 2009

ježiš,jak mne sa nechce 😝 😀

bambi09
24. lis 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 verím Ti,ale vydrž,potom máš zas chvíľu vegetík 🙂 🙂

frisbee
autor
24. lis 2009

vegetík chcem okamžite 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. lis 2009

dočkaj,zariadime,zavolám,že v hoteli je bomba 😀 😀 😀 😀 sexbomba 😀 😀 😀 hneď pofičíš domov 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

baby ja sa z vas pocikam ... Fris uz Fachci ... 😀 sexbomb 😀 😀 😀
mala som kamosku doma robila som obocko tak sme pokecali a pri tom som si nachystala taky vianocny salat .. este ho zaliat majonezou a smotankou .. taaaak bude mojemu zle .
A k tomu asi rezne spravim neviem rozmrazujem masko .. 🙂

bambi09
24. lis 2009

Vladka,Ty šikovnica 😵 😵 😵 Teba ten Macko Pú nabíja,jak dobíjačka zvnútra,aj ja čem 😀 😀 😀
ale ja jednu mám na"drátě"-ja to naša teta fris-first aid nabetón 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
24. lis 2009

si zavediem platenú linku 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. lis 2009

abudeš poskytovať sexuálne služby na telefón??? 😀 😀 😀 😀 bingo,máš podnikateľský plán 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. lis 2009

bambuľa...ty nemrava naša..čo ma to ešte prekvapuje 😀 😀 😀 .....first-aid 😀 😀 😀 😀 ...no ešte vypijem kávičku,potom si namaľujem ksicht na tvár a za hodinu odchádzam...pokúsim sa zase nakuknúť 😝 😉

bambi09
24. lis 2009

nakukni,nakukni,Ty kukučka 😀 😀 😀 😀
fris aid 😀 😀 😀 😀 premenujeme 😀 😀 😀

vladkaz1
24. lis 2009

Baby a ja mam skype a odomna nik nepyta udaje ? To co ma znamenat? 😀

bambi09
24. lis 2009

Vladenka,keď si ticho,jak voš pod chrastou 😀 😀 😀 😀
no šup do IP,budeme konverzovať,keď bude frisuľa večer doma v trojke,alebo vo štvorke 😀 😀 😀

bambi09
24. lis 2009

fris,nech ti služba rýchlo ubehne,ak zas nebudem pre kašeľ spať,popíšeme 😵 😉

vladkaz1
24. lis 2009

Bambi mas IP ,to sa da? volat v 3 ke? jupiiiii 😀 😀 😀
jaj mala mi uz haja za chvilku bola tuha sak na case a idem tatovi ten rezen vysmazit .. fuj to je vecera 😝

bambi09
24. lis 2009

Vladka,jasné,že sa dá 😀 😀 😀 😀 poď s nami do trojky 😀 😀 😀 😀
keď bude teta fris doma večer,uvidíš,roztočíme to... 😉 😀 😀 😀 😀
a ten rezeň by som si dala aj ja 😀 😀 😀 tatinovi dobrú chuť 🙂 🙂

vladkaz1
24. lis 2009

tak ja rezen neee,ale neodolala som salatu a je mi zle 🙄

frisbee
autor
25. lis 2009

čaute....chcem spáááááááááááááááááááááááááááť 😠 ,je tu zima,smrad,vonku prší.....už nech som doma v posteli aj s mojimi chlpatými potvorami 😀 😀
vladka...nesmieš papať tak schuti,ty...ale ja si zase kúpim cestou domov chlebíček..teda dúfam,že budem mať silu vystúpiť z auta 😝 .

bambi09
25. lis 2009

frisuľa,ja mám záchvat kašľa, ale aj smiechu 😀 😀 😀 z Teba, si si tam naprdkala a že smrad 😀 😀 😀
a Ty máš doma chlpaté potvory??? 😕 😕 😕 ja že len jednu 😀 😀 😀 inak...ten chobot nemal chybu a to ostatné radšej no coment 😀 😀 😀 😀 ten slon sa mi páčil najviac,aj s chobotom 😀 😀 😀
tak dobrú chuť a dobrú noc,aj ja idem zas skúsiť,kým nedostanem ďalší záchvat kašlinkania 😀 😀 😀
rannej smene trúbim na nástup a prajem dobré ráno,vy píšte,ja idem búvať,veľa som toho nenabúvala,kurnik 😠 😠 😠 😝
Vladi,dúfam,že si v noci negrckala z toho šalátu 😅 😅 😅
a inak prší,prší aj tu 🙄 🙄 🙄

jalao
25. lis 2009

dobre ranko...no Bambi! Co ty nespis? ja keby som mohla...som tuha...tiez uz vyse tyzdna riadne kaslem, nemysli si, ze kasles sama, uz mam celu branicu unavenu, so svalovicou...nastastie uz odkaslavam, vyuzivala som kvapky, mastim si krky 😀 😀 a vcera mi MM odstavil cibulu na odstavovaci, ale to som fyzicky nezvladla, hoci som si 2 glgy aj nasilu dala...ale viacej sa mi nepodarilo ☹ ☹ ☹ Ale urcite je to ucinne, nepochybujem...Pokasliava a chripce aj Tanicka, tak uvidim, aku si ju vyzdvihnem dnes zo skolky, prinajhorsom si ju necham zajtra doma, keby bolo treba..
Inak, som bola separovana vecer v spalni so skriptami, akurat na Ordinaciu som sa presunula a potom zase pokracovala, vidim, ze tu bola po dlhej dobe ziva diskusia, tak to je fajn.. 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
25. lis 2009

cafte no celu noc mi bolo zle ale spala som tak ze som sa prevracala hore ,dole a teraz mam este tazsky zaludok 😔 ,nuz pazravost 😝