S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
30. lis 2009

bambi neboj vianoce budú aj bez umytých okien 😀 😀 😀

vanja
30. lis 2009

sa tu dotrepem konečne po dlhej dobe a tu nikto?

☹ ☹

vanja
30. lis 2009

vladka krásne bruško, len sa držte a držím palce aby to bol naozaj pipík 😉 😉 😉 😉

jalao
30. lis 2009

no toto....Vanja, ty si živá...alebo len vypchatá??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Je mi cťou ta tu stretnúť po takej dlhej dobe, veľakrát som sa pýtala báb, že či o tebe dačo nevedia a vyhlásili mi informačné embargo.... 😉

jalao
30. lis 2009

vanja, neskáč mi do reči o 23,08 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
30. lis 2009

baby tak som sa tešila, že si s vami trocha pokecám a vy nikde 😠 😠 😠
bambi, fris, darinka, vladka, simi, nika, jalao, veronkaj, kde ste?
dúfam, žesom na nikoho nezabudla 😅

vanja
30. lis 2009

no aspoň dakto, učíš sa,

frisbee
autor
30. lis 2009

ahojte...jééééééééééééééééééé vedúca...............jééééééééééééééééé langoškááááááááá,ciao bella,come stai 🙂 🙂

teodorka
30. lis 2009

caute caute

jalao
30. lis 2009

nie, moja, dnes si hlavu nenamáham....pondelky mávam full, tak dnes len vegetím a odhodlávam sa do vane ešte..
aj farbu somsi kupila na hlavu, ale nechce sa ti to dávať, tak sa len poľudštím na tele a zajtra dám tu palette colour..Kde si bola toľko? nedalo sa ti, alebo nechcelo?

frisbee
autor
30. lis 2009

baby,najhorší deň....ráno som došla z práce,viezla oko na vlak,už cestou tam mi padala hlava,ľahla som si s natiahnutým budíkom na hodinu a pol,že príde balík,nikto,tak som išla spať,zvonček,poštárka,ale že ho donesie za hodinu,ľahla som si,zaspala..zvonček-balík,vyskočila som tak prudko,že som si narazila ruku,mám ju ako bublinu.Zase som na hodinu zaspala,budík,letela som do banky,uragán,lesom do jednej dediny pre granule,slalom medzi popadanými stromami,potom do jedného mesta,potom domov,okväcla som,spala som asi polhodinu a teraz som tu,spať nejde,sú tu ľudia,jeden furt behá na cigaretu.Ráno poletím domov,oko odchádza preč,dúfam,že sa do budúceho piatku vráti 😠

frisbee
autor
30. lis 2009

teo a jalao...čo strašíte v noci? 😀

teodorka
30. lis 2009

fris dnes som 1x maturovala s kaliskom 🙂 no sranda srandovic myslela som si ze mi bude maly a vbehol dnu cely este aj so stoplom tak som ho tam lovila 😀 ale na 2 x uz bol spravne dnu a nechavam si ho aj na noc....jaj a moj vravi ze v lete to dame plne do spalne a komare budu mat hody 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

hahahahahaha..zabudla som ti povedať,aby si polovičku štopľa odstrihla...mám prísť na pomoc? 😀 😀 😀 Ty,veď tvoj chlap je vynálezca zlepšovateľ 😀

vanja
30. lis 2009

fris, ta to si čo mala dneska? 😅 😅 😅 vrtuľu v riti? 😀 😀 😀
jalao sa mi nechcelo, lebo som tu strávila dosť veľa času, tak som si povedala, že to musím obmedziť.
Občassom si zapla pc, ale len na maily a skontrolovanie účtov, a kukla som na vás sem-tam. 🙂
langoška som ťa prekukla, sevas
aj teodorka sevas

teodorka
30. lis 2009

ja som ju neodstrihla ja ju mam este celu a preco to treba strihat ???????

vanja
30. lis 2009

neboj fris teo manžel to zvládne- šak má nejakú techniku nie? 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

aby ťa to neškriabalo na pipke 😀

vanja
30. lis 2009

tak to si tam potom teo nechala naschvál 😀

teodorka
30. lis 2009

vanja ahoj 🙂
jaj a ked som to vytiahla 1 x tak ukazujem mojmu ci si neda za stamperlik 😀 bohovske to je 😀 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

on sa toiž nezasúva tak hlboko ako tampón,štopeľ by ti vykukoval 😀
vanji,mne sa páči,ako sa nikdy s ničím nebabreš a m áš riešenie 😀

vanja
30. lis 2009

no tak od sexu, cez hovná sme sa k čomu dopracovali. sodoma gomora 😀

teodorka
30. lis 2009

neskriabe mne to robi dobre 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

teo 😀 😀 😀 moj plachý by omdlel,keby som mu ukázala obsah,hahahahahaha

bambi09
30. lis 2009

jéééé,vanjuša,ahoooj,dnes je deň návratu stratených duší??? 😀 😀 😀
ďakujem-vieš za čo,je to milé od Teba 😵 😵
a mám aj smutnú správu,mám bebíčko,zarezala som si do prsta,chystala som živánsku a namiesto cibule som zakrojila do palca,aúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😅 😅
ale riad som umyla,no,čo už 😝 😝 😝

vanja
30. lis 2009

no čom som hovorila že naschvál 😀 😀 😀
a ty by si hneď strihala fris 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

keď sex teraz frčí v iných témach,a kako dávno nie je to,čo bývalo,odkedy mám Jamieson od bambule 😀

jalao
30. lis 2009

ahoj fris, ahoj Teo, ja nestrasím, ja vás tu strážim!! A kde zase ta Vanja zmizla??? ešte si to stále odliepa a priliepa??
aj u vás tak fučalo, ako tu? chudiatko, oddychni si už zajtra..
Teo, ja si to neviem ani predstaviť, ale baby to tu chválili, pozerala som o tom debatu...mooože byť.
Bambi, tak angličtina, no toto...ale ved super, ja dvíham ruku, čo znamená, že som ZA! Aj švagrová z Ružinova teraz chodí, dáva malu už do školky ide si tam v tichu posedieť a zresetovať hlavu 😀 😀 😀 😀 V decembri jej to končí, tak je už smutná, že čo dalej.... 🙂 Dnes už ty jazyky všade chcú 😒 ved niekde váce, niekde méne , tomu sa neubránime žiadna... 😖

vanja
30. lis 2009

bambi dostala si?
bambi daj manželovi nech ti pofúka pocmúľa......, jáj či to prst si si poranila.... 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

bambuľa,je to pravda,sme molekuly,ja mám tiež úraz palca 😀